Komentari na vest

Radnik po dokazanom receptu i u Superligi: Pojačanja iz Gane, zadržati stručni štab i kostur tima

B

Banana Republika

pre 23 dana

Samo malo pojasnjenje, u nasem govornom podrucju "kostur tima" znaci "oni igraci koje neko nije zainteresovan da kupi ili potpise" a Gance obavezno dovoditi jer glupo bi bilo da izrodimo talente kao Savicevica, Mijatovica, Jokanovica, Jugovica, Mihu i td, dajte 'amo Kange i Tavambe
S

Surdulica ima

pre 23 dana

Njuh za igrace iz Gane. Pogodili su sa svima bukvalno.
B

Banana Republika

pre 21 dana

A kako ih njuhom promasiti kada se osecaju na kilometar
5

555777

pre 23 dana

Veliki Darko Gasic omiljen kod svih bivsih trenera
M

MiodragM

pre 24 dana

Ulaže novac koji je “pošteno” zaradio ,da bi ponovo samo on zaradio …sramota
k

kendisport

pre 24 dana

Tončevu (ovom iz Surdulice) samo skinuti kapu za volju, energiju i sve što radi.
R

Radnik ili Dubocica

pre 24 dana

Dileme nema.Leskovac mora da bude centar koji bi naredne sezone morao da ispliva u prvi plan.Gledao sam juce,Dubocica-Smederevo(2:1),odlicna utakmica,4.000 ljudi.Prava atmosfera.Navijanje.Tacno,da Dubocica sada nema organizaciju,pa ni neki budzet.Ali, sve se moze brzo spakovati.Grad(sesti po velicini u Srbiji),voli fudbal.Ima novi stadion.Jer,se zaboravilo koliko su fudbalera dali niskom Radnickom,Vojvodini,Zvezdi.Posle,Kragujevca,Pazara,novi grad koji bi morao biti osvezenje za oporavak fudbala u Srbiji.
k

kendisport

pre 24 dana

A ko brani Dubocici? Surdulica ima sposobnog coveka na celu kluba, Dubocica ne i to je to.
N

Nemanjić565

pre 24 dana

Ne bitno,Toncev,ovaj onaj...sve je tu jasno.Ali drago mi je zbog tog naroda sa juga Srbije.Njima je to pravi dogadjaj kada igra Radnik a gostuju veciti ili Vosa ili oba Radnicka...
C

Che t

pre 24 dana

Ako ostavimo po strani Tončeva,ceo taj "hajp" oko Surdulice i pogrdan sleng o njoj(za "prvosrbijace") -Surdulica je čak i simpatičan klub koji može da ima mesto i u skraćenoj prvoj ligi...Ove sezone su se pokazali kao daleko najbolji tim .Mislim da su igrali daleko najbolji fudbal u drugoj ligi.Naročito u drugom delu sezone.Moram da napomenem i da su lansirali i par mladih igrača,da nisu istrošena ekipa,da imaju potencijal i da uz par pravih pojačanja,kao i adekvatan stručni i celokupan sportski rad,mogu da se ustale u domaćoj eliti..
R

Roksimir78

pre 24 dana

David Stojanović je pokazao u prvoj ligi mnogo! Zaslužuje priliku i u budućnosti, mlad i dobar igrač, pošten i vredan momak!

Mr 007

pre 24 dana

Jesu iz malog gradica,ali je Radnik na svom terenu igrao egal meceve sa vecitima,pogotovo crno belima.💪😂
@

@rokenrol

pre 24 dana

Мајсторе, о чему ти причаш? Ево, на пример, да ти имаш 20+ милиона у који би клуб уложио (да нису Звезда и Партизан)? Да ли си свестан да су то бачене паре?
A

Alberto Moreno

pre 24 dana

Majstore Tončev je rodjeni Surduličanin zašto ne pomoći svom klubu i svom mestu a nije da mu se neki dinar i ne vrati imali su oni i prodaju ovusua i prodaju kjermeha a zlatković je otišao u španiju za oko milion evra tako da ne brini ti ništa ne bi on tu bio da se to nhemu ne isplati
C

Chelsea1234

pre 24 dana

Jel moraju svaki put da ulaze Radnik i Javor. Daj bre nekog treceg
H

Hah

pre 24 dana

Realno igraju najbolji fudbal u ligi. I ja sam hteo da udju Sloboda i Dubocica, ali kako igraju to je ocaj zivi. Surdulica i nije tako lose za Superligu, imaju simpatican stadion, sada je i trava odlicna. Problem su Imt, Tekstilac, Cukaricki i Mladost Gat, Radnik je neka sredina.
J

Joksa1986

pre 24 dana

Kako ce uci kad nemas dva krstena covjeka u svim klubovima druge lige da ih sve zajedno sastavis, da ih sve na kamaru jednu stavis iz Sporta imaju dva casa fizickog u trecem razredu Osnovne škole... A iskreno i sama organizacija im ne ide u prilog, masa istrosenih igraca od 30+ igraju, prosjek godina 30+x evo recimo Radnik prosjek igraca 25+ godina, ama bas ni jednog mladog igraca nisu afirmisali za godinu dana na kome bi mogli da grade tim, da ga recimo isforsiraju, prodaju, uloze itd. Ama bas ni jedan, a rade najbolje, pa sad skontaj kakvi su ostali 🤦 Najbolji strijelac lige 13 golova(i to iz dva kluba, 28 godina, ne moze igrati ni u poslednoj ekipi u Super Ligi(bez uvrede, zna on to i sam...). Ne bi dalje, mozda mi necete objavit komentar, ali mislim da nam je druga liga nivo teskog amaterizma, Macva iz Sabac se tu izdvaja hajmo reci po nekim pokusajima da budu ozbiljan klub ali nedostaje novca da bi to bila Superligaska priča... Sportski pozdrav !
r

rokenrol

pre 24 dana

hah@Cuka je jedini privatni klub,oni su pravi izbor,jedino nemaju navijaca,organizacijski su u rangu vecitih.Imt,Tekstilac, slazem se. Kad bi se privatiziralo, da ima jedno 10 bogatih klubova sa budzetom najmanjim 20tak miliona,Superliga bi.bila medu 10evropskih liga,jos da se naprave stadioni kao u Leskovcu,Zajecaru,Loznici,da nam svako kolo, bude milina gledati!!
r

rendi orton

pre 24 dana

legenda Surdulice Darko Gasic!