Komentari na vest
Safijeva bomba pred otvaranje biračkih mesta - Hakan Čalhanoglu; agent potvrdio da dogovor postoji
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 21 dana
Сафи је један од најбогатијих људи у Турској. Очекују се велика улагања у Фенербахче. Ако их он преузме имаће десетоструко већи буџет од Галате. Он има у плану и реновирање стадиона и повећање капацитета на 75 до 80 хиљада гледалаца.
Slavko Filipovic
pre 21 dana
Dzaba im ta pojacanja...kad nika nista nece uraditi pored Galate a jos manje u Evropi
r
rea
pre 21 dana
Pa nije da se i Galata ubija od vrhunskih rezultata, što u Evropi, što u Turskoj. Zaista osvoje titulu češće od Fenera, ali da ultra dominiraju - ne baš.
mladen misic
pre 21 dana
prava španska serija u Turskoj
T
TuzniBauk
pre 21 dana
Sta ce im calhanoglu sa 40 godina, po mom mišljenju glupost
r
rea
pre 21 dana
Čovek ima 32 godine, bukvalno najbolje igračke godine, barem još 3-4 sezone pred sobom ima. Prosečnom srbinu je Dušan Tadić i dalje najbolji fudbaler na svetu sa svojih 40 godina, a Hakan Čalhanoglu, koji ima karijeru 10x jaču od Tadićeve, jer penzioner sa 32, iako je trenutno vrlo verovatno najbolji fudbaler Intera nakon Lautara.
B
Bacoglavac
pre 21 dana
Њима треба добар тренер и систем, бацају паре у бунар већ неколико деценија на потрошене играче и немају резултате... Играч кад дође код њих, то је последњи уговор који високо наплаћује у каријери, онда се мање труди, крећу повреде, пада форма и пензија...
i
iveljaaa
pre 21 dana
Sapunica se odvija i u turskoj znaci
mlade016@gmail.com
pre 21 dana
Ако победи овајбиће то страшна екипа.
Nikola Veljković
pre 21 dana
Biće ovo jako zanimljiv sportski dan
D
Daren_g
pre 21 dana
Tako veliki klub kao sto je fenerbahce mora nesto da menja jer galata jednostavno dominira godinama u turskoj. Vreme je za novog predsednika
n
nfnfnf
pre 21 dana
svi turski klubovi kad prave timove kreću samo od napada i ofanzivnih igrača zato im je u odbrani konstantno promaja imate suprotan primjer trabzona koji da je imao malo vise sportskog sudjenja bi se rvao sa galatom za titulu oni su doveli Savica iz Atletika imaju Pinu najboljeg beka u ligi,i jos jednog mladog stopera nwaivu kojeg sad mogu prodati 30 plus miliona,imaju dva prekaljena vezna sa iskustvom u premijer i Primeri Tufana i Jokuslua i u napadu Onuacua koji je bio prvi strijelac lige za sve te igrače nije placeno obestecenje ukupno 10 miliona evra...
D
Daki1984
pre 21 dana
Imaju dobru ekipu
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 21 dana
Ово као када су политички избори. Сви све и свашта обећавају.
Č
Čudilo
pre 21 dana
A Fener dosad kao nije imao bombastična pojačanja i jurio titule!?
Sasvim nebitno ko će biti predsednik, osvojiće titulu ako se neko od konkurenata smilostivi ili im popusti koncentracija u nekoj od narednih sezona.
K
Kiskiskis
pre 21 dana
A sta ako Inter ne zeli da ga proda? I prosle sezone su isto ovako pisali za Galatasaraj
gajo krusica
pre 21 dana
Mislim da bi ga Inter pustio za 20milki,iako je I dalje sjajan igrac, ima jos dve top godine ako bude zdrav...ali isto tako da vidimo sta Marota kaze,na kraju je njegova poslednja..sanjarim kao Interista da umesto Calhe dodje Niko Paz, leleelelel...
M
Marko2333
pre 21 dana
Pedju da uzmu bolje, legendaaa
L
Leukemija
pre 21 dana
Sad ce imaju jaku ekipu jos pojacanje
R
Rezzapereca
pre 21 dana
Ako je ovo tacno, velika steta za grinvuda, decko ima kvalitet za najbolje klubove u evropi.
Realu bi legao perfektno, sa njim i embapeom na krilima i endrikom na spicu bio bi to ozbilja napad, jedino vinisijusa ne znam gde ce
Nadja17
pre 21 dana
ovakve vesti neposredno pred otvaranje birackih mesta gotovo uvek imaju i sportsku i politicku tezinu jer pokazuju ambicije ljudi koji zele da vode klub
Bojan76
pre 21 dana
ako je agent stvarno potvrdio dogovor onda je ovo ogromna bomba pred izbore u klubu i potez koji bi mogao da promeni tok cele kampanje
Batina1
pre 21 dana
Predizborna obećanja.
P
Predikat
pre 21 dana
e ovo se zove pojacanje pravo
Jelena Malesic
pre 21 dana
Imaju dobru ekipu
dejan.arsic.88@gmail.com
pre 21 dana
Узите Пеђу, упола је цене
Salleee
pre 21 dana
Ovi turci kao da beru pare. Prosto neverovatno sa kojim ciframa i kojim igračima se gadjaju. Jesu velika zemlja, veliko tržište, armija navijača ali uzalud bačenih stotina miliona evra
O
Objektivacc
pre 21 dana
Ni meni nije bilo jasno odakle im toliko dok nisam poceo raditi za jednu Tursku kompaniju, licno posjetio Istanbul i uvjerio se u neke stvari. Radni su, bas radisan narod, al’ jeftina radna snaga, plate obicnim radnicima nisu nesto wow, rade od jutra do mraka (njima je prva smjena izmedju 10-14 sati recimo), sve im je na principu cjenkanja i oni to tako guraju.. Na to dodas veliko trziste, plus velika dijaspora. Imaju para, ali ne znaju ih usmjeriti da naprave adekvatne rezultate, doslovno baceni milioni u vodu.





_(1)_(1).jpg.webp)


