Komentari na vest
Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce
TheStefanK
pre oko 19 sati
Terzaaa reaguj!
F
Fanste933
pre oko 22 sata
mozda je tako i trebali sve da bude
kivekive
pre oko 23 sata
Vecita rezerva…
Sve i Svesta Pc
pre 1 dan
uzo je taj pare i pare i sad odlazi u mirovinu lagnu 😢
Kanidja99100
pre 1 dan
veoma zahvalan igrac
J
Jasna12J
pre 1 dan
Odlican igrac vraca se kuci
filipdjuk11
pre 1 dan
devet godina ali polovinu proveo na raznim pozajmicama
N
Nebitan10
pre 1 dan
Odlican igrac, vraca se kuci, u klub koji ga je lansirao u orbitu, igrace LS sa Betisom, mozda nije postojao bolji momenat nego sada. Sa zadovoljstvom ce se pratiti klub sa stadiona Benito Viljamarin.
F
Fanste933
pre 1 dan
pa bice xanimljiva prica sa njim
Mmrvic
pre 1 dan
Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje
Max Dowman
pre 1 dan
kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone
Scaloneta
pre 1 dan
Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.
Slavko Ćosić
pre 1 dan
Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .
Aleksandra Martać
pre 1 dan
Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m
mrca9
pre 1 dan
Bice interesantna betis ove godine
gorandavinic1974@gmail.com
pre 1 dan
toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj
Ruzica70
pre 1 dan
Srecno u daljoj karijeri legendo
Aleksandar Osmanovic
pre 1 dan
9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B
Boldrick
pre 1 dan
nepravedno zapostavljen
B
Branimir Milev
pre 1 dan
Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom
Nummer1
pre 1 dan
Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U
Urke778
pre 1 dan
Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P
Peroslav
pre 1 dan
Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene




_(1)_(1).jpg.webp)



