Komentari na vest

REZZIME DANA (petak):Iksevi poobarali sve živo

a

ancika12

pre 15 dana

da da iksare i mene slomile..

Dzeladija

pre 15 dana

nemam sta rezimirati juceracnji dan,opet sve crveno,urekla me baba neka

Meda74

pre 15 dana

očekivan gg Kanada-BIH
C

Ceba23

pre 15 dana

nije lose ajde, moglo je i gore
J

Jakov23

pre 15 dana

da se ne lazemo, nije bilo fixa ovde
S

Slava222

pre 15 dana

ovo nikako nije bila opcija iskrenoi
S

Stojankamasina

pre 15 dana

sve osim fixa da se ne lazemo

jbozic11@gmail.com

pre 15 dana

kanada je sve bila samo nije bila fix
V

Vladica1983

pre 15 dana

Sligo gg prodao