Komentari na vest

Raport sa srpskoligaških terena: Metalac gazduje u Gornjem Milanovcu

S

Srbija do Tokija

pre oko 2 sata

Metalac na zapadu najozbiljniji, mada i Budućnost krušik ima dobar tim,Divoš u Vojvodini najjači,u Bg Radnički obrenovac dobar tim i ozbiljan trener,na istoku Bor ogroman bužet ali neozbiljni čim smene trenera posle jednog remija... Biće zanimljivo
v

vlada979

pre oko 10 sati

Smejurija! Boru sudi sudija iz Pirota, a Bor i Radnički glavni konkurenti.,i naravno, uriniše Bor.
M

Milossss

pre oko 7 sati

Druze ne mlati.Svi znaju da ce Bor da udje,jer je zatvorio celu ligu.Lupas gluposti.Predsednik i igraci isterali trenera,posle 3-4 kola.Postenjacine.

Ваљевац

pre oko 12 sati

Много је радничких али само је један Рале! 🧡💙🧡💙🧡
B

Braavoo

pre oko 12 sati

Posle duugo vremena jedna utakmica i borba jednog tima mi je vratila veru u fudbal! Polimlje iz Prijepolja, igrači na terenu, je pokazalo da i bez novca i ovom trenutku nedovoljno kvaliteta može da se odigra utakmica gde vas publika isprati sa terena sa velikim poštovanjem i zahvalnošću na uloženih 120%!!!
j

jcxj

pre oko 12 sati

Gazdujem i ja u svojoj kući pa šta?