Komentari na vest

Prvi Faranin u srpskom fudbalu? Čukarički poslao ponudu za krilnog napadača

Г

Гос'

pre 26 dana

Некад смо та острва побеђивали 10:1 у квалификацијама. Сад доводимо играче оданде..
A

Astoria

pre 27 dana

Bas me interesuje kako su iskopali ovog fudbalera. Cisto sumnjam da ga je neko gledao uzivo. Nema ne znam kakav ucinak, odigrao je za njihovu reprezentaciju U19 do sada 8 meceva i postigao 2 pogodka, dok je za U21 nastupio 3 puta. Interesantno je da mu je otac selektor U19 nacionalnog tima Farskih Ostrva. Ako se nekim cudom i desi da ga dovedu morace platiti obestecenje jer mu ugovor sa Vikungurom istice 31.decembra 2028. Koristi se inace levom nogom.
d

d. g.

pre 27 dana

Pisanje medija na Farskim ostrvima. A koji su to mediji? 🫣🤔😲🤣🤣🤣
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

Link ... kvf.fo
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

Nema ništa od toga!
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

"Potpisali smo trogodišnji ugovor sa Aronom i nadamo se da će igrati za Vikingur još neko vreme."
V

Vladava

pre 27 dana

pa koliko ce da kosta ovaj
C

CH

pre 27 dana

U Cirkus Ligi samo jos hoce farani i Maltezani i po neki bugari da dolaze. A vec se blizi vreme gdje ce samo jos Igraci iz Madagasker i Tibeta da dolaze
L

Lincura2255

pre 27 dana

Ja išao u školu s Tibetancem od 2m

Valentina Kolar

pre 27 dana

Za koje se to veliko takmičenje spremaju
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

Za trofej "Prvog Vikinga".
K

Komri

pre 27 dana

zanimljivih igrača ima u Klaksviku ali danci to proberu, ako je taj talent veći od naših domaćih onda ga treba uzeti ali čisto sumnjam da bi pomako Mitjlandu, Kopenhagenu ili Nordjsendu

Lazaradopulos

pre 27 dana

koliko bi koštao?
4

47474747

pre 27 dana

Kod nas definitivno treba ugasiti skole fudbala,jer nasa deca nece da imaju gde da igraju,dovodis sa farskih ostrva sa ovakvom statistikom je samo konbinacija,samo za uzima mesto nasem detetu.FSS treba da uvede niki uslov za dovodjenje stranih igraca a ne ovako skupljati LOPATOM sa plaze
K

Kikula

pre 27 dana

Kakva kombinacija?Sta to uopste znaci?Cukaricki je privatan klub i sami se finansiraju.Sta ko dobija time?Uzimaju pare sami od sebe,ne razumem
T

Tata Martino

pre 27 dana

Trbalo bi Milka, Mijat, Danko i Rasim sad da reaguju, i da ga dovedu u Partizan za male pare, a posle da ga preprodaju za 10-15 veću cenu! Tako se radi, tako se zarađuje! Kakav crni Čukarički Stankom!