Komentari na vest
Ozvaničeno: Maksimović i Nedeljković dobili novog trenera
i
icapopara75
pre 18 minuta
Samo neka naša deca igraju i budu zdravi!
M
Marko206
pre 23 minute
S obzirom na to da je prethodni trener zbog njihove male minutaze dobio otkaz, ovaj ce to sigurno promeniti.
S
Scenario
pre 27 minuta
Treba da angazuju Piksija kako bi ova dva "supertalenta" mogla da dobiju koji minut, ovako nece dobiti ni toliko.
p
pirlac89
pre oko 1 sat
I ovaj nema pojma
P
Plavi10
pre oko 1 sat
Nece izdržati ni do nove godine, a Messi ce vjerovatno negdje na posudbu, vjerovatno Salzburg sto i nije tako loše, cak sto vise za njega naj bolja prilika da nesto odigra u novoj sezoni.
S
SegaMega89
pre oko 1 sat
Posto autor ovog teksta ne znam pa da mu ja kazem Nedeljkovicu je istekla pozajmica i vratio se u Aston Vilu tako da on nema vise nikakve veze sa Lajpcigom…
m
milos987
pre oko 1 sat
Bice Im isto I kod novog trenera
jovan1111
pre oko 1 sat
Demikelis je ozbiljan trener
F
Fanste933
pre oko 2 sata
bio je dobar i tsdanogo vise
v
veliki talenti
pre oko 2 sata
Novi trener da ih klupira.
Alek
pre oko 2 sata
Ajmo Makso sad, pokazi se
wizard 1987
pre oko 2 sata
ako Maksimovic nw proigra kod njega onda😃😃😃.cuj prosli dobio otkaz zbog njega
b
bad
pre oko 2 sata
druže čemu sve,šta je tvoj problem?
T
Tata Martino
pre oko 2 sata
Valjda će konačno Srbski Messi da dobije šansu! Po meni naš najbolji igrač!
J
JohnyKingz
pre oko 2 sata
Kao da je njima bitno, sada ce igrati jos manje😂
b
bad
pre oko 2 sata
javio ti trener novi?
b
boca2343
pre oko 2 sata
realno nadamo se brzom povratku
N
Natalii29
pre oko 2 sata
da li se samo o tome radi ili je svasta upleteno
S
Stanazivko
pre oko 3 sata
E taj lajpcig mozda i bude ekipa
b
bad
pre oko 2 sata
drugar trenutno je Lajpcig svemirski brod za tvoj Partizan!

.jpg.webp)






