Komentari na vest
Savo Milošević: Super što Dzjuba nije došao u Zvezdu, ne volim je jer sam ceo život dao Partizanu
Don Vito Corleone
pre oko 4 godine
dr.mr.terzaa
pre oko 4 godine
crnaovca
pre oko 4 godine
Momčilo kg
pre oko 4 godine
Pedja108
pre oko 4 godine
dr.mr.terzaa
pre oko 4 godine
Neutralni
pre oko 4 godine
Zvlat BG
pre oko 4 godine
Pastorce
pre oko 4 godine
CRAZY NORTH
pre oko 4 godine
Glavicice/Janja
pre oko 4 godine
једна једина
pre oko 4 godine
DžoniRS
pre oko 4 godine

Avangardista
pre oko 4 godine
The Nightwalker
pre oko 4 godine
Škrabotina
pre oko 4 godine
црно на бело
pre oko 4 godine
??????
pre oko 4 godine
121
pre oko 4 godine
Trancer
pre oko 4 godine
kondor
pre oko 4 godine
123321
pre oko 4 godine
IgorBBGK
pre oko 4 godine
!
pre oko 4 godine
Mhm
pre oko 4 godine
Gost123456
pre oko 4 godine
Gostun
pre oko 4 godine
Bag
pre oko 4 godine
Gostimir
pre oko 4 godine
Zvezda pre svega
pre oko 4 godine
raspitaj se
pre oko 4 godine
Aj,živio..
pre oko 4 godine
@aj
pre oko 4 godine
Flsksk
pre oko 4 godine
Dusan Dzigurski
pre oko 4 godine
Zjubov
pre oko 4 godine
Djole030
pre oko 4 godine
E marvo jedna
pre oko 4 godine
@Djole
pre oko 4 godine
MonkeySavo
pre oko 4 godine
kondor
pre oko 4 godine
Volim fucu
pre oko 4 godine
@volim
pre oko 4 godine
DžoniRS
pre oko 4 godine
Robert Lewandowski
pre oko 4 godine
DžoniRS
pre oko 4 godine
Fejnord x8
pre oko 4 godine
ne
pre oko 4 godine
@ne
pre oko 4 godine
Daj faul
pre oko 4 godine
Savo Milosevic
pre oko 4 godine
Gosten
pre oko 4 godine

Ivan Radovanović
pre oko 4 godine
Dzoninnnnn
pre oko 4 godine
Gosten
pre oko 4 godine
@ivan
pre oko 4 godine
Robert Lewandowski
pre oko 4 godine
Gost e
pre oko 4 godine
Gosthh
pre oko 4 godine
No Respect
pre oko 4 godine
dn
pre oko 4 godine
Dzo Black
pre oko 4 godine
@Dzo
pre oko 4 godine
Zbunjen sam
pre oko 4 godine
GostLazar
pre oko 4 godine

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)