Komentari na vest

Pandurović: Imali smo što Vojvodina nije

m

markoncic

pre oko 22 sata

Za početak Vojvodina nije imala, nema i neće imati nista značajno. To ne umanjuje uspeh Pazara sa igračem manje, ali nema mesta euforiji. Euforija je ubila prvo Vojvodinu i Partizan. Zvezda ostaje nepoznanica, mada joj postignute rezultate ne može oduzeti ni sramna igra protiv Ber Ševe . To da Pazar nije imao sreće na Marakani je potpuni nonsens . Zvezda je na tom meču bila bolja od Pazara i za više od rezultata 2:0 Konačno, ta velika Vojvodina je od najlošijeg izdanja Zvezde rutinski izgubila 3:1 Zato, napred Pazar, sto vise takvih klubova, to će biti bolje za naš fudbal. Ali, nakon utakmice sa Vojvodinom pominjati "nismo imali sreće na Marakani" od strane trenera je blago receno neukusno. Odgovor je, da, imali ste sreće na Marakani jer niste primili poslovičnih 5 golova usled već duboko započete krize u redovima Zvezde u tom trenutku.
m

metalika moj dobar

pre oko 22 sata

jel liga gotova ?? pitam zbog slike
B

Boka85

pre 1 dan

Po meni ovo je dobro da može svako svakog da pobedi da bude zanimljivije
1

1981

pre 1 dan

Imate sto cela srbija nema a to su navijaci, vise nego imt, cuka, javor, lucani, radnik zajedno, svaka vam cast
m

majster

pre 1 dan

Svaka cast Novom Pazaru, ali Vojvodina je odigrala bas lose
P

Pera iz bivseg DDR-a

pre 1 dan

Kokovic, Jaksic, Pandurovic, Nedjic, Damjanovic... Nekoga sam mozda i izostavio, da, tu je Glusica koji ima tanku ekipu, a iz nje izvlaci takodje maksimum. Sta je naravoucenije? Dajte toj mladjoj trenerskoj gardi poverenje, koja zna posao i prati trendove savremenog fudbala. Manite se vise vrteske istih imena, manite se Lalatovica i slicnih, da vrede, dokazivali bi se vani nakon Srbije, i manite se velikih igrackih imena, malo koje se pokaze kao sposobno i trenerski. Nekada smo imali samo Marka Nikolica, sada vec imamo 4-5 takvih profila u srpskom fudbalu. Prilagodjavanje, hvatanje koraka sa vremenom, fokus i ozbiljan rad, to donosi rezultate i mnogo bitnije unapredjuje fudbal. Tu imamo i Rijeru i Dudica sada, odlicne strance za srpske uslove. U Pazaru su znali da procene kod odabira. Mada mislim da ni ovaj Savic nije toliko los koliko se tvrdi. Covek je dosao u fizicki nespremnu i neuigranu ekipu, niti ju je sastavljao, niti s njom pripreme prosao.

MisoK

pre 1 dan

CANNE Sreca se mora zasluziti. Vi ste je zaista ovog puta zasluzili. Vojvodina i pored dobrih priprema nikako da krene napred.
J

Janaćko

pre oko 23 sata

Dobre pripreme bile, izbušili ih Ferencvaroš i Ajaks.
S

Stanazivko

pre 1 dan

Bolji si bili sinoc sto posto

zarPa

pre 1 dan

Pandurovic pokazuje kvalitet i znanje. Mlad covek koji se prihvatio teskog posla, zasukao rukave i pored ogromnih kritika (neosnovanih)sa svih strana on se lepo prikazuje. Lalatovic je pobegao govoreci kako klub nema novca, neka iskusnija imena nisu zelela ni da razmisljaju da dodju...a on je prihvatio to i zaista Pazar izgleda sve bolje i lepse za oko. Onakvu borbu kao juce videli smo samo jos u playoffu kada je izborena LK. Sa igracem manje 40 minuta, a na svaku loptu po 2 igraca kao osice. Intervrncija Hadzimujovica na gol liniji kada onu bombu glavom podize do precke je slikovit prikaz te borbe. Briljirao je golman Matijasevic, a uz njega i cela zadnja linija. Cekamo povratak Malikinusica da donese dodatni kvalitet. Zao mi je samo sto Stanisavljevic nije ostao kod nas jer sumnjam da ce ga Vojvodina koristiti. Bio bi zlata vredan u rotaciji sa Mulicem

Branislav Jovanovic

pre 1 dan

Sa strane strasti dobro al ovako...

ivanasud

pre 1 dan

Vojvodina sa ovim trenerom trece mesto plafon

Salleee

pre 1 dan

Imali ste više srece nego pameti, ali i to treba da se zasluzi. Svaka čast Pazarci samo napred
Z

Zux

pre 1 dan

Protiv zvezde i Lučana manje sreće a više pameti ..džaba ..to je fudbal ..Ako ćemo da zanemarimo 50m sa igracem manje ..

Ivan3012

pre 1 dan

Svaka cast momci

Zivot je igra

pre 1 dan

tako je i bilo realno

Zivot je igra

pre 1 dan

nazalost to 9je istina
S

Sofronije Jr.

pre oko 23 sata

Evo stiže majonez.