Komentari na vest

Saša Ilić kreće protiv Bugara, tu su još Kluž i Nefči

Sasa Maksimovic

pre 17 minuta

nek je sa srecom Saletu on je jedini peavi kapiten iako sam zvezdas njega najvise postujem
G

Gosti

pre 23 minute

Puno sreće u novoj sezoni Partizanu,oduševili su me potezom da ne idu u Rusiju,da igraju njihov turnir,BRAVO!

M. K.

pre 26 minuta

Najveci utisak prijateljska sa Lokomotivom, naljutice vam se torcida sto ne igrate sa njima.
C

Ccccce22

pre oko 1 sat

Igraju prijateljsku sa svojima
g

goksi63

pre oko 2 sata

Partizan ako hoce da igra evropu mora da dobije ove protivnike
J

Jacika123

pre oko 2 sata

ajmo do pobede💪💪💪

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

Dovedite tu trojicu igrača koji faleda stignu da se uigraju jer to su svakako momci koji nisu prošle godine igrali nigde. Njima treba par utakmica da uđu u formu i da se upoznaju sa saigračima.

Aleksandar Krezic

pre oko 2 sata

Ако Саса Илић не уради нешто и тргне Партизан мислим да ће следећи корак ићи ка приближавању приватизације.

nenad japundzic

pre oko 2 sata

Malo po malo, sastavice se nekakva ekipa.
B

Bilosta1

pre oko 2 sata

Valjda ce ove pripreme odrade bolje nego prosle.

sxomy

pre oko 2 sata

Sto pre dovesti Že i levog beka, kad ljudi posle da se uigravaju, kad krenu kvalifikacije!? Druga je prica kad igrac prodje kompletne pripreme

alexandar1987

pre oko 2 sata

Da li su Zdjelar i Mitrović i dalje članovi kluba?
J

Ja sam gost

pre oko 2 sata

Zdjelar nije, Mittović jeste

Benny Ben

pre oko 3 sata

Popularni Časa Ilić!!!