Komentari na vest

Rad silovit na Banjici, Vranić zakazao dramu poslednjeg kola u borbi za Beogradsku zonu

M

Milos857

pre oko 1 mesec

Lepo. Borba. Poslednjie kolo odlucuje,kao neke utakmice u Premijer ligi
T

The Gost

pre oko 1 mesec

Napred Rad. Ponovo u superligu da nerviramo delije i grobare.

bordeaux

pre oko 1 mesec

Tesko da ce moci sa ovim veteranima dalje od zone

Mismis

pre oko 1 mesec

Kada se Rad vrati taman ce da bude Beogradska liga
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

ne znam sto ih guraju nazad kad samo probleme stvaraju

trilee93

pre oko 1 mesec

A iskreno veoma mali broj ljudi prati ovu ligu
U

Uefa insajder

pre oko 1 mesec

Biće više praćeno kad posle racija-hapšenja u Ljutice B. i Humskoj, i severa i juga, budu ti klubovi izbačeni u ove rangove.
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Eh taj Rad, i onaj penal dosudjen za opstanak i promasen i taj kaludjerovic i eto sad gde su ...
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Promašiće i u Boleču