Komentari na vest
Pazarci dva puta ekspresno stizali minus: Peti uzastopni remi Jakšićevog Čukaričkog
С
Сале2323
pre 2 meseca
Немојте сте нереални људи, овај тим Пазара није за 8, лепо је Лалат рекао. Без 4, 5 играча, ово је тим па скоро за испадање. Ја верујем да Пазарци муку муче са довођењем играча, јер реално немају превелики буџет, али нека им за наук буде да не дају своје играче будзашто, нека се угледају на Чуку, па и остале мање тимове који продају играче за милионе... Ево, ако малог Хаџимујовића који заиста има још да учи, продају испод 2 милиона, онда треба цела управа да лети. Штавише, мали може и доста више да се прода, па ето, одатле црпите буџет, сваке године по 1-2 играла избацујте из омладинаца и дижите тим полако. Публику барем имате, стадион скоцкан фино, али тим немате!
Срећно!
И мање она наци сра.а на вашем стадиону!
G
Grof92
pre 2 meseca
Oni poceli ko radnicki
b
bozazvanipub
pre 2 meseca
Dobra utakmica, puna akcija puna golova, pravo uživanje je bilo gledati
Luka Perović
pre 2 meseca
podela bodova,najrealnije
Stefanbiki95
pre 2 meseca
Dobro utkmica..
Seksiformylife
pre 2 meseca
Pazarci igraju bolji fudbal na domaci teren
D
Dejan Niciforovic
pre 2 meseca
koja je sledeca stanica za lalata ?
3
3u1
pre 2 meseca
Sudar trenerskih veličina
N
Niki1
pre 2 meseca
trener fudbalera mora biti poput lalatovica i onda bude uspešna ekipa
d
dubdy
pre 2 meseca
Dok je Gacinov sistem bio Pazar je igrqo, kako Lala ubacuje svoj sistem tako Pazar ne zna za pobjedu
Veljaa13
pre 2 meseca
vec peti zaredom, sto vise lici na stagnaciju nego na kontinuitet
ivanasud
pre 2 meseca
Lalat zapao u malu krizu posle odlicnog starta
L
Leao
pre 2 meseca
Ovo je uspeh za ovaj jako limitiran tim. Lalatovic je odlicno odradio posao. Kvalitetom nismo ni u 10 ekipa i to je realno stanje. Na publiku i euforiju se doslo do plej ofa i to je odlicno. Mozda se situacija promeni preko leta u sta stvarno sumnjam, lalat nece ostati jer ne moze dobiti ni jednog normalnog fudbalera
Mita
pre 2 meseca
Kakva je prevara ovaj Lalatovic to nije normalno
m
menkopenko
pre 2 meseca
Svima su davali golove,jako dobra ekipa za gg
m
menkopenko
pre 2 meseca
Novi Pazar jako dobro igra ove godine
т
тралалат
pre 2 meseca
А причали смо им шта ће се десити...е моји Пазараци


.jpg.webp)





