Komentari na vest
Radnički prodaje, ali i kupuje: Kvaku Bonsu Osei iz Spartaka za oko 200.000 evra

nemanjaacdc
pre 23 minute
Očekivano da će da očerupaju Spartak i pokupe kvalitetne pojedince
g
gost779
pre 26 minuta
Secam se protiv zvezde da je unistio odbranu i da nije bilo vara 2-3 gola bi dao za poluvreme zvezdi
Veljko Maricic
pre 26 minuta
Hoce Radnicki izgleda da ispadne
M
Madmaxx
pre oko 1 sat
Šestjuk....najveca prevara u fudbalu
D
Djani85
pre oko 1 sat
To znači da Radnički ove sezone ispada iz lige, izgleda da je ovom igraču to specijalnost
A
Alberto Moreno
pre oko 2 sata
Odlična kupovina.... Spratak je prošle sezone imao dobrih pojedinaca i neke valja uzeti... Pitao sam se baš ko će ga od superligaša uzeti.... Napred Radnički
M
Meraklija Belgija
pre oko 2 sata
Konacno nesto barem malo pozitivnog
U
Uncledrew
pre oko 2 sata
Hahahah 200k radnicki dao spartaku. Ovo nije zabalezeno skoro
Bole.92
pre oko 2 sata
Dobar igrac.iskusan
R
Rrtrt
pre oko 2 sata
Strasan komentar.
rusbre
pre oko 2 sata
ovo je ono što donosi skraćenje lige a to je koncentracija kvaliteta. kvalitetni igrači iz ekipa koje su ispale idu u ekipe u koje su opstale i tako je kvalitet skoncentrisan u SLS.
Slavko61
pre oko 2 sata
U što pojačanje
B
Blaki
pre oko 2 sata
Nije loš igrač, a već poznaje prilike u Srbiji.
N
Nenica
pre oko 2 sata
mora klub ziveti od necega tj prodaje igraca
p
peki peki
pre oko 2 sata
Odlicno. Samo jos da se nekako rese Spasica, koji pa prikazanom uopste ne deluje kao profesionalni fudbaler.
v
v1add
pre oko 2 sata
Zanimljivo uglavnom pozitivni komentari. Da je dosao iz inostranstva a ne iz domaceg kluba bas me zanima kakve bi reakcije bile. Na papiru bi Osei - Sestjuk - Mustafa mogli da budu neugodni ekipama koje napadaju, Radnicki bi sa njima mogao solidno da igra kontre. Problem je sto nemaju mnogo pozadi, osim dobrog golmana i jos kojeg igraca. Mada bi i sa ovim sto imaju, plus dobar trener kakav je Nedjic, trebalo da obezede neko 8-10 mesto i siguran ostanak u ligi.
A
Astoria
pre oko 2 sata
Verovatno su vecinom pozitivni komentari buduci da je ovo smislen i opravdan potez. Dovode stranca koji realno moze da napravi razliku na terenu svojom brzinom, brzim oslobadjanjem od protivnickog igraca i konkretnoscu (to mi se posebno dopada, uglavnom igra na prvu, ne dribla do iznemoglosti). Nije macka u dzaku, dokazao se na terenima Superlige Srbije, aklimatizovan je, poznat mu je stil igre u nasoj ligi, pa nece Radnicki morati da ga "ceka". Uz to je doveden i za prilicno mali iznos ($200.000 dans nije nista u savremenom fudbalu), jos uvek je mlad (25), moze da pokriva obe krilne pozicije. Jedino me cudi otkupna cena koja je duplo manja od njegove trzisne, ali cenim da je ukljucen i dvocifreni % od narednog transfera za Spartak. Agencija koja ga zastupa je ista ona koja zastupa Ibrahima Tanka i Ibrahima Mustafu. Nadovezujem se na vasu temu o strancima. Ne mora da znaci kako ce stranci dovedeni sa strane biti obavezno losi, recimo Sestjuk i (cini se) Nikiforenko su bili pun pogodak, moci ce se i zaraditi na njima. Samo da srede omladinsku skolu i stadion. Samo.
A
Astoria
pre oko 3 sata
E ovo je već pojačanje, odličan igrač, konkretan u završnuci, brz, a i jeftino doveden. 200K danas nije ništa, a Osei je za našu ligu pravi izbor. Konačno dobar potez Nišlija.

bugarinov
pre oko 3 sata
I Radnici uzima dobre igrace
horjakmilos91@gmail.com
pre oko 3 sata
Odličan igrac,dobro pojacanje
R
RealnoTako
pre oko 3 sata
Pa pametno, nešto ušlo u Radnički, nešto ide u pojačanja, taj recept mora da se primenjuje, što je dobro po kvalitet fudbala, loše po vlasnike klubova ( nema baš toliko čiste zarade, nema free transfer igrača da uleću). Nego Pančevo proda za skoro 3 m a ništa ne uloži, ako se ne opamete brzo druga liga.
M. K.
pre oko 3 sata
Za male novce dobro pojacanje.
G
GostSaSevera
pre oko 4 sata
Da ne ureknemo, ali Radnički radi mnogo ozbiljnije nego prethodnih godina. Osei je za našu ligu odličan igrač, samo da se kockice poklope kako treba. Golman Kostić jedan od najboljih golmana na Kipru prosle sezone, Veličković rođeni Nišlija i sasvim solidan bek i verovatno na Neđićevo insistiranje. Radnički što pre da reši pitanje bonusa, jer trenutno im je to najveći problem. Ako ne planiraju Nikolića možda da Neđić pokuša sa Rankovićem iz grafičara. Kostić, Vitas, Veličković, Kanute, Milosavljević, Abas, Osei, Šestjuk i više nego solidno.
n
neeee
pre oko 3 sata
neeeeee niiiiikakooo
M
Mecava
pre oko 4 sata
Dobar transfer, nadam se da će nastaviti u tom trendu.
D
Dejan niko
pre oko 4 sata
Odlicno pojacanje
ineska
pre oko 4 sata
pametna i razumna kupovina.
Mirko Boc
pre oko 4 sata
Samo da bude dobar
s
seri
pre oko 4 sata
dobar igrač za našu ligu.


.jpeg.webp.webp)





