Komentari na vest

Ris Milvud srušio Grke u 90+4, Srbija posle prvog kola već ima sve u svojim rukama

L

Lagana priča

pre 22 dana

Milvud je možda trenutno najbolji produkt srpskog omladinskog fudbala, bez obzira da li se preziva Nemanjić, Silva ili Milvud. Njegova celokupna karijera je povezana sa našim terenima. Fantastičan potencijal, jako atraktivno igra.
D

Darkovazena88

pre 22 dana

Bravooo breee tako se igra

Srdjan Todorovic

pre 22 dana

bravo svaka cast

Matija Milutinovic

pre 22 dana

Srbenda ris mil hahahja
R

Realnooo

pre 22 dana

Mozda nije Srbenda kao ti ali mu je majka srpkinja, svakako je veci Srbin od Doncica kome je otac Srbin a igra za Sloveniju.

Aleksandar Dilparic

pre 22 dana

Nema vise od naseg fudbala nista
R

Rajko654

pre 22 dana

Ocaj zivi od trenera…covek je ispao sa Graficarom iz Omladinske lige.Da li struka u Srbiji ima kičmu ili lastis?SRAMOTA i pitamo se zasto nam je u A reprezentaciji tako.UŽAS!!!
G

Gazdurinaaa

pre 22 dana

Milvuda u prvi tim Rasime
b

batabane

pre 22 dana

Jos je rano,premlad je.Nista mu ne nedostaje tu gde jeste,u omladincima.Oni koji ozbiljno rade,karijera i sreca ne ce pobeci.