Komentari na vest

Selta je fenomen: Može sa Realom, muči Barsu, odoleva Atletiku, a ispraši je najlošiji tim lige

B

Baggio

pre 3 meseca

Selta je praktičan klub, uvek je davala kome je trebalo ali i dobijala svaki put kada je njima trebalo. Samo gledajte kraj sezone kako će dati nekom davljeniku. I sledeće sezone će za datih tri ove sezone, uzeti šest.

Гарби

pre 3 meseca

Овиједо ће бити дужан једно 20 бодова следеће сезоне ако се настави ово поклањање бодова њима.
B

Boldrick

pre 3 meseca

premor Selte,dva fronta malo igraca.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 3 meseca

И сруше ми тикет. 🤦
Z

Zera666

pre 3 meseca

Selta je ludilo ekipa

Vukasin Nikolic

pre 3 meseca

krs ekipa ova selta katastrofa

Zivot je igra

pre 3 meseca

moze sa svima

Minjoza

pre 3 meseca

Smejurija

Mersija Mujezinovic

pre 3 meseca

svi koji su igrali ligu evrope su vecinom napravili kiks

rajko vidic

pre 3 meseca

Selta katastrofa
Z

Zekaa98

pre 3 meseca

istrosili se protiv atletika
J

Jorge/87

pre 3 meseca

Krš liga, a kao bolja od Premijer lige...smesno porediti

sorak96

pre 3 meseca

Ide Barselona lagano do titule ako vec u ligi šampiona ispadamo.
j

jelajkp

pre 3 meseca

To se zove teska namestaljka

Srdjan Todorovic

pre 3 meseca

tako to ide

Michael Williams

pre 3 meseca

selta je vrlo mocna
M

Marko Maks

pre 3 meseca

Bravo za crno beli
M

Marko Maks

pre 3 meseca

bravo
S

Saša2233

pre 3 meseca

Klasicna namestaljka

Dacaa 23

pre 3 meseca

Strasno gleds utakmicu, strasna utakmica za goste