Komentari na vest

Početak sezone košmaran, nastavak idealan: Seltik osvojio 22. duplu krunu

z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Osvojio uz pomoc sudija!

Semir88

pre oko 1 mesec

Posle nekog vremena, ko će pamtiti da li je bilo zasluženo ili ne...

cima88

pre oko 1 mesec

Tri jedan barem je bilo golova

Djordje Kuzmanovic

pre oko 1 mesec

da je baš zasluženo i nije za titulu ali hajde žao mi Sant mirana

90Jelena

pre oko 1 mesec

zasluzeno seltik prvak skotske najaca ekipa

stevica jovanovic

pre oko 1 mesec

seltik nastavlja dominaciju u skotskoj ligi
K

Krištof Dugari

pre oko 1 mesec

Martin O'Neill je doktor svog zanata. Kad se setim kako je početkom 2000-ih harao sa Seltikom sa napadačim Henrik Larsonom i Kris Satonom, uz desno krilo Petrova… pff. Šteta za izgubljeno finale 2003 Kup Uefa protiv tada nadolazećeg Murinja i mašine Porta. Spomenik treba da mu podignu ispred stadiona.
V

Vlada9111

pre oko 1 mesec

Bravo lopovi ogadila vam se titula!

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

slepci iz ofsajda uzeli titulu.. bumerang je čudo, neka ih sled sezone

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

Ког офсајда ? Оно од пропле недеље ?

Ranijeri

pre oko 1 mesec

Ovo im je bila sad laganica,kad su pobedili Hartsa u glavnoj utakmici
Z

Zar nisu

pre oko 1 mesec

Osvojili 3 pehara ove sezone ( Skoti imaju 2 kupa)
S

Scenario

pre oko 1 mesec

Pingpong liga 2.0
a

avax88

pre oko 1 mesec

Svaka cast. Koliko sam navijao za Hearts u zadnjem kolu, sad mi je ipak drago da je Seltik uzeo duplu krunu.

Magistar

pre oko 1 mesec

kako to sto si napisao imao ikakve logike?