Komentari na vest

Radnički pojačava konkurenciju među bekovima, dvojicu pronašao u Mozzart Bet Prvoj ligi

Dr.Sasha Pavlovic

pre 15 minuta

ne vredi da dovedu bilo koga kada su već odredjeni za ispadanja

Danilo Pavlovic

pre 16 minuta

Bice to jedan jak tim
S

Scout13

pre oko 1 sat

Što se tiče Vidovića, dobar backup igrač, može da popuni poziciju, posebno defanzivno. Što se tiče Veličkovića, odličan igrač, on će dosta doneti napred, očekujem bar 4-5 asistencija od njega.
G

GostSaSevera

pre oko 2 sata

Nišlije ovaj potez dovođenja Veličkovića treba da pozdave. Veliki grad u Srbiji, dosta fudbalera, a najmanje ih u radničkom. Rođeni Nišlija koji je sasvim solidna opcija na poziciji desnog beka, još ima odličnu saradnju sa Neđićem i verovatno na njegovu preporuku dolazi. Treba Radnički da reši i pitanje 2 bonusa, možda, možda u vidu golmana Radanovića i Rankovića iz Grafičara.
k

kikica1971

pre oko 2 sata

Nedjic ako ostane trener i radnicki dovede par pojacanja sledece sezone mogu da zaigraju kvalifikacije a mozda i Evropu
B

Baća Espino

pre oko 2 sata

Bez dileme! Neđa je najpismeniji trener u SLS i ako se praseća brigada Tončevi i klika ne budu remetilački faktor, Radnički ima svetlu budućnost. Ako bude imao odrešene ruke i ne dovode mu se kombinacije, ima da bude uz Kokovića osveženje.