Komentari na vest

Ovo može samo Boka! Dečak koji je prodao Soni da bi gledao finale na reklami za novi dres

PsyhoDelija

pre 10 meseci

Ehh sad kad bi vam ljudi pricali sta su sve prodavali da bi otišli u Bariju 1991 god...Ili Tokio, mogla bi knjiga da se napise...Kakav Sony,ali kapiram ovo je klinac i klip je postao viralan i zbog toga je Boka reagovala i napravila odličan potez
D

Dzi

pre 11 meseci

estaaaa Bocaaaa aaaa Bocaaaa locoooo.
m

miile

pre oko 1 godinu

ovde bi morai da pojede i sendvič
N

Nebo se otvorilo!

pre oko 1 godinu

Jedan Zvezdin navijač je pro(dao) fiću za kartu protiv Bajerna!Nije dobio nikakvu pažnju samo etiketu da je lud!
d

dottore7

pre oko 1 godinu

E to je bila utakmica. Sa tom utakmicom se ni jedna meriti ne može.
B

Bandza

pre oko 1 godinu

U zutoj zoni zelim samo jedne vesti da vidim i to one sa instagram linkovima
S

Sega89

pre oko 1 godinu

Bravo za marketing Boke,naši klubovi i reprezentacija treba da gledaju i uče….
V

Vauxhall

pre oko 1 godinu

Pa dobro,nije kao da je fudbal nešto inteligentniji od splavova,oba su gubljenje vremena osim ako nisi profesionalac na visokom nivou
Б

Блок

pre oko 1 godinu

Лако је коментарисати ,ствари које неразумеш. Знамо ми да навијамо за милионере,ал опет лепо ти кад поведе твоји. Зар је свака љубав рационална?
M

MarkoBeograd

pre oko 1 godinu

Na tvoju žalost , ne razumeš tu strast i ne osuđujem te zbog toga , fudbal je nešto neopisivo , klupska strast , rivalstvo , istorija , tradicija....živimo za pobede svog kluba. Svaki sport je čaroban ali fudbal pa 100 mesta praznih.... prosto je tako.... naježio sam se gledajući klinca
r

rea

pre oko 1 godinu

Šta onda, pobogu, tražiš na sportskom portalu, pritom KOMENTARIŠUĆU vesti - čisto gubljenje vremena, zasigurno gore od praćenja sporta, a barabar sa splavarenjem.
R

Rubikova kocka

pre oko 1 godinu

A mi Srbi bi prodali motor i soni za dobar provod na splavu 🤣
D

DDF

pre oko 1 godinu

Za jedan dobar deo gradjana,nazalost,ziva istina zbog cega se"prodaju"