Rostov drži korak

Vreme čitanja: 1min | pon. 16.09.19. | 22:05

Ekipa Valerija Karpina zabeležila novu pobedu

Rostov igra sjajno ove sezone, Rostov je u vrhu ruske Premijer lige. Sjajna ekipa Valerija Karpina savladala je Ahmat iz Groznog na zatvaranju devetog kola sa 2:1 i održala korak utrci sa vodećim Zenitom i Krasnodarom. Sve tri ekipe imaju po 20 bodova.

Loše su domaćini otvorili meč pred svojom publikom, a čim je albanski napadač Roši sa bele tačke doveo goste u vođstvo u 19. minutu videlo se da će biti problema. Međutim, uspeo je Karpin da motiviše svoje momke na poluvremenu, Bajramjan je u 54. minutu potavnao rezultat, a čim je gostujući fudbaler Švec isklučen u 62. bilo je jasno da će doći do preokreta.

Trijumf Rostovu doneo je Norvežanin Norman u 64. minutu pa je Rostov upisao šesti trijumf dok gosti iz Čečenije ostaju na osam bodova tik iznad zone ispadanja.

U drugom meču večerašnjeg prodrama Dinamo i Ufa su u moskvi odigrali meč bez golova.