
Partizan u drugom šeširu: Prete Roma, Totenhem, Berlin... Poželjni su LASK, Flora, Alaškert, Linkoln...
Vreme čitanja: 1min | čet. 26.08.21. | 23:10
Crno-beli izbegli Ren, Fajenord, PAOK, Kluž...
Partizan je uspeo, stigao i prestigao prednost Santa Klare i plasirao se u grupnu fazu Lige Konferencija.
A na današnjem žrebu za novo UEFA takmičenje, crno-beli će se naći u drugom šeširu. Što znači da su izbegli neke opasne timove poput Rena, ali i nezgodne rivale poput PAOK-a, Fajenorda, Kluža, Zorije, Makabi Tel Aviva i Karabaga.
Izabrane vesti
Najveća pretnja Partizanu dolazi iz prvog šešira gde su favoriti za osvajanje takmičenja: Totenhem i Roma. Tu su i ozbiljni timovi poput Kopenhagena, Slavije, dok su nešto slabiji Bazel, AZ Alkmar i Gent. Najpoželjniji rival iz prvog šešira je LASK.
Ključni će biti treći šešir. Valjalo bi izbeći Union Berlin i Vitese. Pa i CSKA iz Sofije i Jablonec. A ubeldjivo najpoželjnija je estonska Flora iz Talina.
Iz četvrtog šešira najozbiljnije deluju Makabi Haifa i Randers, dok je najpoželjniji Linkoln iz Gibraltara.
Prvi šešir: Roma, Totenhem, Kopenhagen, Bazel, Gent, Slavija Prag, LASK, AZ Alkmar
Drugi šešir: PAOK, Ren, Kluž, Makabi Tel Aviv, Partizan, Fajenord, Karabag, Zorija
Treći šešir: Jablonec, Alaškert, Slovan, Union Berlin, CSKA Sofija, Vitese, Flora, Omonija
Četvrti šešir: Makabi Haifa, Bode Glimt, Helsinki, Anortozis, Randers, Mura, Kairat, Linkoln.
tagovi
Obaveštavaj me
