Komentari na vest

Petar Stanić na Petrovdan - zaključen jedan od najvećih transfera u istoriji Olimpijakosa

P

Pesimista

pre 21 minuta

Sve su to prosecni igraci..nekad se pisalo o Realu,Mancesteru,Čelziju..a danas Aek,Paok,Olimpijakos,Zenit...nema tu sreće...odavno je trebalo kljuc u bravu za fudbal u Srbiji!

Losmaaa94

pre 44 minute

Врхунски играч.. Штета што Звезда понекад нема времена и стрпљења да сачека овакве играче.
P

Petrinjo8282

pre oko 1 sat

Petrovdan je 12. Jula! Druga stvar ako misle sa ovim pojačanjima, daleko će dogurati.. čim spojiš vise Od jednog Srbina u timu tu kreće nas mentalitet da dominira i završnice se kao kad su naši igrali u Benfici u jednom periodu.. sve u svemu ovaj je solidan igrač, ništa vise od toga, bio bi možda pojačanje za Vojvodinu ili partizan, u Zvezdi trenutno me bi imao mesta..
Н

Ненко

pre oko 1 sat

Ма јок, Елшник је бољи!

Asd1

pre oko 1 sat

Steta sto nije dobio sansu u zvezdi.
j

jokicvv.

pre oko 1 sat

Jedini nas igrac da je u formi,
Z

Zn

pre oko 1 sat

A mi dovodimo Ovusua koji ne moze kekarski da prodje

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Odličan igrač, u TSC-u je igrao izvanredno.
s

salvatore007

pre oko 1 sat

Није Петровдан...

kivekive

pre oko 1 sat

Nadam se samo da ce igrati, tezak je oly
J

Jka

pre oko 1 sat

Svaka cast legendo i srecno!!!Decko vredno radio i u zdravom sistemu sa dobrim trenerima i napravio sebi lep ugovor..Sto dalje od ovih nasoh prevaranata..Nadam se da ce tek napraviti lepu pricu..Svako dobro
A

Agregat

pre oko 2 sata

Koliko ide TSCu od ovog transfrera?
E

Eseks

pre oko 1 sat

Koliko god da ide nema puno veze jer ulazu nula evra u pojacanja,uglavnom.
M

MilanChe1986

pre oko 2 sata

Eh sta smo prodali za sicu,moja ZVEZDO

Miloš (Мишке)

pre oko 2 sata

Bice ovo odlicno za Petra Stanica. Napredovace definitivno.

50 miliona razloga

pre oko 2 sata

Jedini nas igrac da je u formi, surovo.
D

Dragan SD

pre oko 2 sata

Danas je Vidovdan.
B

Brko iz Asvela

pre oko 2 sata

Grci slave po novom kalendaru, kod njih je Petrovdan sutra, 13 dana pre nego kod nas.
A

Ali onda je

pre oko 1 sat

po gregorijanskom, a ne julijanskom.
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

Samo napred 8 navali

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

jako dobar igrac ali za Bugarsku.Svaka cast njegovom menadzeru
N

NemiNemi

pre oko 2 sata

Nece da odigra ni 10 utakmica i posle nazad u Zvezdu ili Bugarsk
N

Ne pred rudu

pre oko 2 sata

prvo skoči pa reci hop
J

Jka

pre oko 1 sat

Ne nego ce kao Katai da bude u Alavesu levo smetalo pa posle Usa i onda kod nas da 10 gldina glumi Maradonu..Malom sve najbolje a ti gledaj pve nase Katai i Ivanica kako glume.smekere...

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

a zvezdi nije valjao.

Noki71

pre oko 2 sata

Steta što u Zvezdi nije bilo stpljenja za ovakvog igraca.
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Samo se vrte pare nema fudbala nigde

Matija Milutinovic

pre oko 3 sata

Ma kakav stanic nece nista uraditi