Komentari na vest

Rijad na nogama, utakmica godine: Ronaldo ili SMS – ko je kralj Saudijske Arabije?

D

Dobitak7

pre oko 1 mesec

Ajde Ronaldo brate, pokazi ko je najbolji ikada, sad het trik

quaresmaaa

pre oko 1 mesec

Ovo je zadnja šansa Ronaldu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Џаба им новци, никада неће бити ни у топ 20 лига у свету. Ислужени играчи и понеки млади фудбалери који желе брзу зараду. Ту једино имају корист фудбалери који играју за великр паре, свака им част.
m

mikiNBGD

pre oko 1 mesec

ima prenos na SK na satelitu
M

Milan bg

pre oko 1 mesec

Ima na satelitu na sport klub 1 hr
z

zikk

pre oko 1 mesec

ronaldo ili sms???!!!! e moj ronaldooo ...obrisite ovaj naslov ne vrijeđajte čovjeka s kim ga upoređujete
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Tipujem neresen rezultat 2-2 na primer
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

GG1&GG2.........

ivanasud

pre oko 1 mesec

Poslednja nada za Ronalda

pika557

pre oko 1 mesec

Ova liga je gubljenje vremena i zanimljiva je samo deci do 14 godina
D

Dejan23

pre oko 1 mesec

po meni al Nassr osvaja
D

Dobitak111

pre oko 1 mesec

I Ronaldo zasluzuje titulu, da overi to sto je GOAT
M

Marko2333

pre oko 1 mesec

al nassssr, ajmoo
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

Ronaldo se vracaaa
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Al Nassr osvaja
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Al Hilal igra mnogo loše od kada je došao Inzagi. Al Nasr je za mene veliki favorit.
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Ronaldo prepotentnko

Dejan Kondzulovic

pre oko 1 mesec

Ubice ih Ronaldooo 💪💪💪
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Joj sve bih dao da SMS skine ovu nameštenu titulu

Mita

pre oko 1 mesec

Iskreno se nadam da ce SMS dobiti

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Победиће Хилал 3:2
M

Mirsen

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro za nas fudbal kad bi Vojvodina osvojila kup

Mitch

pre oko 1 mesec

Какве везе има наш куп са овим?
V

Veskooo

pre oko 1 mesec

Koja televizija u Srbiji prenosi ovu utakmicu? Sramota je da od toliko televizija, baš nijedna nije otkupila prava! Em plaćam pretplatu, em kablovsku, a ništa ne mogu da gledam!
b

biće

pre oko 1 mesec

na Studiju B...
A

Aca Trica

pre oko 1 mesec

Prva televizija u Srbiji koja je prenosila Premijer ligu, je bila Studio B!

Dejan Nikolic

pre oko 1 mesec

Nadam se da ce ga SMS pogazitii
H

Hidzuama

pre oko 1 mesec

Ide Ronaldo po titulu a onda napad na SP