Komentari na vest

Saša Ilić kreće protiv Bugara, tu su još Kluž i Nefči

mozzart-gost

pre oko 23 sata

Sasa podiže sve pehare sledeće sezone.
N

Nenko

pre oko 14 sati

Jedino što će da podigne je čaša vinjaka.
z

zauzeto ime

pre 1 dan

nadam se samo da nece biti onih otkazivanja/pomeranja utakimca prvenstva zbog kvalifikacionih meceva u evropi ... bolje da iskoriste mec sa zemunom kao trening, proveru za evropu nego da ga pomere .... i ovako daleko smo od titule jos par godina dok ne izadjemo iz mulja, bolje i kiksnuti sa zemunom ako treba, ali malo uigrati ekipu za evropu
t

taurunum invazija

pre 1 dan

Ne da cete kiksnuti protiv nas hahaa cekamo vas glodari
-

- UPRAVA NAPOLJE -

pre 1 dan

Je l' neko Partizanu zakonom zabranio da odigra nekad negde neku prijateljsku s nekim ozbiljnim timom iz ZAPADNE Evrope? Da li je normalno da na klupskom sajtu ne piše koji su igrači počeli pripreme? Da li je normalno da posle najsramnije polusezone u klupskoj istoriji i 10 dana priprema za novu sezonu još uvek nije doveden startni centarfor? Kad će se uigrati odbrana ako još nisu dovedeni levi bek i štoper?
S

Sofronije Jr.

pre 1 dan

Ne objavljuju jer još traje bitka sa klincima iz Teleoptika oko toga ko ostaje, ko ide iz kluba, a ko u prvi tim.
М

Милутин

pre oko 15 sati

Шта ће му тим из западне Европе, па да доживе бламажу!Морамо знати где смо и шта смо?!

ineska

pre 1 dan

nadam se boljem
Z

Zeno

pre 1 dan

Sale treba sa sportskim sektorom da dovede u što kraćem periodu startno centarfora, levog beka, što pera koji će u tandemu sa Simićem činiti tandem te vezanog koji će igrati umjesto Zdelar. To bi onda koliko toliko bio fond igrača za ovu jesen. Čeka ih puno posla uz to treba će puno sreće. Rukovodstvo kluba se treba pobrinuti za generalnom sponzora a to je zadatak Rasim koji bi trebao pronaći zainteresiranog stranca a gospođa Forcan treba pronaći nekoliko ddomćih sponzora a oni pruže ruku i čekaju da država nešto udeli

Sasa Maksimovic

pre 1 dan

nek je sa srecom Saletu on je jedini peavi kapiten iako sam zvezdas njega najvise postujem
G

Gosti

pre 1 dan

Puno sreće u novoj sezoni Partizanu,oduševili su me potezom da ne idu u Rusiju,da igraju njihov turnir,BRAVO!

M. K.

pre 1 dan

Najveci utisak prijateljska sa Lokomotivom, naljutice vam se torcida sto ne igrate sa njima.
C

Ccccce22

pre 1 dan

Igraju prijateljsku sa svojima
N

Nejbi

pre oko 19 sati

S vama nikad nije bila prijateljska,nit moze biti.
g

goksi63

pre 1 dan

Partizan ako hoce da igra evropu mora da dobije ove protivnike
J

Jacika123

pre 1 dan

ajmo do pobede💪💪💪

Aleksandar3006

pre 1 dan

Dovedite tu trojicu igrača koji faleda stignu da se uigraju jer to su svakako momci koji nisu prošle godine igrali nigde. Njima treba par utakmica da uđu u formu i da se upoznaju sa saigračima.

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Ако Саса Илић не уради нешто и тргне Партизан мислим да ће следећи корак ићи ка приближавању приватизације.
J

Janaćko

pre 1 dan

Pre ćemo da dočekamo leteće automobile nego privatizaciju klubova.
5

5.000.000,00€

pre 1 dan

Од тога нема ништа... Само ће да дођу још већи муфљузи да раск'рцају стадион зарад простора...

nenad japundzic

pre 1 dan

Malo po malo, sastavice se nekakva ekipa.
B

Bilosta1

pre 1 dan

Valjda ce ove pripreme odrade bolje nego prosle.

sxomy

pre 2 dana

Sto pre dovesti Že i levog beka, kad ljudi posle da se uigravaju, kad krenu kvalifikacije!? Druga je prica kad igrac prodje kompletne pripreme

alexandar1987

pre 2 dana

Da li su Zdjelar i Mitrović i dalje članovi kluba?
J

Ja sam gost

pre 2 dana

Zdjelar nije, Mittović jeste

Benny Ben

pre 2 dana

Popularni Časa Ilić!!!
5

5.000.000,00€

pre 1 dan

Кад смо сиротињски клуб... Наш цепа вињак, овај њихов квалитетну робу...