Komentari na vest

Podrhtavanje tla u Americi: Njujork Siti ponudio Pulišiću 10.000.000 dolara godišnje

Kanidja99100

pre 3 dana

pulisic je zahvalan igrac
B

Buca95

pre 4 dana

Bolje mu je da ide ,u Milanu se nista nece promeniti.
u

user7475

pre 4 dana

Kakva je to igracina pulisic zelim mu sve najbolje!
m

mrga84

pre 4 dana

Ako je pametan otici ce u mls
S

SilvioB

pre 4 dana

Idi dok si mlad. Dok imaš vremena za... I tu ću stati da ne bih imao problema sa autorskim pravima.

Alek

pre 4 dana

Ambicije cao, obezbedi se i uzivaj
m

milan.gudovic

pre 4 dana

Covek je sad u godinama kad trofeji nisu u planu nego novac. Ne vidim nacin kako ne bi prihvatio ovakvu ponudi
k

kikica1971

pre 4 dana

Odlican igrac ali nije jos za ameriku ima jos sta da pokaze u evropi

gorandavinic1974@gmail.com

pre 4 dana

dobar igrač koji nije pokazao ni delic talenta koji poseduju
j

jokabejbe

pre 4 dana

sreca pa im nije to nacionalni sport i interesovanje ...mada polako postaje

ЗоранАГТ+

pre 4 dana

за боље и није.

FC RED STAR

pre 4 dana

Ozbiljan igrač,prava 10
S

Stribor

pre 4 dana

Najbolji talenti u Englesku, sledeca klasa na bliski istok i daleki zapad. Sumorna realnost za ljubitelje Calcia

Sijanda Ksulu

pre 4 dana

Verovatno ce i da prihvati
P

Pixy

pre 4 dana

Podrhtavanje tla...bomba...ahahaha...do kad misle koristiti taj click bait?!
D

Daren_g

pre 4 dana

Isplatice se to new yorku kroz marketing sigurno, iskoristice hajp oko "sokera"