Komentari na vest
Partizanovo tajno oružje Kojzek: Pokretljiviji od Kostića i Poltera
P
Prksisha
pre 21 minuta
Biolo je bolje da odigra nereseno ili pobedi
P
Prksisha
pre 24 minute
Lec lev lev lec stvarno je levandovski najbolji
h
hellokcs2
pre 32 minute
Sigurno će dobro igrati.
Aleksandar Pesic
pre 33 minute
Videcemo kako ce da se pokaze, mlad je, mislim da ce biti daleko bolji od Kostica
a
abrakadabra
pre 37 minuta
Šta je Polter doneo što ne bi mogao neki domaći igrač. Odbrana je baza tima, sloboda u igri i efikasniji napad,ali već koliko prelaznih rokova odbrana se ne dira - sve šminke napred džaba..
D
DjolePartizan12
pre 43 minute
Nisam optimistican, ali, ajde, da sačekamo.
m
menkopenko
pre oko 1 sat
Mladu nadu kojzeka
Marko Pavlovic
pre oko 1 sat
Odličan izbor......
N
Natalii29
pre oko 1 sat
pa bio bi dobar sigurno
R
Red je
pre oko 1 sat
Da se nesto pise. Sad po meni kad dodje stani pani ostace on u evro i domacoj ligi prasini.
S
Sky888
pre oko 1 sat
Tekst o igracu kojeg je novinar gledao dok je igrao na treningu na malice...Sta reci??????
Magistar
pre oko 1 sat
e ako je spremniji od Poltera koji ima 36 godina onda to puno znaci stvarno…

Aleksandar3006
pre oko 1 sat
Ala ste se uprli daobjasnite da je trening. Pa naravno da možeš da vidiś na treningu lad jr neko brz, jak,ume sa loptom u principu odskače od ovo dvojice a kako će njegov individualni kvalitet doći do izražaja je nešto drugo i zavisi od mnogo faktora. Kako će kliknuti sa saigračima i ostalo ćemo tek videti. Ronaldo je fenomenalan igrač pa na prvoj utakmici na SP je delovao kao da nema pojma a saigrači ga forsiraju.
G
Goxxx902
pre oko 1 sat
Sreca sto ovo nije narucen tekst...Ispada da je ovaj Haland, samo ga niko nije provalio do sad...😂
human
pre oko 1 sat
kako li je Barsi ovakav talenat promakao?
R
RendiOrton13
pre oko 1 sat
Realno nije preterano teško biti pokretljiviji od ta dva drveta
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 1 sat
Sačekajmo prve utakmice, ali kako se kreće po terenu stvarno je osveženje u Partizanovom napadu.
M
Mile led
pre oko 1 sat
Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva partizan jer po apru samo je nogometni klub oteo 40 miliona evra
M
Madre mia
pre oko 2 sata
Trećeplasirani klub zivi od narodnih para
T
Tvrdjava
pre oko 2 sata
Moze,ali fali sedam jarica
R
Recite nam
pre oko 2 sata
Hoće li neko da kupi lazne talente iz penaltizana pa valjda od toga zivi penaltizan?
N
Nele0209
pre oko 2 sata
Kamo sreće da postigne neki uspeh ovde...
S
Stranomusda
pre oko 2 sata
Kakav članak!!!Bravo!Zamisli Dortmund dovede nekog anonimusa, što je nemoguće,i onda neki sportski portal oceni tog anonimusa posle prvog treninga za ogromno pojačanje!Pa ovo ima samo u zemlji Srbiji i u našem novinarstvu!Bravo majstori i da vam se posreći predviđanje!
Isa Peric
pre oko 2 sata
Nadam se da ce tako nastaviti i u kvalifikacijama za ligu konferencije.
e
eks
pre oko 2 sata
Rnić je samo maska, to su pratili i doveli dorćolci. Inače dečko je ispod svakog proseka.
K
KacaKM
pre oko 2 sata
Daj Bože da da makar 10ak golova

Meda74
pre oko 2 sata
Tek treba to da se vidi
v
vladano79
pre oko 2 sata
Nemanja Rnic je postao trener. Auu
Marko Pavlovic
pre oko 1 sat
Bilo bi lepo. Možda bi onda imali krštenje bekove, kao on i Milivoje Ćirković

.jpg.webp.webp)






