Komentari na vest

Rezzime dana (sreda): Krenulo je prilično dobro...

j

jokabejbe

pre oko 1 sat

ja mislim da ce i na dalje dobro da im ide

meda rashord mar

pre oko 3 sata

Svaka im cast bre