Komentari na vest
Petrović: Da nije Vojvodine, ne bilo ni reprezentacije
rising999phoenix@gmail.com
pre 3 meseca
Ma kako da ne. Evo Čelzi kuca i moli da ga prodaju . Pri čemu ne mislim da je loš igrač ili nešto slično. Ali ovo samopumpanje Vojvodine i Zbiljića ih neće nikuda odvesti...Pa pogledajte realno sastav ... Pa koji se tu igrač bilo gde i bilo kada pokazao van Srbije . I sad su oni četiri puta bolji od Partizana a za Zvezdu im samo treba dve godine. Vukanović možda ? Ovaj ekspresni povratnik? ...Ajde molim te....
R
Re445
pre 3 meseca
Da nije Vojvodine i Zbilje niko ti ne bi dao 25k neto platu mesecno, da sutiras sa 40m i odigravas prvom do sebe.
M
MilanR55
pre 3 meseca
Zvučiš kao neko ko bi dao sve da bar jednom prođe pored tog terena, a ne samo pored televizora
t
telep77
pre 3 meseca
Decko za primer!
8
89
pre 3 meseca
Sto dalje od Srbije posle Vose, to si zasluzio
Š
Što
pre 3 meseca
Uvek nekadašnji igrač cezea. Kao prvo ponikao je i stekao afirmaciju u Radu. Kao drugo u Vojvodinu je došao iz španske Granade i lige koja je 10 puta jača od ove. Tako da može da se kaže nekadašnji igrač Granade a budući nekog novog kluba u jačoj ligi Evrope
Uživo
Fudbal
Tenis
Kosarka
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.


_(1)_(1).jpg.webp)





