Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (utorak): Englezi žestoko podbacili

d

deks76

pre oko 2 sata

gana odlična i u odbrani i u tranziciji,kolumbija i hrvatska na foru .

Mozzakomentator

pre oko 3 sata

niko mi nije doneo novac