Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (nedelja): Belgijanci su pucali u prazno

Dzeladija

pre 1 dan

i opet nemam sta rezimirati jucerasnji dan,crveno sve ahaha uzas
a

ancika12

pre 1 dan

pucali smo i mi u prazno jer koliko viidm niko nista ubo nije
S

Stojankamasina

pre 1 dan

iskreno nije lako ubosti bilo sta
A

Anica23

pre 1 dan

ne moze da se ubode nista..

Mozzakomentator

pre 1 dan

niko mi nije doneo novac

nebeknesa2018@gmail.com

pre 1 dan

Dosta iznenadjenja

mozzart-gost

pre 1 dan

Dosta pucanja favorita, biće bolje danas.