Komentari na vest
Ris Milvud srušio Grke u 90+4, Srbija posle prvog kola već ima sve u svojim rukama
L
Lagana priča
pre 22 dana
Milvud je možda trenutno najbolji produkt srpskog omladinskog fudbala, bez obzira da li se preziva Nemanjić, Silva ili Milvud.
Njegova celokupna karijera je povezana sa našim terenima. Fantastičan potencijal, jako atraktivno igra.
D
Darkovazena88
pre 22 dana
Bravooo breee tako se igra
Srdjan Todorovic
pre 22 dana
bravo svaka cast
Matija Milutinovic
pre 22 dana
Srbenda ris mil hahahja
R
Realnooo
pre 22 dana
Mozda nije Srbenda kao ti ali mu je majka srpkinja, svakako je veci Srbin od Doncica kome je otac Srbin a igra za Sloveniju.
Aleksandar Dilparic
pre 22 dana
Nema vise od naseg fudbala nista
R
Rajko654
pre 22 dana
Ocaj zivi od trenera…covek je ispao sa Graficarom iz Omladinske lige.Da li struka u Srbiji ima kičmu ili lastis?SRAMOTA i pitamo se zasto nam je u A reprezentaciji tako.UŽAS!!!
G
Gazdurinaaa
pre 22 dana
Milvuda u prvi tim Rasime
b
batabane
pre 22 dana
Jos je rano,premlad je.Nista mu ne nedostaje tu gde jeste,u omladincima.Oni koji ozbiljno rade,karijera i sreca ne ce pobeci.


.jpg.webp)


.jpg.webp)


