Komentari na vest

Pazarci dva puta ekspresno stizali minus: Peti uzastopni remi Jakšićevog Čukaričkog

С

Сале2323

pre 2 meseca

Немојте сте нереални људи, овај тим Пазара није за 8, лепо је Лалат рекао. Без 4, 5 играча, ово је тим па скоро за испадање. Ја верујем да Пазарци муку муче са довођењем играча, јер реално немају превелики буџет, али нека им за наук буде да не дају своје играче будзашто, нека се угледају на Чуку, па и остале мање тимове који продају играче за милионе... Ево, ако малог Хаџимујовића који заиста има још да учи, продају испод 2 милиона, онда треба цела управа да лети. Штавише, мали може и доста више да се прода, па ето, одатле црпите буџет, сваке године по 1-2 играла избацујте из омладинаца и дижите тим полако. Публику барем имате, стадион скоцкан фино, али тим немате! Срећно! И мање она наци сра.а на вашем стадиону!
G

Grof92

pre 2 meseca

Oni poceli ko radnicki
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Dobra utakmica, puna akcija puna golova, pravo uživanje je bilo gledati

Luka Perović

pre 2 meseca

podela bodova,najrealnije

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Dobro utkmica..

Seksiformylife

pre 2 meseca

Pazarci igraju bolji fudbal na domaci teren
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

koja je sledeca stanica za lalata ?
3

3u1

pre 2 meseca

Sudar trenerskih veličina
N

Niki1

pre 2 meseca

trener fudbalera mora biti poput lalatovica i onda bude uspešna ekipa
d

dubdy

pre 2 meseca

Dok je Gacinov sistem bio Pazar je igrqo, kako Lala ubacuje svoj sistem tako Pazar ne zna za pobjedu

Veljaa13

pre 2 meseca

vec peti zaredom, sto vise lici na stagnaciju nego na kontinuitet

ivanasud

pre 2 meseca

Lalat zapao u malu krizu posle odlicnog starta
L

Leao

pre 2 meseca

Ovo je uspeh za ovaj jako limitiran tim. Lalatovic je odlicno odradio posao. Kvalitetom nismo ni u 10 ekipa i to je realno stanje. Na publiku i euforiju se doslo do plej ofa i to je odlicno. Mozda se situacija promeni preko leta u sta stvarno sumnjam, lalat nece ostati jer ne moze dobiti ni jednog normalnog fudbalera

Mita

pre 2 meseca

Kakva je prevara ovaj Lalatovic to nije normalno
m

menkopenko

pre 2 meseca

Svima su davali golove,jako dobra ekipa za gg
m

menkopenko

pre 2 meseca

Novi Pazar jako dobro igra ove godine
т

тралалат

pre 2 meseca

А причали смо им шта ће се десити...е моји Пазараци