Komentari na vest
Početak sezone košmaran, nastavak idealan: Seltik osvojio 22. duplu krunu
z
zecpripovedac
pre oko 1 mesec
Osvojio uz pomoc sudija!

Semir88
pre oko 1 mesec
Posle nekog vremena, ko će pamtiti da li je bilo zasluženo ili ne...
cima88
pre oko 1 mesec
Tri jedan barem je bilo golova

Djordje Kuzmanovic
pre oko 1 mesec
da je baš zasluženo i nije za titulu ali hajde žao mi Sant mirana
90Jelena
pre oko 1 mesec
zasluzeno seltik prvak skotske najaca ekipa
stevica jovanovic
pre oko 1 mesec
seltik nastavlja dominaciju u skotskoj ligi
K
Krištof Dugari
pre oko 1 mesec
Martin O'Neill je doktor svog zanata. Kad se setim kako je početkom 2000-ih harao sa Seltikom sa napadačim Henrik Larsonom i Kris Satonom, uz desno krilo Petrova… pff. Šteta za izgubljeno finale 2003 Kup Uefa protiv tada nadolazećeg Murinja i mašine Porta. Spomenik treba da mu podignu ispred stadiona.
V
Vlada9111
pre oko 1 mesec
Bravo lopovi ogadila vam se titula!

Marko Golubovic
pre oko 1 mesec
slepci iz ofsajda uzeli titulu.. bumerang je čudo, neka ih sled sezone

Ivan Radovanović
pre oko 1 mesec
Ког офсајда ? Оно од пропле недеље ?
Ranijeri
pre oko 1 mesec
Ovo im je bila sad laganica,kad su pobedili Hartsa u glavnoj utakmici
Z
Zar nisu
pre oko 1 mesec
Osvojili 3 pehara ove sezone ( Skoti imaju 2 kupa)
S
Scenario
pre oko 1 mesec
Pingpong liga 2.0
a
avax88
pre oko 1 mesec
Svaka cast. Koliko sam navijao za Hearts u zadnjem kolu, sad mi je ipak drago da je Seltik uzeo duplu krunu.
Magistar
pre oko 1 mesec
kako to sto si napisao imao ikakve logike?


_(1)_(1).jpg.webp)





