Komentari na vest

Serlot rekao "DA", čeka se dogovor sa Atletikom; Milan spremio prvu ponudu

S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Dodje Alegri reko dovece coeku normalne igrace oni sve neke nesretnike dovode
l

limar

pre 2 meseca

Na šta spade onakav klub....sa osvojenih 7 LŠ...tužno
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Dobar potez pogotovo Milana
B

Buca95

pre 2 meseca

Serlot dobar igrac,podcenjen je prilicno.Kao i Giroud.
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Serlot u 31 vredi preko 20 milki oa gde ide ovaj fudbal,

Igor Musulin

pre 2 meseca

Млате се милиони, авиони, камиони а обичан навијач једва крај са крајем спаја.

Danijelmaki

pre 2 meseca

Atletiko je preplatio po mom misljenju

risticmarko2001@gmail.com

pre 2 meseca

Serlot ce kidati u Milanu, pravi klub za njega.

bet366.dx.am

pre 2 meseca

Serlot će lagano glavom da zabija po Seriji A.

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Kakvo bi to pojacanje bilo

Selver Selimi

pre 2 meseca

Llskkdkdkdmdmmmdm

nemanjaacdc

pre 2 meseca

Za njega je bolje da ostane u Atletiku

Zivot je igra

pre 2 meseca

strašnog serij A koliko propada kvalitet fudbala u njoj

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Ne vredi on toliko
M

Mirsen

pre 2 meseca

On je kvalitetan igrac
a

ac milan

pre 2 meseca

pa zna li ova crni i nesretni Milan fovesti igraca krstenog? Navijao sa za Milan. Dodje Alegri reko dovece coeku normalne igrace oni sve neke nesretnike dovode. sto valja prodaju sitiju i ostalim. Posle svi krivi sem uprave Milana

djole.

pre 2 meseca

Nema Berluskonija nema para. To vreme kada je Milan dovodio najbolje igrace je prošlost. Od velikih igraca mogu da dovode samo one koji su pred penzijom kao što su doveli Modrica.

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Strasno koliko Seria A postaje nizerazredna liga u odnosu na Spaniju, Nemacku, Englesku, pa cak i Francusku
P

Pedja108

pre 2 meseca

Ma kako da ne 20 miliona. Najbolje da ponudite 10.

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Pablovica u napad stavite 😄

SLOWERR

pre 2 meseca

Badihava Milanu ovakvi igraci, oni uporno hoce da budu 4.,5. … Nema nista od ovakvih pojacanja… Forza Inter

Matija Rajcic

pre 2 meseca

Odlicnoo bas odlicnoooooo
m

miconis1

pre 2 meseca

Strasno koliko Seria A postaje nizerazredna liga u odnosu na Spaniju, Nemacku, Englesku, pa cak i Francusku

Mozzakomentator

pre 2 meseca

pa ne vredi toliko para
k

krcma4

pre 2 meseca

to ce biti odlicna kupovina milana,momak je u odlicnoj formi

Benny Ben

pre 2 meseca

Sta je sa ovima iz Milana, dovesti Serlota nekog sa 31god, za neke milione?! Hahahah

Uskekruske

pre 2 meseca

I nije neki igrac
P

Predikat

pre 2 meseca

milan sve losije poteze povlaci, u ramgu Luke Jovica.

Aleksandar3006

pre 2 meseca

30 miliona je realna cifra. Serlot je klasa igrača koje dugo već nema u Milanu, od odlaska Zlatana u penziju. Dobro Modrić je klasa ali nije to više taj nivo kao kad je dobio zlatnu loptu.

Идемо даље

pre 2 meseca

Biće zanimljivo videti Serlota u Seriji A.
S

Sedlar92

pre 2 meseca

ne znam koliko ce Milan dobiti sa Serlotom!

Urke97

pre 2 meseca

U milanu će da se uklopi u neznanje

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

usrecice se svi
D

Darko866

pre 2 meseca

Dobar igrac ……..
m

mladi23

pre 2 meseca

Sto ja volim ove stare tipove napadaca,bice dobar potez Milana ako ga dovedu..

kiboooo

pre 2 meseca

Ako ode u Milan ocekujem 15 + golova

Alek

pre 2 meseca

Ma dovedite Vlahovica i resite spica za narednih 5-6 godina
F

Fenix99

pre 2 meseca

Nista posebno ne igra

Vesna Matic

pre 2 meseca

Ggwp zsto mora 15 slova?
V

Vladica1983

pre 2 meseca

pa moze im se...
V

Vuk Pavlovic

pre 2 meseca

Trebao bi da ostane
N

NIJE SMESNO

pre 2 meseca

Kakav bre dzekson, njega ni slucajno.
F

Ferarista

pre 2 meseca

Pa i nije neki igrač.

Enzo bg

pre 2 meseca

Ne vidim razlog da ga puste, jako zahvalan igrac