Komentari na vest
Saša Ilić kreće protiv Bugara, tu su još Kluž i Nefči
mozzart-gost
pre oko 23 sata
Sasa podiže sve pehare sledeće sezone.
N
Nenko
pre oko 14 sati
Jedino što će da podigne je čaša vinjaka.
z
zauzeto ime
pre 1 dan
nadam se samo da nece biti onih otkazivanja/pomeranja utakimca prvenstva zbog kvalifikacionih meceva u evropi ... bolje da iskoriste mec sa zemunom kao trening, proveru za evropu nego da ga pomere .... i ovako daleko smo od titule jos par godina dok ne izadjemo iz mulja, bolje i kiksnuti sa zemunom ako treba, ali malo uigrati ekipu za evropu
t
taurunum invazija
pre 1 dan
Ne da cete kiksnuti protiv nas hahaa cekamo vas glodari
-
- UPRAVA NAPOLJE -
pre 1 dan
Je l' neko Partizanu zakonom zabranio da odigra nekad negde neku prijateljsku s nekim ozbiljnim timom iz ZAPADNE Evrope? Da li je normalno da na klupskom sajtu ne piše koji su igrači počeli pripreme? Da li je normalno da posle najsramnije polusezone u klupskoj istoriji i 10 dana priprema za novu sezonu još uvek nije doveden startni centarfor? Kad će se uigrati odbrana ako još nisu dovedeni levi bek i štoper?
S
Sofronije Jr.
pre 1 dan
Ne objavljuju jer još traje bitka sa klincima iz Teleoptika oko toga ko ostaje, ko ide iz kluba, a ko u prvi tim.
М
Милутин
pre oko 15 sati
Шта ће му тим из западне Европе, па да доживе бламажу!Морамо знати где смо и шта смо?!
ineska
pre 1 dan
nadam se boljem
Z
Zeno
pre 1 dan
Sale treba sa sportskim sektorom da dovede u što kraćem periodu startno centarfora, levog beka, što pera koji će u tandemu sa Simićem činiti tandem te vezanog koji će igrati umjesto Zdelar. To bi onda koliko toliko bio fond igrača za ovu jesen. Čeka ih puno posla uz to treba će puno sreće. Rukovodstvo kluba se treba pobrinuti za generalnom sponzora a to je zadatak Rasim koji bi trebao pronaći zainteresiranog stranca a gospođa Forcan treba pronaći nekoliko ddomćih sponzora a oni pruže ruku i čekaju da država nešto udeli
Sasa Maksimovic
pre 1 dan
nek je sa srecom Saletu on je jedini peavi kapiten iako sam zvezdas njega najvise postujem
G
Gosti
pre 1 dan
Puno sreće u novoj sezoni Partizanu,oduševili su me potezom da ne idu u Rusiju,da igraju njihov turnir,BRAVO!
M. K.
pre 1 dan
Najveci utisak prijateljska sa Lokomotivom, naljutice vam se torcida sto ne igrate sa njima.
C
Ccccce22
pre 1 dan
Igraju prijateljsku sa svojima
N
Nejbi
pre oko 19 sati
S vama nikad nije bila prijateljska,nit moze biti.
g
goksi63
pre 1 dan
Partizan ako hoce da igra evropu mora da dobije ove protivnike
J
Jacika123
pre 1 dan
ajmo do pobede💪💪💪

Aleksandar3006
pre 1 dan
Dovedite tu trojicu igrača koji faleda stignu da se uigraju jer to su svakako momci koji nisu prošle godine igrali nigde. Njima treba par utakmica da uđu u formu i da se upoznaju sa saigračima.
Aleksandar Krezic
pre 1 dan
Ако Саса Илић не уради нешто и тргне Партизан мислим да ће следећи корак ићи ка приближавању приватизације.
J
Janaćko
pre 1 dan
Pre ćemo da dočekamo leteće automobile nego privatizaciju klubova.
5
5.000.000,00€
pre 1 dan
Од тога нема ништа... Само ће да дођу још већи муфљузи да раск'рцају стадион зарад простора...
nenad japundzic
pre 1 dan
Malo po malo, sastavice se nekakva ekipa.
B
Bilosta1
pre 1 dan
Valjda ce ove pripreme odrade bolje nego prosle.
sxomy
pre 2 dana
Sto pre dovesti Že i levog beka, kad ljudi posle da se uigravaju, kad krenu kvalifikacije!? Druga je prica kad igrac prodje kompletne pripreme
alexandar1987
pre 2 dana
Da li su Zdjelar i Mitrović i dalje članovi kluba?
J
Ja sam gost
pre 2 dana
Zdjelar nije, Mittović jeste
Benny Ben
pre 2 dana
Popularni Časa Ilić!!!
5
5.000.000,00€
pre 1 dan
Кад смо сиротињски клуб... Наш цепа вињак, овај њихов квалитетну робу...








