Komentari na vest
Pukla je jedna stotka, uskoro će još jedna

Nikola Damjanović
pre 26 dana
Алоо моцартбтет новинари..ђе је текст о Бањалучком Борцу који је разнио у парампарчад ово Сарајево са Љајићем 5:1.
Љајић да гол пазите сад, Рудару из Приједора и имамо 3 текста о Адему.
Борац развали то исто Сарајево 5:1, ниједан текст немамо о томе..
страшни сте мајке ми
R
Roberto Baggio99
pre 26 dana
Da je razbio rezultatski jeste,da je namesteno jeste,gde je Borac pre bio druga liga itd.ako iole pratis ligu bh znao bi da se namesta Borcu.🤫🤫🤫

Nikola Damjanović
pre 26 dana
Пратим БиХ лигу више него суперлигу, било је претходних сезона судијских момената који су ишли на руку Борцу, а ти судијски моменти су били не под лупом него под микроскопом када се ради о Борцу и одмах су медијски испраћени од стране портала у БиХ и Борац је био под оркестрираним напафима.
С друге стране када се појаве исте такве грешке у корист Сарајевских пропалих клубова онда се ћути.
Не живиш у БиХ ,претпостављам ,па самим тим и не познајеш прилике у БиХ друштву и фудбалу..Сарајево је буквално најтоксичнији клуб на балкану, за сваку утакмицу ће да дижу фрку а нор када су 2020 освојили корона титулу ћутали су као заливени.
Борца су избацивали у другу лигу због 25 000 евра док су други клубови били у дуговима до гуше....
Борац из Бањалуке се коначно дигао и не планира да стане, а сарајлије нека лупају милионе у играче и једва побјеђују рудар из пројрдора
а ти србине прати неког другог , Борца остави
A
Austrougar
pre 25 dana
Ovo je Srpski a ne bosanski portal kužiš susjedu
u
unpamozzart
pre 26 dana
Jel može jedan dan a da ne pišete o Ademu Ljajiću?
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Rukomet
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
Dota
Badminton
Snuker
Odbojka na pesku
Najava mečeva
sreda | 24.09.2025.
četvrtak | 25.09.2025.