Komentari na vest

Prvi put u istoriji Mundijala: Polovina od uvodnih 16 utakmica bez pobednika

90Jelena

pre 11 dana

neocekivano su favoriti kiksnuli prvu utakmicu

jbozic11@gmail.com

pre 11 dana

los kvalitet fudbala

Brutal92

pre 11 dana

Kladionice procvetale od Svetskog hahahah
И

И

pre 11 dana

Posledica novih pravila da te i treće mesto može odvesti dalje, pa kad je 1:1, retko ko nešto posebno rizikuje.
B

Boldrick

pre 11 dana

Navikli na prijateljske gde nece da potrce.Ovo SP igrati samo na losije,oni ginu.
F

Fanste933

pre 11 dana

hmm, ne verujem da ce isto biti ali opet neizvesno
m

milos987

pre 11 dana

Pojedini igraci izgledaju kao neko puskom da ih je naterao da igraju

Nikola Malešić

pre 11 dana

Spanija ce razocarati

Stevan

pre 11 dana

Jako lose prvenstvo. Za kladionicu i nije 😄
m

miki.mocart

pre 11 dana

Kako lepo poceo mundijaal.. i onda 3 dan u nizu kiksiraju favoriti... milinaaa za kladionice
K

Komri

pre 11 dana

ovo do sada je bilo uzasno kilavo, negledljivo. Svega par meceva na nivou sampionata. povecanje broja ucesnika totalan promasaj
E

Epson

pre 11 dana

Ne secam se da su grupne faze ni na proslim prvenstvima bile neki nevidjeni spektakl. Uvek samo imaju draz. Logicno je da najzanimljivije bude tek u nokaut fazi, ne znam sta vi ljudi ocekujete. Ni meni se ne svidja sto se prvenstvo odrzava u SAD, mrzim ih kao sto mrzim i Infantina, ali objektivno su bile zanimljive i intenzivne utakmice, ne prdite.