Komentari na vest
Pazarci na nizbrdici – četvrti uzastopni poraz! Đorđevićev početak iz snova u Surdulici
H
Haris101
pre 2 meseca
Ajde zarpa daj sad ko pobedu da slavimo jer za mene ti si i UVEK BICES SAMPIONNN!!!💙💙💙
D
Dragojlo
pre 2 meseca
Pazaru sve krenulo nizbrdo kada su poklonili pobedu Partizanu. Od tada se ni jednu utakmicu nisu sastavili. Karma je čudo.
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
lalat menja klubove kao carape
P
Pazar
pre 2 meseca
Propade Pazar bez Stanisavljevica i Marinkovica..
u
ukszastenje
pre 2 meseca
bravo za surdulicu
nikoladj789
pre 2 meseca
velika sramota za klub i grad!!!
A
Ali naslov uzas
pre 2 meseca
Umesto "Sjajni Radnik" vi pisete o losem Pazaru.
g
gagy plus
pre 2 meseca
ode Lalat dolazi Sivic
9
999098
pre 2 meseca
Sta kazu novinari mozzarta? Koji ce biti Radnik?
Nummer1
pre 2 meseca
Žao mi je zbog Lalata, mislim da je dobar trener
znalacfudbala
pre 2 meseca
hahahhahaha zar stvarno neko misli da je lalatovic dobar trener? covek je neznalics teska
D
Dorados
pre 2 meseca
Lalat poceo da trosi robu iz sandzaka
т
тралалат
pre 2 meseca
Како иде она? Чува Бог...
Violeta Bačević
pre 2 meseca
Pazarci ce se povratiti,samo napred!
J
Jddjhd
pre 2 meseca
Jeli strucnjaci iz mocarta, sta ste vi rekli gde vidite Radnik ove sezone? Joksaaaaaaaaaaaa
T
Tanjaa1
pre 2 meseca
Mislim da ce sve i izgubiti
B
Boka 78
pre 2 meseca
Ovaj Zorić je dobar igrač, malo se pogubio u Trenčinu i Borcu iz BL, ali mi je čudno da ga je doveo Radnik a ne TSC ili Radnički Niš...
D
Di Zeo
pre 2 meseca
Taj Zoric je najbolji fudbal igrao u Radnickom iz Kragujevca
Č
Čudilo
pre 2 meseca
Pazar ne zna da li ga više sabotiraju ili oni sami sebe.
м
моло
pre 2 meseca
Радник је постигао само два поготка, а имао је још шест прилика да до врха напуни пазарце. Штета, требао је.
n
novosadjanin
pre 2 meseca
Gde su sada price o Lalatu za selektora???
l
lala trlaja
pre 2 meseca
Lala da nisi zaboravio ponjet MEDALJON??
B
Benten11
pre 2 meseca
Patlidzaneee malii
M
Mara992
pre 2 meseca
Lalatovicu nova sredina se smesi
G
Gost233
pre 2 meseca
Jel' otišao Lale?
Lena Popovic (LennaBlonde)
pre 2 meseca
Nema od toga nista

Ssarita
pre 2 meseca
Svakako nisu imali sansu za evropu utakmice bez ikakvog znacaja
V
Vanjaxd
pre 2 meseca
Nema evropa za njih
V
Vladislav966
pre 2 meseca
Toliko on lalatovica. Ne cuva Bog vise lalata svog 😄😄
B
Blaki
pre 2 meseca
Bivši je do prvog maja.
t
tamara94493
pre 2 meseca
Nema od evrope nista
Nikonekoo
pre 2 meseca
Radnik je bio ubedljivo bolji zasluženo





_(1)_(1).jpg.webp)


