PSŽ se napatio u Lorijanu, Sarabija prekinuo agoniju i obezbedio prolaz u osminu finala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.01.20. | 23:01

Sveci slavili golom španskog napadača u 80. minutu - 1:0

Nije lako gledati i analizirati utakmicu u kojoj napada samo jedan tim, a drugi koristi sva moguća dozvoljena sredstva da ga zaustavi. Pari Sen Žermen je napadao od prvog do poslednjeg minuta utakmice u Lorijanu, a prolaz u osminu finala Kupa Francuske obezbedio je zahvaljujući golu Pabla Sarabije u 80. minutu utakmice - 1:0 (0:0).

Tomas Tuhel je pošteno promešao karte, pa su se na klupi za rezervne igrače našli Mbape i Nejmar, čiji ulazak u igru nije bio neophodan, iako su se njihovi saigrači ozbiljno mučili sa bedemom ispred gola drugoligaša.

Na kraju plodonosan je bio odličan centaršut Tijaga Silve, nakon kojeg je Sarabija glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže gola Pola Nardija.

Sarabija se preplatio na kupove ove sezone, pošto je dao gol u svakom meču koji je igrao u ova dva domaća takmičenja. Od toga je dao jedan u Liga kupu, a večerašnji mu je bio treći u Kupu Francuske, nakon dva postignuta u prethodnoj rundi takmičenja.