Dangubić ukočio FCSB u 89. minutu, Kluž može na plus osam

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.02.20. | 21:32

Kindija iznenadila velikog favorita...

FCSB sve više drma kriza. Klub iz Bukurešta polako posustaje u trci za trofej, u prethodna dva kola nije zabeležio trijumf, a remi sa Kindijom mogao bi dodatno da ga udalji od lidera Kluža i Krajove, timova iz vrha - 1:1.

Čini se da je domaćin zaslužio više od boda. Bio je mnogo bolji, kontrolisao meč i poveo već u 14. minutu kada je Andrej Miron, koji je u klub stigao pre pet dana kao slobodan igrač, doneo prednost svom timu posle kornera.

Gosti nisu uspevali da uzvrate, tačnije do završnice meča nisu uputili udarac u okvir gola. Ipak, minut pre kraja regularnog dela, posle gužve u šesnaestercu domaćih hrvatski napadač Filip Dangubić najbolje se snašao i doneo svom timu bod koji će mu dobro doći u borbi za opstanak...