Komentari na vest

Safijeva bomba pred otvaranje biračkih mesta - Hakan Čalhanoglu; agent potvrdio da dogovor postoji

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Сафи је један од најбогатијих људи у Турској. Очекују се велика улагања у Фенербахче. Ако их он преузме имаће десетоструко већи буџет од Галате. Он има у плану и реновирање стадиона и повећање капацитета на 75 до 80 хиљада гледалаца.

Slavko Filipovic

pre 21 dana

Dzaba im ta pojacanja...kad nika nista nece uraditi pored Galate a jos manje u Evropi
r

rea

pre 21 dana

Pa nije da se i Galata ubija od vrhunskih rezultata, što u Evropi, što u Turskoj. Zaista osvoje titulu češće od Fenera, ali da ultra dominiraju - ne baš.

mladen misic

pre 21 dana

prava španska serija u Turskoj
T

TuzniBauk

pre 21 dana

Sta ce im calhanoglu sa 40 godina, po mom mišljenju glupost
r

rea

pre 21 dana

Čovek ima 32 godine, bukvalno najbolje igračke godine, barem još 3-4 sezone pred sobom ima. Prosečnom srbinu je Dušan Tadić i dalje najbolji fudbaler na svetu sa svojih 40 godina, a Hakan Čalhanoglu, koji ima karijeru 10x jaču od Tadićeve, jer penzioner sa 32, iako je trenutno vrlo verovatno najbolji fudbaler Intera nakon Lautara.
B

Bacoglavac

pre 21 dana

Њима треба добар тренер и систем, бацају паре у бунар већ неколико деценија на потрошене играче и немају резултате... Играч кад дође код њих, то је последњи уговор који високо наплаћује у каријери, онда се мање труди, крећу повреде, пада форма и пензија...
i

iveljaaa

pre 21 dana

Sapunica se odvija i u turskoj znaci

mlade016@gmail.com

pre 21 dana

Ако победи овајбиће то страшна екипа.

Nikola Veljković

pre 21 dana

Biće ovo jako zanimljiv sportski dan
D

Daren_g

pre 21 dana

Tako veliki klub kao sto je fenerbahce mora nesto da menja jer galata jednostavno dominira godinama u turskoj. Vreme je za novog predsednika
n

nfnfnf

pre 21 dana

svi turski klubovi kad prave timove kreću samo od napada i ofanzivnih igrača zato im je u odbrani konstantno promaja imate suprotan primjer trabzona koji da je imao malo vise sportskog sudjenja bi se rvao sa galatom za titulu oni su doveli Savica iz Atletika imaju Pinu najboljeg beka u ligi,i jos jednog mladog stopera nwaivu kojeg sad mogu prodati 30 plus miliona,imaju dva prekaljena vezna sa iskustvom u premijer i Primeri Tufana i Jokuslua i u napadu Onuacua koji je bio prvi strijelac lige za sve te igrače nije placeno obestecenje ukupno 10 miliona evra...
D

Daki1984

pre 21 dana

Imaju dobru ekipu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 21 dana

Ово као када су политички избори. Сви све и свашта обећавају.
Č

Čudilo

pre 21 dana

A Fener dosad kao nije imao bombastična pojačanja i jurio titule!? Sasvim nebitno ko će biti predsednik, osvojiće titulu ako se neko od konkurenata smilostivi ili im popusti koncentracija u nekoj od narednih sezona.
K

Kiskiskis

pre 21 dana

A sta ako Inter ne zeli da ga proda? I prosle sezone su isto ovako pisali za Galatasaraj

gajo krusica

pre 21 dana

Mislim da bi ga Inter pustio za 20milki,iako je I dalje sjajan igrac, ima jos dve top godine ako bude zdrav...ali isto tako da vidimo sta Marota kaze,na kraju je njegova poslednja..sanjarim kao Interista da umesto Calhe dodje Niko Paz, leleelelel...
M

Marko2333

pre 21 dana

Pedju da uzmu bolje, legendaaa
L

Leukemija

pre 21 dana

Sad ce imaju jaku ekipu jos pojacanje
R

Rezzapereca

pre 21 dana

Ako je ovo tacno, velika steta za grinvuda, decko ima kvalitet za najbolje klubove u evropi. Realu bi legao perfektno, sa njim i embapeom na krilima i endrikom na spicu bio bi to ozbilja napad, jedino vinisijusa ne znam gde ce

Nadja17

pre 21 dana

ovakve vesti neposredno pred otvaranje birackih mesta gotovo uvek imaju i sportsku i politicku tezinu jer pokazuju ambicije ljudi koji zele da vode klub

Bojan76

pre 21 dana

ako je agent stvarno potvrdio dogovor onda je ovo ogromna bomba pred izbore u klubu i potez koji bi mogao da promeni tok cele kampanje

Batina1

pre 21 dana

Predizborna obećanja.
P

Predikat

pre 21 dana

e ovo se zove pojacanje pravo

Jelena Malesic

pre 21 dana

Imaju dobru ekipu

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 21 dana

Узите Пеђу, упола је цене

Salleee

pre 21 dana

Ovi turci kao da beru pare. Prosto neverovatno sa kojim ciframa i kojim igračima se gadjaju. Jesu velika zemlja, veliko tržište, armija navijača ali uzalud bačenih stotina miliona evra
O

Objektivacc

pre 21 dana

Ni meni nije bilo jasno odakle im toliko dok nisam poceo raditi za jednu Tursku kompaniju, licno posjetio Istanbul i uvjerio se u neke stvari. Radni su, bas radisan narod, al’ jeftina radna snaga, plate obicnim radnicima nisu nesto wow, rade od jutra do mraka (njima je prva smjena izmedju 10-14 sati recimo), sve im je na principu cjenkanja i oni to tako guraju.. Na to dodas veliko trziste, plus velika dijaspora. Imaju para, ali ne znaju ih usmjeriti da naprave adekvatne rezultate, doslovno baceni milioni u vodu.