Komentari na vest
Red Bul kupuje i Lids
M
Marching on Together
pre 10 meseci
O gospode Boze. Nadam se samo da ce da naprave makar respektabilan tim za PL, i da ce da bude vodeci tim grupacije. Jer sve ostalo nije dobro.
L
Lalegale
pre 10 meseci
U Zvezdu kakav bre Lids
D
Deniz
pre 10 meseci
Čudi me da su englezi pustili da klubovi poput Notingem Foresta, Lidsa, Blekburna, i sl., da su pustili da igraju fudbal u nižim ligama ili ako su u PLu, obično se bore za opstanak, a klubovi sa historijom i tradicijom. Neki dan gledam interviju Milana Mandarića koji je kupovao slične klubove, udarao im temelje i onda ih prodavao, npr Lester, nakon njega je uzeo titulu PL. Posebno mi je žao Notingem Foresta, da ga niko od milijadrera ne kupi ne ne napravi ozbiljan klub, konkurentan, imaju historiju, prepoznatljiv imidž. Sve se u biznis pretvorilo i ekonomsku korist.
.
.,.,.,.,.,.
pre 10 meseci
Vlasnik Nottm Foresta i je milijarder
D
Deniz
pre 10 meseci
Pa na žalost i jeste, kao i većina vlasnika, samo što ne ulaže dovoljno, mislim na ljude koji su voljni da ulažu, baš je to i objašnjavao Milan Mandarić.
b
bokara
pre 10 meseci
Nottingham Forest se zbog vlasnika i digao ponovo i vratio u PL, lik je inače i vlasnik Olimpijakosa, Marianikis. Malo info nije na odmet , a ne paušalno nabrjanje. Roversi imaju možda i najgore vlasnike u Engleskoj, ali i jednu od najgorih posjeta u Championshipu.
G
Ggostt
pre 10 meseci
Jeste da prave opasan napredak za klub koji kupe, ali realno svako ko hoće da vidi je da su oni ustvari razvojno trgovinsko preduzeće za zaradu od prodaje igrača.Nikakve ambicije nemaju što se tiče trofeja ili prestiža, istorije za klub-navijače, već svaki uspeh koji izguraju gledaju to samo kroz promociju svojih igrača za prodaju.
P
Pobeda je resenje
pre 10 meseci
Neka kupe i Partizan,Zvezdu,Radnicki iz Nisa,Radnicki iz Kragujevca,Tsc iz Backe Topole,Novi Pazar.
P
Pazi
pre 10 meseci
Oni gledaju samo zaradu. Kakve pare bi im doneo bilo koji naš klub. Možda Zvezda u LŠ ali nedovoljno da bi ušli u takvu avanturu.
R
Rb22
pre 10 meseci
RB u nazivu Lajpciga nije Red Bull nego RasenBallsport.
N
Nero Wolfe
pre 10 meseci
Samo zato što po Nemačkom zakonu ime kluba ne sme da sadrzi ime komercijalnog proizvoda,pa su izmislili ime čija bi skraćenica bilo RB,sa jasnom aluzijom na šta se misli.
N
Njukork
pre 10 meseci
Slascburga
H
Hahahaha....
pre 10 meseci
reci druže...