Komentari na vest
Petar Stanić na Petrovdan - zaključen jedan od najvećih transfera u istoriji Olimpijakosa
P
Pesimista
pre 21 minuta
Sve su to prosecni igraci..nekad se pisalo o Realu,Mancesteru,Čelziju..a danas Aek,Paok,Olimpijakos,Zenit...nema tu sreće...odavno je trebalo kljuc u bravu za fudbal u Srbiji!
Losmaaa94
pre 44 minute
Врхунски играч.. Штета што Звезда понекад нема времена и стрпљења да сачека овакве играче.
P
Petrinjo8282
pre oko 1 sat
Petrovdan je 12. Jula! Druga stvar ako misle sa ovim pojačanjima, daleko će dogurati.. čim spojiš vise
Od jednog Srbina u timu tu kreće nas mentalitet da dominira i završnice se kao kad su naši igrali u Benfici u jednom periodu..
sve u svemu ovaj je solidan igrač, ništa vise od toga, bio bi možda pojačanje za Vojvodinu ili partizan, u Zvezdi trenutno me bi imao mesta..
Н
Ненко
pre oko 1 sat
Ма јок, Елшник је бољи!
Asd1
pre oko 1 sat
Steta sto nije dobio sansu u zvezdi.
j
jokicvv.
pre oko 1 sat
Jedini nas igrac da je u formi,
Z
Zn
pre oko 1 sat
A mi dovodimo Ovusua koji ne moze kekarski da prodje
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Odličan igrač, u TSC-u je igrao izvanredno.
s
salvatore007
pre oko 1 sat
Није Петровдан...
kivekive
pre oko 1 sat
Nadam se samo da ce igrati, tezak je oly
J
Jka
pre oko 1 sat
Svaka cast legendo i srecno!!!Decko vredno radio i u zdravom sistemu sa dobrim trenerima i napravio sebi lep ugovor..Sto dalje od ovih nasoh prevaranata..Nadam se da ce tek napraviti lepu pricu..Svako dobro
A
Agregat
pre oko 2 sata
Koliko ide TSCu od ovog transfrera?
E
Eseks
pre oko 1 sat
Koliko god da ide nema puno veze jer ulazu nula evra u pojacanja,uglavnom.
M
MilanChe1986
pre oko 2 sata
Eh sta smo prodali za sicu,moja ZVEZDO
Miloš (Мишке)
pre oko 2 sata
Bice ovo odlicno za Petra Stanica. Napredovace definitivno.
50 miliona razloga
pre oko 2 sata
Jedini nas igrac da je u formi, surovo.
D
Dragan SD
pre oko 2 sata
Danas je Vidovdan.
B
Brko iz Asvela
pre oko 2 sata
Grci slave po novom kalendaru, kod njih je Petrovdan sutra, 13 dana pre nego kod nas.
A
Ali onda je
pre oko 1 sat
po gregorijanskom, a ne julijanskom.
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 sata
Samo napred 8 navali
micaredstar72@gmail.com
pre oko 2 sata
jako dobar igrac ali za Bugarsku.Svaka cast njegovom menadzeru
N
NemiNemi
pre oko 2 sata
Nece da odigra ni 10 utakmica i posle nazad u Zvezdu ili Bugarsk
N
Ne pred rudu
pre oko 2 sata
prvo skoči pa reci hop
J
Jka
pre oko 1 sat
Ne nego ce kao Katai da bude u Alavesu levo smetalo pa posle Usa i onda kod nas da 10 gldina glumi Maradonu..Malom sve najbolje a ti gledaj pve nase Katai i Ivanica kako glume.smekere...
gorandavinic1974@gmail.com
pre oko 2 sata
a zvezdi nije valjao.
Noki71
pre oko 2 sata
Steta što u Zvezdi nije bilo stpljenja za ovakvog igraca.
N
Nenad Petrovic
pre oko 3 sata
Samo se vrte pare nema fudbala nigde
Matija Milutinovic
pre oko 3 sata
Ma kakav stanic nece nista uraditi
.jpg.webp)


.jpg.webp)




