Komentari na vest

Ozvaničeno: Maksimović i Nedeljković dobili novog trenera

i

icapopara75

pre 18 minuta

Samo neka naša deca igraju i budu zdravi!
M

Marko206

pre 23 minute

S obzirom na to da je prethodni trener zbog njihove male minutaze dobio otkaz, ovaj ce to sigurno promeniti.
S

Scenario

pre 27 minuta

Treba da angazuju Piksija kako bi ova dva "supertalenta" mogla da dobiju koji minut, ovako nece dobiti ni toliko.
p

pirlac89

pre oko 1 sat

I ovaj nema pojma
P

Plavi10

pre oko 1 sat

Nece izdržati ni do nove godine, a Messi ce vjerovatno negdje na posudbu, vjerovatno Salzburg sto i nije tako loše, cak sto vise za njega naj bolja prilika da nesto odigra u novoj sezoni.
S

SegaMega89

pre oko 1 sat

Posto autor ovog teksta ne znam pa da mu ja kazem Nedeljkovicu je istekla pozajmica i vratio se u Aston Vilu tako da on nema vise nikakve veze sa Lajpcigom…
m

milos987

pre oko 1 sat

Bice Im isto I kod novog trenera

jovan1111

pre oko 1 sat

Demikelis je ozbiljan trener
F

Fanste933

pre oko 2 sata

bio je dobar i tsdanogo vise
v

veliki talenti

pre oko 2 sata

Novi trener da ih klupira.

Alek

pre oko 2 sata

Ajmo Makso sad, pokazi se

wizard 1987

pre oko 2 sata

ako Maksimovic nw proigra kod njega onda😃😃😃.cuj prosli dobio otkaz zbog njega
b

bad

pre oko 2 sata

druže čemu sve,šta je tvoj problem?
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Valjda će konačno Srbski Messi da dobije šansu! Po meni naš najbolji igrač!
J

JohnyKingz

pre oko 2 sata

Kao da je njima bitno, sada ce igrati jos manje😂
b

bad

pre oko 2 sata

javio ti trener novi?
b

boca2343

pre oko 2 sata

realno nadamo se brzom povratku
N

Natalii29

pre oko 2 sata

da li se samo o tome radi ili je svasta upleteno
S

Stanazivko

pre oko 3 sata

E taj lajpcig mozda i bude ekipa
b

bad

pre oko 2 sata

drugar trenutno je Lajpcig svemirski brod za tvoj Partizan!