Komentari na vest
Poš, zbog ovoga si doveden i skupo plaćen: Pulišić predvodi, Mekeni i Balogun spremni da ga odmene
Lalala
pre 18 dana
Ovaj Mundijal im je vrhunac generacije, samo Poketino i uspesi ne idu zajedno.
Sloba
pre 19 dana
amerika razocarava
klackalica535
pre 19 dana
Amerikanciiiiiiiiii gde su Indijanci?
Zoran Jeremic
pre 19 dana
Mogli bi da ih proguraju do top 8

Luxx27
pre 19 dana
solidno da kazes al tesko da ce da doguraju nesto mnogo.!
V
Veskooo
pre 19 dana
PoKetino +, PoĆetino -, da konačno rešimo tu dilemu, i da ubuduće izgovaramo pravilno prezime selektora SAD-a!
G
GostTT
pre 19 dana
Tako je!
I ne samo to, već da se nauče da pravilno pišu i imena Italijana. Ne postoji kod Italijana glas Č.
Tako da nije KalČo već Kalćo. Nije AnČeloti već AnĆeloti. Itd.
Neka se nauče.
Z
ZV
pre 19 dana
Američki naučnici nisu emigrirali u USA posle Drugog svetskog rata, nego su,svi od reda nacisti, dovedeni preko projekta "Spajalica". Paragvaj do osvajanja grupe...
djole.
pre 19 dana
Pa pa paranoja,doviđenja lepa moja !!!
G
Gost77788
pre 19 dana
Naučniče moj, treba da znaš da je većina nemačkih naučnika stigla u SAD daleko pre Drugog Svetskog Rata. Tj nakon dolaska nacista na vlast 1933 godine.
Upravo uz pomoć tih naučnika napravili su najmoćnije oružje a to je atomska bomba.
A što se tiče Nemaca koje su doveli nakon Drugog Svetskog Rata jedinu su korist imali od Vernera Von Brauna koji im je podigao raketnu tehnologiju i svemirski program.
Zapravo više koristi su imali od engleskih naučnika koji su im pomogli oko konstruisanja radara, mlaznih motora, sonara za podmornice itd.
Nemanja Simic
pre 19 dana
Amerika moze da bude iznenađenje turnira.
ertan pazar
pre 19 dana
Ovo bas izgleda lose. Ne sumnjam da ce i na terenu izgledati isto. Ako nesto i naprave to je zbog Pochettina kog izuzetno cijenim.
T
Tata Martino
pre 19 dana
Iako su nas bombardovali 1999. Srbi najviše vole američku muziku i američke filmove i serije! Vole njihove košarkaše koji igraju za naše blizance! GO USA!
T
To mozda
pre 19 dana
U Srbiji. Pravi Srbi nece nikada zaboraviti sta su nam radili. Jedino je problem ova degeneracija 2000+, mada oni su nesposobni za zivot tako da sto se njih tice sve je ovo nebitno. Cast izuzecima, mali procenat ih je normalno
djole.
pre 19 dana
Nisu nam oni to radili kao narod vec njihova vlast,ako tako gledamo nas je bombardovalo 19 država pa mi treba da mrzimo ceo svet.Odeš lepo u Ameriku i upoznaš neku prosecnu americku porodicu i videces da su to ljudi isto kao i mi,svi imaju iste muke kao i mi.
Treba malo da izadješ dalje od svog nosa i brzo bi promenio mišljenje o mnogim narodima.Neki bi te, za koje znam da se kuneš debelo razocarali.
A
Aca Trica
pre 19 dana
Zašto minusi, kada sve što je napisano potpuna istina
E
Eto.
pre 19 dana
Djole budi mi ti vodic, odvedi me ti da vidim nesto malo svijeta. Ne kunem se ja ni u koga pa me ne moze razocarati. Imas i ptariši normalnih ljudi i porodica koje se muče ko i nas vecina. Kad je bilo bombardovanje zna se ko je kolovodja bio. Ne kazem da treba da ih mrzimo nego da se ne zaboravi i sto dalje od njih sto se svega tice, mislim na ono sto se moze izbjeci
djole.
pre 19 dana
Nisi rekao da treba da ih mrzimo a komentar ti pun mržnje.Pa šta sada treba da gledam Ruske i Rumunske filmove i serije i da slušam Bugarsku muziku ? I sve ove AmerE što su došli kod nas da igraju treba javno da lincujemo.Ajde da mrzimo ceo svet.Kakve veze imaju sportisti,umetnici sa bombardovanjem Srbije ?
Nikola Jokic treba kada igra za Denver na pola utakmice da izvadi bombu i sve da digne u vazduh ?

Meda74
pre 19 dana
Ako ima boga ispašće odma u prvom krugu.
Matija Milutinovic
pre 19 dana
Idu amerikanci daleko
N
Niki1
pre 19 dana
sve nečiji sinovi, gori od nas izgleda
P
Paki19
pre 19 dana
Poketino je skupo plaćen upravo zbog ovakvih turnira – sad nema više izgovora ni eksperimenata.
m
miconis1
pre 19 dana
Sasvim solidna reprezentacija, ali miskim da imaju pogodan zreb tako da ih mozemo videti u 1/4 finalu
M
Mandic60
pre 19 dana
Zanimljiva ekipa, ali sve će zavisiti od Pulišića. Ako on bude na nivou, mogu u drugi krug
D
Da li iko
pre 19 dana
Sa više od 2gr mozga misli da Amerika neće proći bar do osmine finala? Pa jednoj jadnoj Južnoj Koreji su nameštali SP, a da neće Americi. Ko ima viška novca, slobodno da stavi taj višak da Amerika prolazi grupu, pa onda to kada podigne da stavi da prolaze i sledeću utakmicu.
@
@da li
pre 19 dana
Jak uspeh doci u 1/8 finala iz grupe sa paragvajem, australijom i turskom...prvenstvo je toliko razvodnjeno da ulazak u nokaut fazu nije apsolutno nista specijalno i nema sta da se namesta
F
Francuz II
pre 19 dana
ja mislim da je ovaj tim ozbiljan i zasluzuje pazniju. Bez problema ih vidim u osmine finale
b
bracakostic
pre 19 dana
SAD prosecan tim. Nece mnogo daleko dogurati, ali ce proci grupu verovatno.
ljubomir vidovic
pre 19 dana
SAD ulazi u cetvrt finale dobra i slozna ekipa
Zivot je igra
pre 19 dana
verujem u dosta golova na SP
Zivot je igra
pre 19 dana
Bice sjajno gledati ih
Zivot je igra
pre 19 dana
Bice odlicni domacini nema sumnje!
Izbistanin
pre 19 dana
Nadam se da neće proći grupu.


_(1)_(1).jpg.webp)





