Komentari na vest

Real se obrušio na sudije: Čist penal kod Braimovog šuta, čist faul na kraju! Barsi se sve sudi

Miki Milikic

pre 2 meseca

ne znam koji put zaredom real kuka na sudije.... sramota

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Ajde vise, ovaj Real mi se smucio, voleo bih da ne osvoje ligu i LS, cibe tamo
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

nema penala nema pobede
K

Khanbg

pre 2 meseca

Barseloni sudili penal proslo kolo, a ponistili im cist gol zbog ofsajda, koji nije postojao. Kako to ne spomenu, cc. Real Madrid se zali na sudjenje, kakav paradoks
R

Roga998

pre 2 meseca

Voleo bih svako kolo Real da bude oštećen za po 3 penala, i opet bi malo bilo kolko kradu

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Ode titula Barceloni

pika557

pre 2 meseca

Opet kukanje od najvecih lopova
K

Katastrofa

pre 2 meseca

Pod hitno vratiti Lahoza da opet sudi samo Realove utakmice, ali i da Manzano to isto radi.
s

srecko32

pre 2 meseca

Nije Braim nego BraHim. Naucite da se H cita djeco srbi.

Flyp Exchange

pre 2 meseca

Realno i ja sam pomislio prvo da je penal ali sta da se radi. Napisao sam juce komentar da ce doci X tako je i bilo, real ume bas da kiksne ponekada.
b

bojanboskovic

pre 2 meseca

Neverovatno da se oni sale na suđenje...

Batina1

pre 2 meseca

Čist penal, nema šta.
u

u jeee

pre 2 meseca

Real prica o sudijama kao da su ga kostale 10+ bodova, prvo u svoje dvoriste da igra lici na nesto, pa onda u tudje.
B

Boka85

pre 2 meseca

Jeste cist penal iskreno

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Uvek kriv sudija,ne znam zasto to rade,dajte realu tu "zasluzenu titulu" hahahahahahah
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

I Real i Barsa dosadise Bogu i narodu sa tim povicima na sudije.
N

Nenica

pre 2 meseca

pa tesko je bilo ofluciti da li je penal ili nije

milkica12

pre 2 meseca

Mnogi su tikete popadali,uzas zivi
n

neconi1122

pre 2 meseca

Tako je uvek se zale malo da porade na igri na timu ne bi morali uvek da se zale

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Uvek sudija kriv das im 5 komada pa nek sudi kako hoce

Ivanzile123

pre 2 meseca

Toliko me nerviraju da ih vise i ne gledam

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Slepci u poslednje vreme nista ne igraju

Aboubakar Oumarou

pre 2 meseca

Ajde isplačite se...

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 2 meseca

Barsa šampion, slavice se titula

Branislav Jovanovic

pre 2 meseca

Boze koliko zelim da se ugase i oni i Barselona...

Alma81

pre 2 meseca

Loše su igrali ...

Marija Stosic

pre 2 meseca

Kome ce da pomazu nego Realu i ni to im ne vredi
m

majster

pre 2 meseca

Ne moze bas da su na svakoj utakmici sudije krive

Balkan Balkan

pre 2 meseca

Čist penal Da faul nad Mendijem Da,ali Real ne može sebi da dozvoli da igra na 1 gol sa Betisom i sličnim klubovima. Real pokušava naći balans u ekipi u kojoj odbrana skoro da ne postoji,bekovi ofanzivno ne služe ničemu .Meni je žao kad vidim Karerasa 15 puta da utrčava u prostor nikad ne dobije loptu.Nekada Marselo i Karvahal koji su ofanzivno bili napast sada bek služi samo da doda loptu krilima i vraća je nazad stoperima prilikom gradnje napada. Real mora zaigrati napadački jer njihova odbrana nije na nivou i ne može da se brani od prosečnih klubova a pogotovo od jačih ,najbolje se vidilo protiv Bajerna napali su Bajern i postigli 3 gola tri puta se probali braniti i primili 4 gola.Kontra napadi idu sa 2 igrača ne organizovano bezidejno.Real mora zaigrati na ono što mu je jača strana u timu trenutno a to je napad jer odbrana ne može da odbrani napad bilo koje ekipe.

Маркоо

pre 2 meseca

Samo kukaju na sudije, ovi su postali gori nego mi

Zeljko®

pre 2 meseca

Karakteristika malih klubova.Kad izgube(ili nereseno u ovom slucaju),svi su krivi osim njih. Kraljevski klub...Kako sad to ironicno zvuci...

Marko Mezinka

pre 2 meseca

Ma bravo legende
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Zamisli kad u realu neko kuka hahah, a ceo zivot sve za njih svirano
p

predrag pedja

pre 2 meseca

Kakav panj od igrača ovaj Mendy uzas!!
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Navikli da kad igraju lose sudija pomogne sad kad nema kukaju ko ranjenici,pa kome su sudije pomagale ranije a ko ne vama

risticmarko2001@gmail.com

pre 2 meseca

Pa da Vinisijus zna da sutne normalno kad je u dobroj poziciji a ne da dobaci golmanu ne bi bilo sudija ovo sudija ono

klackalica535

pre 2 meseca

Ove sezone ni penal na svakoj tekmi im ne bi pomogao

Mirko Boc

pre 2 meseca

Naravno da ce praviti frku

Zivot je igra

pre 2 meseca

Sami su za sve krivi što studije sada a
M

Markokmet

pre 2 meseca

Real Madrid je upropastio sezonu ove godine jedna od najlosih u poslednje vreme

bet366.dx.am

pre 2 meseca

Real da se pojača i smanji plate zvezdama i biće bolje.

Dexter Morgan PFK

pre 2 meseca

Mocvarski klub.
V

Vanjaxd

pre 2 meseca

Uvek im neko drugi kriv

nemanjaacdc

pre 2 meseca

Loši su ove sezone

Zivot je igra

pre 2 meseca

ovo je agonija koja ne prestaje za njih
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Var je ubacen da ponistava golove i to je to.. treba da rodis mecku da ni dosudili penal... cist bezobrazluk... pa ako ovo nije igranje rukom , sta je ????

Lazar Cvetkovic

pre 2 meseca

Sramotno sta rade najboljem klubu svih vremena
M

Mirsen

pre 2 meseca

Nisu ni zasluzili da osvoje ligu..bar se njima sudilo penala citav zivot i sudije ih gurale kako u prvenstvu tako i u ligi sampiona

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Dzaba im sudije, losa forma Madridjana itekako… kad ovakva Barsa osvoji ligu, Spanska liga u padu..

nikoladj789

pre 2 meseca

samo se zali,a ne znaju koliko su oni pogurani....

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Ko gubi, ima pravo da se ljuti. Koliko su puta njima sudije pomogle.
s

skalp23

pre 2 meseca

Ma dal je moguce da realu nije sviran penal :O haha

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Sve dolazi na naplatu sad
m

marija.ale

pre 2 meseca

Sabotaža na nivou

Mozzakomentator

pre 2 meseca

kao i uvek sudije krive za realov neuspeh
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Sta smo docekali,da se Real zali na sudjenje...

SLOWERR

pre 2 meseca

Dzaba im sudije, losa forma Madridjana itekako… kad ovakva Barsa osvoji ligu, Spanska liga u padu..

nebojsaprikic@gmail.com

pre 2 meseca

Jednom Realu sudije krive. Trebali su da sabiju četiri komada i laku noć. Koliko im kosta prva postava ali sve džaba. Fali srca i pameti.
M

Milicak2006

pre 2 meseca

Kad se Real zali na sudjenje,strasno.
m

miconis1

pre 2 meseca

Boze, da li ima odvratnijeg kluba od Reala

DankaT

pre 2 meseca

Greske se desavaju sta ces 😆

Uskekruske

pre 2 meseca

Losa igra Reala
P

Peki30

pre 2 meseca

Kakvi su ovo plaćenici, imaju najpristrasnije suđenje za sebe u istoriji fudbala i ovo javno govore
P

Predikat

pre 2 meseca

da bog da nikad nista ne osvojili, igraju na nulu celo drugo poluvreme i onda se bune, nisu centra presli celo poluvreme
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Real pored toliko igraca kolko su placeni treba da se prosetaju kroz ligu oni ko babe samo su sudije krive.Videcemo sledecu sezenu kad dodje murinjo ako je tacno to sto pisu kako ce biti

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Kaže to je ono na šta smo se navikli, pa kad ste se navikli ćutite i igrajte a ne svaku utakmicu kad pobedite kmečite. Pa nije klub nije protežiran kao vi, dobro jeste Zvezda ali vi ste imali protekciju na globalnom nivou.
B

Blaki

pre 2 meseca

Naučili da se stalno sudi za njih, da vide kako je drugim ekipama.

Идемо даље

pre 2 meseca

Real propao skroz i sad kuka na sudije.
S

Stefan_ceci92

pre 2 meseca

Ko gubi ima pravo da se ljuti. Ali ovako kukanje reala nije u redu. Nikad vise nece da imaju napad kao u vreme ronalda bejla i benzeme
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Да не кукају на све и свашта, па да неко и кађе у ораву су. Ако је ово на крају фаул над Мендијем онда угасите фудбал одмах

Boban Rakic

pre 2 meseca

Kraja na veliko
n

nikolabe

pre 2 meseca

Nikad više Real na tiket...

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

hahahaha samo,da se bune

gorandavinic1974@gmail.com

pre 2 meseca

ako neko pomaze neki klub to je real i u spaniji i evropi.i bolje da cute
b

barca nola

pre 2 meseca

pre ovog kola Barsa imala devet bodova prednosti tako da im uopšte ne treba vetar u leđa.

lukic.d.1970@gmail.com

pre 2 meseca

Realu je oduzeta dupla kruna ove sezone.Prvo u Ligi gde se cele sezone sudi u korist Barce a takodje i u Ligi Sampiona zbog onog zutog kartona za Kamavingu.Kradja veka. DSW

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

Barsa je šampion primere.Gotovo je kraj.
B

Banjica87

pre 2 meseca

Ajde jednom za svagda da se resivtaj slucaj Negreira i "by the way" sa ovakim kapacitetom igraca u timu kmecati na svaku sudijsku odluku je pateticno i to kao simpatizer Reala kazem, sledi njima stagnacija, eventualno neka cvrsta ruka tipa Murinjo, Desam, trener Djirone da oh dovede u red, Cabija su prokockali i za to je direktan krivac Don Florentino, mnogo je uradio za klub, uzdigao da Real izgleda kao Olimp, ali se ukopao od onog momenta kada je naredio bojkot dodele Zlatne Lopte Rodriju, za takvog funkcionera moze se reci legendarnog jadno da je to uradio da bi usrecio Vinisijusa. Poslednji pravi lideri Reala su Kros, Modric, Benzema, Ridiger donekle jer i on ima ekcese, Kurtoa, ovi ostali Mbape, Vinisijus, Belingem jadno kako igraju, jedino ko se tu trudi i gine su trenutno Valverde, Kareras, Cuameni, Guler donekle, Rodrigo totalno skrajnut nepravedno i nije tu njima kriva Barselona nego histericne primadone koje glumataju nesto na svaki kontakt. DS

kiboooo

pre 2 meseca

Real ove sezone nije zaslužio trofej
x

xox1312

pre 2 meseca

Realu je oduzeta dupla kruna ove sezone.Prvo u Ligi gde se cele sezone sudi u korist Barce a takodje i u Ligi Sampiona zbog onog zutog kartona za Kamavingu.Kradja veka.
u

uF8787

pre 2 meseca

Ne može se pričati o fudbalu kada se ovo dešava. Liga Havijera Tebasa, ‘Negreirina liga’, koja je 17 sezona odlučivala o promocijama i ispadanjima. Stalni sukob interesa čine ligu neodrživom FREW
1

1987SDD

pre 2 meseca

Realu je oduzeta dupla kruna ove sezone.Prvo u Ligi gde se cele sezone sudi u korist Barce a takodje i u Ligi Sampiona zbog onog zutog kartona za Kamavingu.Kradja veka. DEFW
X

XXXXXXXXXXXXXXX

pre 2 meseca

Ajde jednom za svagda da se resivtaj slucaj Negreira i "by the way" sa ovakim kapacitetom igraca u timu kmecati na svaku sudijsku odluku je pateticno i to kao simpatizer Reala kazem, sledi njima stagnacija, eventualno neka cvrsta ruka tipa Murinjo, Desam, trener Djirone da oh dovede u red, Cabija su prokockali i za to je direktan krivac Don Florentino, mnogo je uradio za klub, uzdigao da Real izgleda kao Olimp, ali se ukopao od onog momenta kada je naredio bojkot dodele Zlatne Lopte Rodriju, za takvog funkcionera moze se reci legendarnog jadno da je to uradio da bi usrecio Vinisijusa. Poslednji pravi lideri Reala su Kros, Modric, Benzema, Ridiger donekle jer i on ima ekcese, Kurtoa, ovi ostali Mbape, Vinisijus, Belingem jadno kako igraju, jedino ko se tu trudi i gine su trenutno Valverde, Kareras, Cuameni, Guler donekle, Rodrigo totalno skrajnut nepravedno i nije tu njima kriva Barselona nego histericne primadone koje glumataju nesto na svaki kontakt. DEW

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Jel moguce da ce opet oni da prave frku
G

Gost455

pre 2 meseca

To isto radi i zvezda nista novo

ShoMi_1994

pre 2 meseca

Večito im je neko drugi kriv, tolike pare i takvi igrači treba da ih bude sramota. Barsa šampion
M

Messi GOAT

pre 2 meseca

Realu je oduzeta dupla kruna ove sezone.Prvo u Ligi gde se cele sezone sudi u korist Barce a takodje i u Ligi Sampiona zbog onog zutog kartona za Kamavingu.Kradja veka.

Meda74

pre 2 meseca

Samo se žale kad je možda suđeno protiv njih!

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Ne može se pričati o fudbalu kada se ovo dešava. Liga Havijera Tebasa, ‘Negreirina liga’, koja je 17 sezona odlučivala o promocijama i ispadanjima. Stalni sukob interesa čine ligu neodrživom
n

neveena

pre 2 meseca

Jeste bio penal realno
s

suton3

pre 2 meseca

Jadni Real, dokle više da ih kradu...
M

Marko Markovic

pre 2 meseca

greskice se dese sta ces :)

Igor Lukic

pre 2 meseca

Kao i obično opet se Real zali

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Nije vise isti Real

JEJICA

pre 2 meseca

A i Real koči u zadnje vreme dosta
H

Haris101

pre 2 meseca

Real se obrusava na svija

Mihailp Pelic

pre 2 meseca

Real je sve moćniji svaki njihov rezultat to dokazuje
H

HAJDE JOS JEDNOM

pre 2 meseca

Dobro, je l' realno da neko ovo napise?
D

Drobilica kicme

pre 2 meseca

koliko je real pokrao utakmica i titula,malo je da ih kradu i narednih 50 godina.

Radojicadoca

pre 2 meseca

Uvek neko drugi kriv

stefanlsc7

pre 2 meseca

Ovo vec postaje groteksno, Real se svaku utakmicu zali na sudjenje
g

guta123

pre 2 meseca

Oni ce da se zale haha smesno a izgubili bitku sa barsom pre 3 kola

peca_le

pre 2 meseca

Ovo je poslednji put da igram na Real, u zadnjih 2 meseca meseca me je prodao 4-5 puta!
N

Nenad1246

pre 2 meseca

Uplata vašeg poreza na budale je uspešno primljena. Hvala vam.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Генерално, Реал игра јако лоше ове сезоне у односу на Барсу. Барса заслужено првак.

Furtula

pre 2 meseca

hahaha klasican X

Stefan Jovanovic

pre 2 meseca

Sramna igra kluba najvisih ocekivanja

Mateja Klincov

pre 2 meseca

Klasični madriđani a kad sudije guraju onda nikom ništa...

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Ajde jednom za svagda da se resivtaj slucaj Negreira i "by the way" sa ovakim kapacitetom igraca u timu kmecati na svaku sudijsku odluku je pateticno i to kao simpatizer Reala kazem, sledi njima stagnacija, eventualno neka cvrsta ruka tipa Murinjo, Desam, trener Djirone da oh dovede u red, Cabija su prokockali i za to je direktan krivac Don Florentino, mnogo je uradio za klub, uzdigao da Real izgleda kao Olimp, ali se ukopao od onog momenta kada je naredio bojkot dodele Zlatne Lopte Rodriju, za takvog funkcionera moze se reci legendarnog jadno da je to uradio da bi usrecio Vinisijusa. Poslednji pravi lideri Reala su Kros, Modric, Benzema, Ridiger donekle jer i on ima ekcese, Kurtoa, ovi ostali Mbape, Vinisijus, Belingem jadno kako igraju, jedino ko se tu trudi i gine su trenutno Valverde, Kareras, Cuameni, Guler donekle, Rodrigo totalno skrajnut nepravedno i nije tu njima kriva Barselona nego histericne primadone koje glumataju nesto na svaki kontakt.

Kanidja99100

pre 2 meseca

stamota sto samo kukaju umesto da poprave igru.
D

DDS900

pre 2 meseca

Toliko su bodova ispustili i ovo je cisto kmecanje. Napravili super tim koji kiksa gde stigne.
m

mixica

pre 2 meseca

Real madrid je kao razmazeno dete,kad mu se udovoljava i ide uz dlaku sve je u redu cim ne ide i ne stima vristi i krivi sve druge za svoj neuspeh

Marija Avramovic

pre 2 meseca

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
E

Epson

pre 2 meseca

Da li iko na svetu vise kuka na sudije od Barselone i Reala? Da li je ovo normalno vise? Apsolutno svaki put su im sudije krive kad izgube, nikad oni nisu zasluzeno pobedjeni, jadni oni

srecko Janjic

pre 2 meseca

pogotovo u Ligi šampiona onda je to Real.
B

Boldrick

pre 2 meseca

Realno jeste bio penal.
S

Scaloneta

pre 2 meseca

Ajde plačite tiše

Dakara

pre 2 meseca

Ne simpatisem Real, ali za veceras su potpuno u pravu, Sudjenje katastrofalno na stetu madridjana.
s

sale990

pre 2 meseca

Kme kme kmeee..... Kmeee

vacke86@gmail.com

pre 2 meseca

Po meni i onaj start pred sad kraj meča potencijalni penal za Betis.
a

alealek

pre 2 meseca

NE ZNAM DAL MI JE DRAZE KAD PANTER ZVEZDA PODJEDJUJE ILI OVAJ KVAZI REAL :DDDDDDDDDDD

mlade016@gmail.com

pre 2 meseca

Real najveća ljiga od kluba, placljivci!
u

utut

pre 2 meseca

Hhahaha a ruka brahima diaza i gazenje mendija nad entonijem
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Pocelo je! Jel ima da nekad nisu pobedili a da nisu krive sudije? (Pitam za druga)

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Da su bili ubedljivi ne bih se sad ljutili tako je to kad igraš ziceraški fudbal na gol razliku.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

real se zali na sudije zanimljivo hahahha

Miki Milikic

pre 2 meseca

opet real sa njihovim kukanjem....
n

nuki63

pre 2 meseca

Ako neko nema pravo da komentariše sudjenje a pogotovo u Ligi šampiona onda je to Real.
H

Holse

pre 2 meseca

Druze gde je ovde liga šampiona?
N

Natalii29

pre 2 meseca

Real Madrid ima razloga za nezadovoljstvo, ali nije očigledna krađa; više je reč o diskutabilnoj odluci nego jasnoj grešci.