Komentari na vest

Penal? Definitivno će se dići prašina (VIDEO)

Petar Lukić

pre 2 meseca

Sudjenje u zadnjih par godina je diskutabilno
T

Trololo

pre 2 meseca

Nije toliko problem da li je bio ili nije bio penal, vec to sto su odluke nekonstantne. Mora tacno da se zna sta jeste penal, a sta nije, to vazi i za faulove, ne samo za igranje rukom. Preko glave mi je zasticenih sudija, koje istu situaciju, na dve razlicite utakmice, razlicito sude.

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Ovo nije bio penal za PSG
N

Nini3112

pre 2 meseca

Po meni ono nije penal,za polufinale prelako dosudjen,nadam se da nece biti tako nesto u drugom polufinalu,ali kakav fudbal ljudi moji
M

Markan77

pre 2 meseca

Traba da se objasni šta je penal. Po meni jeste, ruka nije uz tijelo.

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

pa pravila su pravila nema tu dileme .Mora ruka uz telo
B

Bale89

pre 2 meseca

Smejurija od sudjenja,gde li nalaze ove sudije
T

Tln

pre 2 meseca

Kaznjivo je igranje rukom u sesnaestercu.

Benny Ben

pre 2 meseca

Po meni mogao je da i ne svira, to bi bila njegova odluka, mislim da mu ne bi zamerili. Odbila se lopta slucajno od noge I udarila u ruku, mada svaki kontakt rukom u šesnaest metara moze biti penal tako da...

Meda74

pre 2 meseca

Definitivno treba da se promeni pravilo igranja rukom u šesnaestercu!
1

101

pre 2 meseca

Treba dopustiti da se igra rukom pomalo?

Kladion Ka

pre 2 meseca

Nije bio penal malo kradu
1

101

pre 2 meseca

Imao je obadve ruke na ledjima,i u trenutku kada protivnok sutira,izlazi sa rukom na loptu. Da nije imao ruke na ledjima,nego celo vremu "prilicno"uz telo,u prirodnom polozaju,nebi bio penal.

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Mislim da nije penal. Evropsko prvenstvo, Španija- Nemačka , Musijala šutira lopta ide direktno u gol i pogodja Kukurelju u ruku mislim koja je udaljena bar 20 cm od tela i to nije bio penal . Glupa pravila
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Pa to je bila greska sudije, ne moze cistiji penal od onoga

Par Tizan

pre 2 meseca

Sudjenje je bilo dobro bio penal

Partizanovac72

pre 2 meseca

Bio penal nije bilo nista sporno
x

x

pre 2 meseca

Mislim da bi 50% fudbalskih sudija dalo razlicita tumacenja. Meni samo nije jasno kako neko moze da kaze da je polozaj ruke bio neprirodan. Polozaj ruku je neprirodan kada su one na ledjima, sakrivene. Koliko ja razumem fudbalska pravila oko ovakvih situacija, penal se svira ako igrac napravi pokret rukom ka lopti, tj.napadne loptu rukom ili ako je ona odrucena toliko da telo cini vecim. Njemu je lakat bio uz telo, podlaktica malo savijena, udaljenost igraca PSG kratka pri centarsutu, lopta ga prvo udara u stomak. Mislim da kakva su tumacenja pravila, odbrambeni igraci imaju jedinu mgucnost da ruke sakriju u gace, ovo je vise napucana lopta, nego sto je penal.
M

MNN

pre 2 meseca

čist penal ruka odvojena od tela i to je to

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Чист пенал као суза нема ништа спорно.
n

nuki63

pre 2 meseca

Mislim da nije penal. Evropsko prvenstvo, Španija- Nemačka , Musijala šutira lopta ide direktno u gol i pogodja Kukurelju u ruku mislim koja je udaljena bar 20 cm od tela i to nije bio penal . Glupa pravila

Zika Zika

pre 2 meseca

uf u revansu ce da prsti

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Davis sve vreme drži ruke na ledjima i u trenutku centaršuta širi ruke. Lopta ga jeste prvo pogodila u koleno.
S

Selcouth

pre 2 meseca

To je prirodan položaj, ruka mu je bila uz telo i lopta je napucana, prvo ga je pogodila u telo pa se odbilo na ruku. Ko se još brani u fudbalu sa vezanim rukama konstantno pozadi, neprirodno je. Da je pokušao da širi ruke pa i da se kaže, ovako jako diskutabilno i nije trebalo da se svira.

Dacaa 23

pre 2 meseca

I jeste bio penal

Zivot je igra

pre 2 meseca

dobro je bilo suđenje nema šta
N

Nezir

pre 2 meseca

Više nije nego što jeste... Uvek je nezgodno kad se dosudi penal ovako pred kraj poluvremena.

Zivot je igra

pre 2 meseca

bilo kako bilo dosta dobro suđenje realno
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Ово се не свира, имало је мали милион примера у овој сезони. Контакт ногом, па руком, није пенал

Idemodalje

pre 2 meseca

Msm da iskreno vas treba da se zabrani, ovo vise nema smisla. Kao nekad.
Z

Zasto niko ne prica o prvom penalu

pre 2 meseca

Penal nije bio za bajern, cisto foliranje dijaza. Igrac PSG-a spusta nogu na travu ispred dijaza, ovaj djonom udara, nogu igraca PSG-a i pravi faul u napadu, tezak folirant. Katastrofa sto se var nije oglasio.
r

rea

pre 2 meseca

Kod Bajernovog penala jedino sporno je kako Paćo nije dobio žuti karton, ostalo je sve čisto da čistije biti ne može. Kod penala PSŽ, sudija je mogao svirati penal, ali se takvi penali sviraju u banana ligama za režimske klubove, kao recimo kod nas, ili Bugarskoj, ili Mađarskoj...

Srki

pre 2 meseca

Penal, bez dileme.
B

B.C

pre 2 meseca

Šta se sve danas smatra penalom! Pa u 99,9 % slučajeva tijelo refleksno dijeluje na udarce iz blizine i ruke automatski se aktiviraju! Ovo ni u kom slučaju nebi trebao biti penal !
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Stekao se utisak jer je drzao ruke iza ledja i onda odvojio i ispruzio jednu ruku pa vratio na ledja.. ali mislim da od tela u ruku ne treba da bude penal.
D

DDS900

pre 2 meseca

Cist penal tu nema spora. I za manje stvari sviraju.

Asd1

pre 2 meseca

penal cist, mec da pamcenje.
J

Jshsbsjabajab

pre 2 meseca

Mogao je i da ne svira penal, ali mislim da ga je dosudio zato sto je Dejvis sve vreme drzao ruke iza ledja, a kad je usledio centarsut, Dejvis je nicim izazvano ispruzio ruku...

sikm1

pre 2 meseca

strasna mec, najbolji ove sezone.
R

RendiOrton13

pre 2 meseca

Mlak penal ali neka ide nešto i na štetu Bajerna i istripovanog trenera Kompanija ove sezone

Ilic Uros

pre 2 meseca

Iskreno po meni nepostojeći penal ovo je strasno prevare teske
O

Oksi

pre 2 meseca

Penal cist, ali koliko se danas ne igra odbrana, ovo postaje kao neki fudbalski NBA. Oliseov gol, pa to ne sme u petlicima, ovaj penal cist nedostatak koncentracije, Nevesov gol kao najnizi igrac i to dijagonala na drugu stativu. Talentovani napadaci, ali Bajern, PSZ, kao i Barsa uopste ne misle o odbrani.
G

G

pre 2 meseca

Od tela lopta pogađa ruku i to na metar od protivnika kakav je to penal
n

nnovak

pre 2 meseca

Ljudi moji,bez strasti,realno pričamo nebitno ko je šta igrao,ok? Pa jel ovo bio penal recite Vi meni.... Ne! Amin!

nebojsaprikic@gmail.com

pre 2 meseca

Kakva utakmica. Gol za golom. Tako se igra fudbal.

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

cist kao suza, ruke iza ledja ili uz telo, metar od tela-nema sta da trazi ruka
G

Gremlin

pre 2 meseca

Metar kažeš? Ti vjerovatno za 12cm, govoriš 22cm.