Komentari na vest

Pazar odbio Bohumovih 850.000 evra i procente za Hadžimujovića

a

aleks04

pre oko 1 mesec

Unovcice ga oni dobro.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 1 mesec

Мало им, нема довољно за све да омасте бркове.
B

Blagoje123b

pre oko 1 mesec

Moze to mnogo vise. .mnogo.
V

Vanjaxd

pre oko 1 mesec

Dace zvezda vise

Veljko Pavlović

pre oko 1 mesec

Znaci strasnooo pa sta je ovo bre
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Ni netreba odmah da pristanu

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Najpametnije bi mu bilo transfer u Partizan, godinama klub prodaje štopere za visok iznos u dobre sredine. Pozz
V

Vuk Pavlovic

pre oko 1 mesec

1.5 bi bilo solidno
R

RendiOrton13

pre oko 1 mesec

Može da ode i za preko milion sigurno, i treba da odbiju tako smešnu ponudu.

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Bohum mora da ima nekog pazarca

P1ksy89

pre oko 1 mesec

Milka u najvi, mozda i malo preko!
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Bravo Pazarci, dobar posao radite sa mladim igracima

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 1 mesec

Mogu oni vise da daju
m

menkopenko

pre oko 1 mesec

Asto je odbio tolike pare ,mora da se ugledaju na turke
j

jocy9933

pre oko 1 mesec

Daj ga u Partizan ili Zvezdu da ga upropaste
С

Сале2323

pre oko 1 mesec

Испод 2-2.5 милиона евра га не дајте Пазарци, па чак и преко 3 избоксујте! Не будите више наивна млада, која се продаје за сићу, а када јој неко обећа одлазак на бољи посао! Сачекати ЕП за младе, па видети каква ће му цена после тога бити!
A

Astoria

pre oko 1 mesec

Realno smešna cifra.
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Odlican igrac sa velikim potencijalom.Mogu za njega uzeti bar 2 milke plus precente od sledece prodaje
N

Nebojsa Tasic

pre oko 1 mesec

pametno dobar igrac
m

mr.mrki90

pre oko 1 mesec

Mislim da bi trebali da budu zadovoljni i sa 2-3 milke...msm za klub kao sto je Pazar... bice dovoljno
P

Pera genije

pre oko 1 mesec

Porodica odbila Notingem koji je došao sa ponudom i za malog i za samu porodicu koja je bila i izdašnija i povoljnija za sve strane a da ne odbije ove cirkuzanze iz Nemačke. Otac čuveni advokat, i time sve rečeno?
M

Makseodavde

pre oko 1 mesec

Cekaju da im neko ponudi veliku platu da bi se mogli obezbediti. Dzeko je igrao za 500 eura a oni se prenemazu.
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Dobar igrac ovaj mali daj ga u partizan
H

How yes no0

pre oko 1 mesec

pa da sluša skandiranja "generalu".

Bosque

pre oko 1 mesec

Odigrao jednu sezonu i cao. Uzas!

Noki71

pre oko 1 mesec

Solidan igrac,pravilno ga usmeriti,verovatno u budućnosti član reprezentacije BiH,nažalost.
t

toma1010

pre oko 1 mesec

Sedmocifreni transfer, velika ocekivanja 😁
k

klm

pre oko 1 mesec

Pametno. Prodali su Oparu za mnogo veće pare, a on nije ništa posebno. Ovaj mali je veći talent plus je domaći i ima reprezentativni potencijal tako da vredi mnogo više od ponuđenog.
B

Boka85

pre oko 1 mesec

Zato mi nikad nemamo dobar klub sto ko iole vredi proda se

Aleksandar Vranić

pre oko 1 mesec

Mogli bi Nemci da se isprse malo ako već traže kvalitet.
L

Leao

pre oko 1 mesec

Njihovo je da ponude, mogli su da ponude i 30€ ko ce da im zabrani. Iskreno mislim da vredi izmedju 1,5 do 3miliona. Tek je napunio 18, a vec ima sezonu seniorskog fudbala, dobre reprezentativne kvalifikacije. Potencijal je, visok 190 izuzetno cvrst u duelima, aut baca preko 40m.

JEJICA

pre oko 1 mesec

Pa naravno,sa onakvim trenerom,eh kad bi bio trener partizana igrali bi ko navijeni

Nadja17

pre oko 1 mesec

Sad ostaje da se vidi da li će cena još rasti ili će Pazar ipak kasnije popustiti.

Bojan76

pre oko 1 mesec

očigledno vide ozbiljan potencijal u njemu.
O

OptimusPrajm

pre oko 1 mesec

Nešto je meni tu sumnjivo, ko zna šta su smislili..
Z

Zivko57

pre oko 1 mesec

Treba dobre pare da uzmu za ovog malog

mladen misic

pre oko 1 mesec

Do kada će u našoj ligi igrači da se daju za dzabe
M

Makseodavde

pre oko 1 mesec

To je i problem. Jovan Mijatovic je za 8 miliona evra otisao u New York. Verovatno je mogao za nekih 900,000€ fino da ode u Belgiju ili Holandiju gde bi standardno igrao. Sad Novi Poazar ceka ponudu Arsenala ili Celzija od nekoliko miliona da bi ga oni slali sa pozajmice na pozajmicu.
D

Djordje Kostic

pre oko 1 mesec

decko vredi vise

Rakun07

pre oko 1 mesec

Decko vredi mnogo vise od ponude...
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Ma makar duplo vredi

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

Искрено, велике шансе су му за прелазак у Партизан, Партизан продаје Симића за некох 5 до 6 милиона € и 1/4 рог износа иде на рачина Новог Пазара за овог дечка, ем добијаш младог играча, а већ и поприлично искусног за своје године, а на то све озбиљан потенцијал, чак бих рекао да је можда и бољи од Симића, ако не, онда су ту негде, и Симић, и он и Вељко Милосављевић
h

hahahaha Partizan prodaje za 5/6 m

pre oko 1 mesec

I šta je bilo kad si se probudio ?

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

А шта сам погрешно написао ?

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Odbio??Pa sta ocekuju oni?da prodaju igrace za milione.Nek budu srecni za ovaj novac sto dobijaju

Zoran Pejic

pre oko 1 mesec

Steta lep tiket bas
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

Pametna odluka......
R

Rirera

pre oko 1 mesec

Naravno da treba da uzme max sto moze, veci napredak ovde ako ostaje tesko da ce postici.
M

Mara992

pre oko 1 mesec

Odbio zato sto im je mala cifra hoce vise da izvuku
b

bbgarko

pre oko 1 mesec

Ma decko vredi duplo vise od toga sta vam je
M

Mitro87

pre oko 1 mesec

Niko ne kaže Cvajti, to samo kod nas. ako več onda Zweite (Cvajte).

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Pametno, decko vredi mnogo vise
M

Makseodavde

pre oko 1 mesec

Momku od 19 godina je ovo mnogo bolja opcija u odnosu na Fenerbahce ili Galatasaraj koji ce verovatno poslati oko 8 miliona. Marusic je sa 22 godina presao iz Vozdovca u Kortrijk za 450,000 pa smo si videli kakvu je karijeru napravio.

Ivan Andrejic

pre oko 1 mesec

Neprodavati igrace posta zasta

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 mesec

Pustite momka da zarađuje novac ovde nema leba

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Trebaju da sečekaju malo pa da uzmu više para.

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Decko vredi bar milionce

Lazar Janic

pre oko 1 mesec

Ima nade za Jsl jos uvek
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Ako već igra prvenstvo za reprezentaciju, logičnije je da rizikuju i da se nadaju da će dobro da odigra i da će cena da skače.

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Teško da će uspeti da ga zadrže na kraju.

wizard 1987

pre oko 1 mesec

neka sacekaju prvenstvo Evrope...skocice mu cena bar 3 puta.....

Boban Bovan

pre oko 1 mesec

Hadzimujovic je mlad igrac i uz dobar rad moze napredovati da ima zapazenu karijeru, Dzasper ga je “vozao” jer nije brz i startan ali moze se popraviti uz dobar trening u vecem klubu iz inostranstva

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Bravo i ne tr na mladi da se prodaju buc zasta
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Нека пробају да пребаце милион са њим и то је то.Битно да се узму неке паре које опет могу инвестирати у младе играче на којима ће зарадити и тако у круг док не дођу до озбиљног буџета. Штета што је Љајић отишао,са њим,Цамајом,странцима које имају,скроз добра екипа би били,и сада су лепо селектирана екипа.
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Transferi od preko milion eura su postali realni za sve nase klubove, a u ovom slucaju posle evropskog za mlade pazar mozda dobije i cela 2 miliona

nancyfensi

pre oko 1 mesec

Ovaj decko vredi vise
t

tiesto

pre oko 1 mesec

A da li se pitao nesto i Hadzimujovic?
R

Rezzapereca

pre oko 1 mesec

Za sad nije pokazao nista preterano, ali ajde vreme ce pokazati, svakako bolje po njega da ode negde preko da bi se bolje razvijao

milkica12

pre oko 1 mesec

Malo je to ,vredi on puno vise

_cacibatinas123

pre oko 1 mesec

Vredi vise i dobar potencijal Ima
F

Flaki

pre oko 1 mesec

Dečko direktni krivac za 15+ golova N. Pazara. On da igra u Bohumu 🤣 ni blizu Erhanu Mašoviću i ranije Seadu Halilagiću, igrač u rangu Jasmina Trtovca koji je igrao po Rumuniji. Možete Pazarci da ga kujete u zvezde, dečko je ozbiljan krater pozadi.
t

tusamrealan

pre oko 1 mesec

Tehnickk limitiran, defanziva upitna. Brzina, igra 1na1 - takodje. Nije za ozbiljan fudbal, pustite ga za prvu ponudu koju dobijete jer nrecete na kraju dobiti nista!
P

Perociklopedija

pre oko 1 mesec

Pametno, cuj Bohum i Cvajta.

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

Наши клинови морају да науче да не дозволе да их било ко потцењује. Момак на трансфермаркету вреди ове секунде 1.5 милиона евра. Или су Немци безобразни или неко из клуба мешетари са трансфером у своју корист, кап што то ради наш најпознатији пијачар Терзић.
R

Rsb bot

pre oko 1 mesec

Roba vredi onoliko koliko neko plati. To sto pise na tarabi, ne znaci nista

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Vredi ovaj mali vise od 850k

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Pametno. Ahmed Hadžimujović vredi više.

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Dobar je mali vredi vise, nije za dzabe obijena
J

Jasmina65

pre oko 1 mesec

Jak transfer, obogati ce se mnogo
i

ivana9997

pre oko 1 mesec

I trebali su da odbiju sta su te pare za engleski klub, najmanje 2 miliona
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Pustite coveka da ide u klub gde moze bolje da se razvija i da napravi neku karijeru, kod nas ce samo da propada!
B

Berliner

pre oko 1 mesec

Za momka je bolje da ostane i da odigra jos jednu sezonu ovde nego da ode negde da sedi na klupicu