Komentari na vest
Panenka, 50 godina kasnije: Žao mi je što nisam dobijao procente od golova koje su drugi davali
Zeljko Markovic
pre 7 dana
onda je Maradona trebao da patentira gol rukom ahaha
MisoK
pre 7 dana
CANNE
Covek postao legenda zbog nacina izvodjenja penala. Bar ce mu Beograd ostati kao vecna uspomena.
M
Maestro
pre 8 dana
Neki dan sam slučajno pogledao Pirlovo izvođenje tog šuta.Kakav je umjetnik to bio od igrača !!!!
B
Brundo
pre 8 dana
Panenku ne ume i ne sme svako da izvede.Baš zbog toga se retko i vidja.
pavlee15
pre 8 dana
nema nazad,samo napred,ajde
m
munjadj.
pre 8 dana
Nema nazad samo napred
z
zorz74
pre 8 dana
Ekstra ideja, a Majer mesto da bude ponosan on se još i ljuti

Golub86
pre 8 dana
onda je Maradona trebao da patentira gol rukom
M
Mikilic
pre 8 dana
Cini mi se da je isto Sasa Ilic sutnuo tako u penal seriji sa New Castle-om, uf, respekt, koliko je onda bio vazan onaj penal i covek ga dade. Respekt od Zvezdasa.
Sterlings Braunfels
pre 8 dana
Dajte čoveku 100 evra možda nema.
J
Janaćko
pre 8 dana
Kladim se da radiš u Juri i da nemaš 50 evra u džepu.
Nikolina Simic
pre 8 dana
sta je sve patentirano, steta sto ovo ne moze da bude
T
Tvrdjava
pre 8 dana
Hahaha hoce pare za svaki penal,bas me zanima kolko bi trazio
.
..
pre 8 dana
Lepa fudbalska priča, i lepo što je takav udarac izveden baš u našem Beogradu.

Enzo bg
pre 8 dana
Komunjara matora hoce sut da patentira hahahah
a
ancika12
pre 8 dana
realno odlicna ideja, patent napravis od svog suta.. legendarno
r
racko1234
pre 8 dana
zao bi i meni bilo ali sta je tu je legendo
cjofa12
pre 8 dana
cuo sam da je to tada jedino bio pravi fudbal!
Uskekruske
pre 8 dana
Odlican igrac bio
N
Nenad Petrovic
pre 8 dana
... E to je bio fudbal... Čista igra....

Urke 777
pre 8 dana
A bukvalno koliko taj naziv suta zvuci elegantno. Mogao se igrač prezivati i Levandovski , ne bi nekako to bilo to . Uz naravno postovanje prema Levi!
в
велики
pre 8 dana
А стварно некако назив Паненка одговара овом пеналу. Занимљиво би било и да је рецимо Кука (сећамо се Павела Куке).
Gatsby82
pre 8 dana
Jako teško izvesti takav šut. Nije samo bocnuti, treba sakriti taj šut, lepo plasirati loptu, da ne putuje ni previše brzo ni previše sporo.
Treba biti genije ili ludak, a često je to jedno te isto.
m
milos111106
pre 8 dana
odlican igrac ne to bio
n
neconi1122
pre 8 dana
Legendarno i kakva smelost za taj potez treba ne vidja se cesto danas
Nemanja Milijanovic
pre 8 dana
Realno ako su neke pevačice mogle svoje zadnjice da patentiraju, zašto on nije mogao svoj šut.
g
goci005
pre 8 dana
Ha has kako da ne bato
zekadus
pre 8 dana
Stvarno, 50 godina posle tih par sekundi kada je izveo penal na takav način, evo i dalje se priča o tome, jer se istorija ponavlja, a on je napravio prvi korak.
Valentina Kolar
pre 8 dana
35 godina nije razgovarao sa njim zbog penala!!!???
G
Gost123...
pre 8 dana
Tad fudbal nije bio samo jedna korporativna mašina za pravljenje pare... bilo je stvarnih emocija i on je to shvatio kao lično poniženje.... zato ga je toliko pogodilo... a realno, u finalu takmičenja je ponizio jednog od najvećih golmana u istoriji, sigurno da ga je to dobro zabolelo
dejan.arsic.88@gmail.com
pre 8 dana
Јесте сад, да патентираш што си шутнуо лопту. Шта све људима неће пасти на памет
Jovca123
pre 8 dana
mogo si samo da si uso na rezultate tacka kom





.jpg.webp.webp)


