Komentari na vest
Ovo može samo Boka! Dečak koji je prodao Soni da bi gledao finale na reklami za novi dres

PsyhoDelija
pre 10 meseci
Ehh sad kad bi vam ljudi pricali sta su sve prodavali da bi otišli u Bariju 1991 god...Ili Tokio, mogla bi knjiga da se napise...Kakav Sony,ali kapiram ovo je klinac i klip je postao viralan i zbog toga je Boka reagovala i napravila odličan potez
D
Dzi
pre 11 meseci
estaaaa Bocaaaa aaaa Bocaaaa locoooo.
m
miile
pre oko 1 godinu
ovde bi morai da pojede i sendvič
N
Nebo se otvorilo!
pre oko 1 godinu
Jedan Zvezdin navijač je pro(dao) fiću za kartu protiv Bajerna!Nije dobio nikakvu pažnju samo etiketu da je lud!
d
dottore7
pre oko 1 godinu
E to je bila utakmica. Sa tom utakmicom se ni jedna meriti ne može.
B
Bandza
pre oko 1 godinu
U zutoj zoni zelim samo jedne vesti da vidim i to one sa instagram linkovima
S
Sega89
pre oko 1 godinu
Bravo za marketing Boke,naši klubovi i reprezentacija treba da gledaju i uče….
V
Vauxhall
pre oko 1 godinu
Pa dobro,nije kao da je fudbal nešto inteligentniji od splavova,oba su gubljenje vremena osim ako nisi profesionalac na visokom nivou
Б
Блок
pre oko 1 godinu
Лако је коментарисати ,ствари које неразумеш.
Знамо ми да навијамо за милионере,ал опет лепо ти кад поведе твоји.
Зар је свака љубав рационална?
M
MarkoBeograd
pre oko 1 godinu
Na tvoju žalost , ne razumeš tu strast i ne osuđujem te zbog toga , fudbal je nešto neopisivo , klupska strast , rivalstvo , istorija , tradicija....živimo za pobede svog kluba. Svaki sport je čaroban ali fudbal pa 100 mesta praznih.... prosto je tako.... naježio sam se gledajući klinca
r
rea
pre oko 1 godinu
Šta onda, pobogu, tražiš na sportskom portalu, pritom KOMENTARIŠUĆU vesti - čisto gubljenje vremena, zasigurno gore od praćenja sporta, a barabar sa splavarenjem.
R
Rubikova kocka
pre oko 1 godinu
A mi Srbi bi prodali motor i soni za dobar provod na splavu 🤣
D
DDF
pre oko 1 godinu
Za jedan dobar deo gradjana,nazalost,ziva istina zbog cega se"prodaju"







.jpg.webp)
