Komentari na vest
Palas zaljuljao Etihad, De Brujneu proradio ponos: Neće meni niko rušiti zaostavštinu! (VIDEO)
V
Valdano
pre oko 1 godinu
Drvosjeca kojeg je Gvardiola ucinio igracem kao i sve u sitiju, a za Deja,Piksija,Robija su svi danasnji igraci uz svo postavanje BORANIJA I TO SITNA, a narocito modric vezista koji je dao 5 golova u karijeri!
P
Plavi10
pre oko 1 godinu
Samo sto spominješ Modrica koji nema veze sa ovim, znaci da je naj bolji. Ove sto si spomenio danas nebi igrali u ligi petice, al tebe ubi ljubomora. Svi veliki igrači svrstavaju Modrica u 5-6 naj bolji vezni igraca ikad, al tebe kao Srbina ubi ljubomora. To bi bilo isto kao kad bi ja napiso da je Ivanisevic bolji od Djokovica sa svojom jednom Grand Slem titulom.

Mr 007
pre oko 1 godinu
Objektivno je najbolji igrac u istoriji Sitija.
Y
YNWANBGD
pre oko 1 godinu
Trebao je Liverpul uzeti Kevina mlađi je od Modrića 7 godina tačnije on je Salahovo 92 godište dobili bi na iskustvu na sredini terena i mnogo upotrebljivih lopti za napadače.
M
Menjac
pre oko 1 godinu
Glupo ne porediti modrića i de brujnea nisu isti nivo, modrić vrhunski ali je ipak debrujne je klasa za sebe, Zidan, inijesta i de brujne pa 10 mesta praznih
R
RsdS
pre oko 1 godinu
Ubjedljivo najbolji igrac sitija. Ko god kaze da je modric bolji nema pojma o fudbalu
@
@
pre oko 1 godinu
Ti si poceo da pratis Modrica tek ove sezone...
R
RsdS
pre oko 1 godinu
@ ako je igrao prosle sezone u dinamu onda jesam
P
Plavi10
pre oko 1 godinu
Sigurno si ucenik od Pančeva, koji kaže da Modric nije naj bolji igrac sa prostora bivše Juge. Modric pa 10 mjesta prazno i onda Prosinecki,Suker, Savicevic pa opet prazno
h
hahah12345
pre oko 1 godinu
Cist opsajd na 2gol citiya
K
Komedija od Šeika
pre oko 1 godinu
Kakva pomoć sudije na 0:2 da ne bude 0:3 😄
S
Scaloneta
pre oko 1 godinu
Cmon City cmon City
U
Uncle Acid
pre oko 1 godinu
Ako nekoga zanima, golove su postigli De Brujne, Marmuš, Kovačić...








