
Partizanova generalka sa Zemunom
Vreme čitanja: 1min | pet. 15.05.20. | 09:01
Narednog vikenda
Polako, ali sigurno, fudbal promalja glavu. Čelnici Superlige označili su 30. maj kao datum za nastavak sezone, a klubovi privode kraju drugu sedmicu iznuđenog pripremnog perioda i skiciraju plan da što spremniji uđu u takmičenje.
Tako će Partizan u subotu, od 11 časova, odigrati kontrolni meč u Humskoj 1. Protivnik će biti – Partizan! Savo Milošević će podeliti kadar u dve ekipe i pokušati da kakvom-takvom simulacijom takmičarskog meča proveri opšte stanje ekipe na polovini procesa.
Izabrane vesti
A već narednog vikenda, 23. ili 24. maja, u planu je da crno-beli odigraju još jedan kontrolni meč. Zamišljeno je da im sparing partner bude Zemun, na čijom klupi od zimus sedi Milan Ristić, nekadašnji trener mlađih kategorija Parnog valjka i Teleoptika.
Taj meč treitiraće se u Humskoj kao generalna proba pred prvo kolo nastavka prvenstva, susret sa Mladosti iz Lučana u Beogradu, dok će provera poslužiti i Gornjovarošanima pred susret sa Kabelom 30. maja u okviru Prve lige Srbije.
(FOTO: Star sport)