Komentari na vest

Panenka, 50 godina kasnije: Žao mi je što nisam dobijao procente od golova koje su drugi davali

Zeljko Markovic

pre 7 dana

onda je Maradona trebao da patentira gol rukom ahaha

MisoK

pre 7 dana

CANNE Covek postao legenda zbog nacina izvodjenja penala. Bar ce mu Beograd ostati kao vecna uspomena.
M

Maestro

pre 8 dana

Neki dan sam slučajno pogledao Pirlovo izvođenje tog šuta.Kakav je umjetnik to bio od igrača !!!!
B

Brundo

pre 8 dana

Panenku ne ume i ne sme svako da izvede.Baš zbog toga se retko i vidja.

pavlee15

pre 8 dana

nema nazad,samo napred,ajde
m

munjadj.

pre 8 dana

Nema nazad samo napred
z

zorz74

pre 8 dana

Ekstra ideja, a Majer mesto da bude ponosan on se još i ljuti

Golub86

pre 8 dana

onda je Maradona trebao da patentira gol rukom
M

Mikilic

pre 8 dana

Cini mi se da je isto Sasa Ilic sutnuo tako u penal seriji sa New Castle-om, uf, respekt, koliko je onda bio vazan onaj penal i covek ga dade. Respekt od Zvezdasa.

Sterlings Braunfels

pre 8 dana

Dajte čoveku 100 evra možda nema.
J

Janaćko

pre 8 dana

Kladim se da radiš u Juri i da nemaš 50 evra u džepu.

Nikolina Simic

pre 8 dana

sta je sve patentirano, steta sto ovo ne moze da bude
T

Tvrdjava

pre 8 dana

Hahaha hoce pare za svaki penal,bas me zanima kolko bi trazio
.

..

pre 8 dana

Lepa fudbalska priča, i lepo što je takav udarac izveden baš u našem Beogradu.

Enzo bg

pre 8 dana

Komunjara matora hoce sut da patentira hahahah
a

ancika12

pre 8 dana

realno odlicna ideja, patent napravis od svog suta.. legendarno
r

racko1234

pre 8 dana

zao bi i meni bilo ali sta je tu je legendo

cjofa12

pre 8 dana

cuo sam da je to tada jedino bio pravi fudbal!

Uskekruske

pre 8 dana

Odlican igrac bio
N

Nenad Petrovic

pre 8 dana

... E to je bio fudbal... Čista igra....

Urke 777

pre 8 dana

A bukvalno koliko taj naziv suta zvuci elegantno. Mogao se igrač prezivati i Levandovski , ne bi nekako to bilo to . Uz naravno postovanje prema Levi!
в

велики

pre 8 dana

А стварно некако назив Паненка одговара овом пеналу. Занимљиво би било и да је рецимо Кука (сећамо се Павела Куке).

Gatsby82

pre 8 dana

Jako teško izvesti takav šut. Nije samo bocnuti, treba sakriti taj šut, lepo plasirati loptu, da ne putuje ni previše brzo ni previše sporo. Treba biti genije ili ludak, a često je to jedno te isto.
m

milos111106

pre 8 dana

odlican igrac ne to bio
n

neconi1122

pre 8 dana

Legendarno i kakva smelost za taj potez treba ne vidja se cesto danas

Nemanja Milijanovic

pre 8 dana

Realno ako su neke pevačice mogle svoje zadnjice da patentiraju, zašto on nije mogao svoj šut.
g

goci005

pre 8 dana

Ha has kako da ne bato

zekadus

pre 8 dana

Stvarno, 50 godina posle tih par sekundi kada je izveo penal na takav način, evo i dalje se priča o tome, jer se istorija ponavlja, a on je napravio prvi korak.

Valentina Kolar

pre 8 dana

35 godina nije razgovarao sa njim zbog penala!!!???
G

Gost123...

pre 8 dana

Tad fudbal nije bio samo jedna korporativna mašina za pravljenje pare... bilo je stvarnih emocija i on je to shvatio kao lično poniženje.... zato ga je toliko pogodilo... a realno, u finalu takmičenja je ponizio jednog od najvećih golmana u istoriji, sigurno da ga je to dobro zabolelo

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 8 dana

Јесте сад, да патентираш што си шутнуо лопту. Шта све људима неће пасти на памет

Jovca123

pre 8 dana

mogo si samo da si uso na rezultate tacka kom