Komentari na vest

Rijera: Odlazim mirne glave, iskoristili ste tek 20% Albertovog potencijala

XavieRS

pre oko 1 mesec

covek se Celju pitao za boju zavesa u svlacionici i vrstu sijalice..u jakoj profesionalnoj ligi to ne ide..cudno kako je svabama to promaklo..

Nemanja899

pre oko 1 mesec

Bas su se ogresili o ovog lika…Stabilizovao je igru,imao je i rezultate po meni,ne znam stvarno sta je AJNTRAHT ocekivao za 15 utakmica od novog trenera,da pobedi sve utakmice i bude drugi sta? Glupost…
L

Lata

pre oko 1 mesec

Brate dosta više pisanja ,i zbog čega o treneru koji je beznačajan.

djordje505

pre oko 1 mesec

Dobro pa nije dosao u zvezdu
D

Del Boj

pre oko 1 mesec

A Stankela je bolji?Jedino kao investitor...

meda rashord mar

pre oko 1 mesec

Par puta me spasio na tiket

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

za tih 80 posto bi sve pobede nanizao da su ga pustili:)

Ikebana

pre oko 1 mesec

tako je kod Nemaca,dobijes priliku ne iskoristis je odmah nazad

cima88

pre oko 1 mesec

Čas posla će da mu nadju zamenu
F

FT

pre oko 1 mesec

Ovo je fazon 999ti članak o Rijeri
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Narednih 20 dana ćemo čitati šta je Rijera rekao, jeo, pio, da li mu je redovna stolica i da li mu tašta operisala kuk.
N

Nikolakg96

pre oko 1 mesec

Zoran ga je lepo analizirao i za sve je bio u pravu sto se tice njega
A

Andjusara

pre oko 1 mesec

Zoki kaže da će biti bronza!!!

Slavko61

pre oko 1 mesec

A nedavno povezivan sa Zvezdom...
y

yui

pre oko 1 mesec

pa nije zvezda franfurt i liga 5..
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Previše očekivanja za vrlo kratko vreme.
D

DZG Rudes

pre oko 1 mesec

To je bilo i tvojih 20 minuta slave, Alberto...Dosta vise s tobom.

Milan Sofija

pre oko 1 mesec

Ovaj dosadio i samom sebi ma najbolji si nema sta strasno
T

Tnt 1234

pre oko 1 mesec

Ne mozes da se kacis sa svima i izgravas neku velicinu. Budes ponizan i skroman jer si dobio sansu u Bundes ligu. Ali ne, ti si utripovao da su faca pa se nabadas i kacis sa svima. Ego manijak.

Mr 007

pre oko 1 mesec

Albert umislio da je Ajnstajn. 🤣
R

Rocky72

pre oko 1 mesec

Pa dosta više s tim Riejrom, dojadili ste bogu i narodu s njim.
@

@@@@

pre oko 1 mesec

Nije pošteno prema Rijeri. Nije dobio vreme. Kratko je bio.
P

Pedja557

pre oko 1 mesec

Zoran Stojadinovic ga lepo analizirao i rekao da je konfliktna licnost.
A

Ahahaha

pre oko 1 mesec

Zoran Stojadinović?! Ti to nas zezaš. A on je kompetentan da procenjuje i ocenjuje?
.

..

pre oko 1 mesec

Zašto vi ljudi non stop pišete o ovom čoveku? Kakve on ima veze sa Srbijom, našim sporti, sa bilo čim? Nije Murinjo, ne ide u Real, nije Anćeloti pa da treba da objavi spisak Brazila za SP...U čemu je fora?
B

Blaki

pre oko 1 mesec

Fora je da mu je menadžer Bara, pa verovatno plaća tekstove. Idealan bi bio za Partizan.
R

RendiOrton13

pre oko 1 mesec

Ishajpovan trener, a vrlo prosečan. Ali šta ti je dobar agent, iz Celja direktno u Frankfurt.
P

Peki30

pre oko 1 mesec

Španska verzija lalata, velike reči, obećanja, posle 3 meseca razlaz i egomanija

Ivan L

pre oko 1 mesec

Bundesliga je druga dimenzija u odnosu na ono gde je on bio trener. Tamo su svi jaki i svako svakog moze da pobedi. Tu se pokazuje trenersko znanje ili neznanje.
P

Prosjek

pre oko 1 mesec

Da je pametan , grcka ili madjarska liga...polako graditi ime...