Komentari na vest
Šaćiri mentoriše sledeći poklon za srpski fudbal iz Švajcarske: Niko mlađi nema više minuta
C
Ch
pre 6 dana
Zivim u CH i znam iz prve ruke kako radi fudbalski savez Svajcarske, pravi profesionalci. Kvalitet lige je tu negde, ali se daje ogroman prostor mladim igracima. Profesionalizam na visokom nivou, prati se konstantno razvoj mladih igraca, sve im je na raspolaganju, smestaj, fizioterapeut, nutricionista, itd itd. Liga je sastavljena od malo timova, svaka utakmica je vazna i nema nikad pre dobije utakmice, svaka ekipa igra ofanzivan fudbal sa zeljom da pobedi. Razlika izmedju prve plasirane ekipe i ostale je uvek mala sta se bodova tice, to dize kompetitivnost lige. A infrastrktura, sta reci..
Nije slucajno to sto se desilo malom Stankovicu, velika odskocna daska CH prvenstvo za svakog mladog perspektivnog igraca.
m
moma 1299
pre 6 dana
bravo za Bačketa, znam ga još od 2016 kada je trenirao u Zvezdi sa mojim sinom. Igrač koji je konstantno išao uzlaznom linijom, jaka glava. Velika karijera je pred njim sigurno, a i odabrao je pravi put, bez velikih i skupih transfera u 18 godina, nego postepeno, prava liga za razvoj mladih igrača. Goranče, odličan 5 za ceo ciklus
N
Nista
pre 6 dana
Ma kakvi, teska prevara. Isto Maksimovic, isto Kostov, nista. Cim predju iz juniora u seniore, propast.
A
Autosovinisti
pre 7 dana
Morate li da ga spomenete?
V
Veljko9
pre 7 dana
Decko je klasa… Samardzic Stankovic Kostov Bacanin buducnost veznog reda u reprezentaciji
И
Иван
pre 7 dana
Максимовић, Драгојевић, Угрешић, Станић, Зукић, Топић ... Полако са том 4-орком коју си набројао
@
@Ivan
pre 7 dana
Brate, nabrojao si sve sam skart of fudbalera. Mozda samo Maksimovic bude fudbaler od avih njih, ali mozda
D
Daj faul
pre 6 dana
Kakvi crni Dragojevic i Ugresic, imas li ti smisla za fudbal!? Oni u ovakvom Partizanu nisu sigurni, kamoli u jacoj ekipi…
P
Polaccc
pre 7 dana
Hvala bogu brat Šaćiri rodjen u Srbiji kao i to lepo je to tako i treba da se zemalja poštuju.
B
Brat ?
pre 7 dana
Lepog si brata nasao ****** .
I ti i ovi sto ti plusuju ovaj odvratni , kukavicki upis . fuj ....
P
Polacc
pre 7 dana
@brat Druze vidise da nisi bas upoznao dosta ljudi koji su iz drugih država i druge vere bez malo ti je plitnko razmišljanje.
Z
Zeroberto
pre 6 dana
Vidi se da si i ti zaboravio kako se Saciri radovao protiv Srbije
T
Tln
pre 6 dana
Zeroberto tako se Anjelka radova prije 25 godina i tako se raduje bezbroj igraca. Kao prvo, od kuda ideja da je to orao? Ako je orao kako znate da je albanski? Boze sac7vaj, dovoljno je da neki polunovinar napise da prikazuje albanskog orla i glupani se primaju. Ako bi se neki srpski igrac radovao isto jel bi ion prikazo srbskog orla ili albanskog?....gospode boze.
@
@Tln
pre 6 dana
Mogli su Maradona i Pele da se raduju istom gestikulacijom i da niko ne pomisli nista ali kada to Albanci urade zna se o cemu se radi. Ne budi glup druze i ne opravdavaj provokatore. Tim stvarima nije mesto na fudbalskim utakmicama.
Ujna Zitka
pre 6 dana
@Tln Natasa Kandic ti li si???
g
gile88ss
pre 7 dana
Bravo mali, siguran sam da ce biti nesto od tebe!




_Cropped.jpg.webp)


.jpg.webp)
.jpg.webp)