Radonjić - prvi gol u sezoni (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 06.01.21. | 22:03

Srpski reprezentativac koristi šansu...

Nedeljama unazad, pa i mesecima, mediji ga sele iz Marselja. Nižu se klubovi koji su navodno zainteresovani i čekaju ga raširenih ruku, ali Nemanja Radonjić najradije bi da ostane na Velodromu i večeras radi na tome da ubedi Andre Vilas Boasa da mu je mesto baš tu gde je sada - u Marselju, u startnoj postavi.

Tek drugi put ove sezone Radonjić je dobio šansu u prvoj postavi i pokazao je da se neće tek tako predati i pokunjene glave napustiti najveću luku Francuske. Golom u finišu prvog poluvremena protiv uvek nezgodnog Monpeljea doneo je prednost Olimpiku i prokrčio mu put do prekida loše serije koja traje već tri kola.

Lepo je srpski reprezentativac ispratio akciju u čijem je začetku učestvovao, a onda odlično reagovao na centaršuta Florijana Tovana - 1:0. Prst na ustima tokom proslave bio je namenjen verovatno onima što ga sele iz Marselja...

Radonjiću je ovo prvi gol u sezoni na osmoj utakmici na kojoj dobija šansu. Doduše, do večeras je sakupio svega 139 minuta na terenu.