Komentari na vest

Ovo je prvenstvo golmana! Belgijanci prizivaju scenario iz Katara, 400 minuta bez gola na mundijalima

XavieRS

pre 1 dan

Golman Irana je Điđi Bufon sa malo jačom puškom :)
d

darconi75

pre 3 dana

Nije dobar golman, nego su ovi telci toliko veliki da je to neopisivo. Da 1 završni pas ne umeju da daju. A ona panjina Lukaku...I neznalica na klupi i to vam je to...
m

majster

pre 3 dana

Stvarno su golmani ovo prvenstvo izvanredni

ljiljana63636363

pre 3 dana

Belgija potpuno neorganizovana ovo prvenstvo

Nemq

pre 3 dana

Belgija nikad ništa nije uradila i neće,ekipa 10 igra i zalaganje 0.

Marina Jovanovic

pre 3 dana

Po meni je golman odlicno branio ali belgijanci žalosno kako ste odigrali
G

Grof92

pre 3 dana

Ajde vise golova u prvom poluvremenu sta igrate bunkere aman
D

Darkovazena88

pre 3 dana

Sp keepers 2026 bice jos boljih utakmica nadamo se

stefanaa14

pre 3 dana

eeee moji belgijanciii

50 miliona razloga

pre 3 dana

Dobar tim ali uzasno igraju.

mozzart-gost

pre 3 dana

Biće bolje sledeći put. Ovaj put mnogo remija, nikad toliko nije bilo remija.
I

Irac66

pre 3 dana

Bilo bi dobro da Belgija ode kuci. Sraman fudbal igraju

micaredstar72@gmail.com

pre 3 dana

ova belgija je ocaj od ekipe i na kraju ce proci dalje
m

misa mitrovic

pre 3 dana

Izgubiće od saudi arabije

pre 3 dana

Toliko promašaja prosto neverovatno,bravo za golmana ali barem dve brutalne šanse ljudi šutiraju direktno u njega....

kiboooo

pre 3 dana

Belgija loša uzas

Aleksandar Obradovic

pre 3 dana

Belgija uzasno igra, sta im se desava

Vladimir Maksimovic

pre 3 dana

Nije iznenadjenje ni jedna od ovih takozvanih slabijih ekipa,oni da ne vrede ne bi ni bili na ovom svetskom prvenstvu.Evropske ekipe uopste vise nisu toliki favoriti u odnosu na africke ekipe.Pojedine ekipe iz Afrike su vec odavno iznad nivoa pojedinih evropskih reprezentacija
P

Peroslav

pre 3 dana

Zaista golman irane je bio igrač utakmice sve je branio bio je magnet za loptu i zaslužen rezultat 0:0

Spekss

pre 3 dana

Svaka cast za iran druze belgija propada potcenjena je mnogo ovi klinci mase prazan gol

Aleksandar3006

pre 3 dana

Belgija je u padu. Imali su vrhunsku generaciju i nisu ništa napravili a sad sa Dokuom kao najboljim igračem nisu ništa. Ne može da igra Lukaku 60 minuta, on je istrošen, njega uvedeš na 15, 20 min i to je to.

90Jelena

pre 3 dana

golman je odlicno branio ,a belgijanci ocajno odigrali utakmicu

jovan1111

pre 3 dana

jako losa Belgija..ovako nece daleko dogurati

Indija Pakistan

pre 3 dana

Katastrofa su,na svakom tiketu pali samo oni
k

konto

pre 3 dana

Turska nije evropska selekcija, 97% su azijska selekcija.

Mihajlo Milenkovic

pre 3 dana

Belgija uvek igra tvrd fudbal, videcemo u poslednjem kolu kako stoje stvari.

Dusan Milojevic

pre 3 dana

Belgija užas,gledao sma utakmicu,bolje da nisam...🤣!
m

miconis1

pre 3 dana

Neverovatno šta su Belgijanci u stanju da promaše

Sijanda Ksulu

pre 3 dana

Nista dom staraca

Nikola Lazarević

pre 3 dana

Ova utakmica Belgija Iran,sačuvaj bože,bilo bi mi drago da su Iranu prizanli gol milimetri su bili u pitanju.Još varbsoba gledala 5 min,ubiše fudbal,pa da se osveže.Ovo više nije fudbal užas utakmica,,sa jedno 4 stopostonte šanse ali dzaba,kropmir.
M

Markomarko99

pre 3 dana

Belgija ima poprilicno velika imena, ali kao tim su uzasni vec godinama

Veljko Pavlović

pre 3 dana

Pa onako tu i tamo hehhe
G

Gost555

pre 3 dana

Vise tu nego tamo.

zeljko markovic

pre 3 dana

Ova utakmica Belgija Iran,sačuvaj bože,bilo bi mi drago da su Iranu prizanli gol milimetri su bili u pitanju.Još varbsoba gledala 5 min,ubiše fudbal,pa da se osveže.Ovo više nije fudbal užas utakmica,,sa jedno 4 stopostonte šanse ali dzaba,kropmir.

Marko Bankovic

pre 3 dana

Dal je moguce????

butler

pre 3 dana

veoma dobro svetsko za sad belgija prosipa bodove na gluposti

Batina1

pre 3 dana

Morali su da mi sruše tiket.
Y

Yumis

pre 3 dana

Morali su kad si igrao keca, da si igrao 1X I 0-3 kao ja, doslo bi ti. Moras da pratis kako bata to radi.
Y

Yumis

pre 3 dana

Morali su kad si igrao keca, da si igrao 1X I 0-3 kao ja, doslo bi ti. Moras da pratis kako bata to radi.

Daki1 Daki1

pre 3 dana

A zašto je zaustavio

CrazyHappy

pre 3 dana

Ajde malo da zabacimo kokj komentar

Lazar Janic

pre 3 dana

Golmani oborili svaki tiket cc

Semir88

pre 3 dana

Kurtoa je već godinama najbolji golman na svetu.

Dakara

pre 3 dana

Kakva bravura golmana Irana !!! Sve pohvale !!!
S

Staniša Žugić

pre 3 dana

Procice grupu ali moraju da podignu nivo igre ako zele nesto da naprave

Saša Stanivuk

pre 3 dana

Što neko reče Iran da ide na SAD posle,pa još Iran da ih pobedi to bi bilo sjajno😄
V

Vladica1983

pre 3 dana

Slaboo...sramota za Belgiju

Nemanja Simic

pre 3 dana

Koliko je tužna ova Belgija to je strašno
.

....

pre 3 dana

Belgija istrosena reprezentacija, svoj maksimum su imali 2018. Iznenadjenje jeste, ali ne bas ogromno
С

Сисај мајами

pre 3 dana

Голман ирана баца лопту руком 60 метара, погледајте на Јутубу 😹

Biki123

pre 3 dana

Kakvi su belgijanci slepci nmg da verujem

Urke97

pre 3 dana

Isti su ko Turcki
z

zecpripovedac

pre 3 dana

Golmani izdominirali.

Predrag Blagojevic

pre 3 dana

Zatvoren fudbal nije fudbal
P

Petar Nedeljkovic

pre 3 dana

hahahhahh vala bas

Zivot je igra

pre 3 dana

nažalost ništa pokazali nidlsu

Zivot je igra

pre 3 dana

one kao naša reprezentacija sve pojedinci dobri a iz različitih Kinder jaja složeni u reprezentaciju tako da ništa od belgije

Zivot je igra

pre 3 dana

cirkus od igre Belgijanaca

Brutal92

pre 3 dana

Белгија очај, Лукаку тешка пањина од играча.

Марјан Симоновић

pre 3 dana

Propade fantasticna generacija Belgije
V

Vulickee

pre 3 dana

Nije dobar golman, nego su ovi telci toliko veliki da je to neopisivo. Da 1 završni pas ne umeju da daju. A ona panjina Lukaku...I neznalica na klupi i to vam je to...

malibibi991

pre 3 dana

Svi u penziju od tzv. "zlatne generacije Belgije" koja nije nista uradila za 15 godina.
m

milutin 15

pre 3 dana

bili su treći na SP 2018 u Rusiji,ipak to nije mala stvar,i to im je realno i bio krajnji domet
M

Mitro87

pre 3 dana

iran dao gol iz offside-a. I dva zicera promašili. Moglo je i biti 3:0 za Iran.
r

radivoj123

pre 3 dana

Bas su se posteno ispromasivali.Procice grupu ali moraju da podignu nivo igre ako zele nesto da naprave.

Драгана Косић Ех Јовић

pre 3 dana

Golmani i jesau jedni od najbitnijih igrača na terenu.Ali obično su u drugom planu

Mirun

pre 3 dana

Kakvi prevaranti auu pa ja mislim da nema toga ko nije igrao 1 belgiju
n

navijač czv

pre 3 dana

Uopšte se ne bih iznenadio da Belgijanci odigraju i sa N Zelandom nerešeno uopšte ne ulivaju poverenje Iranci maksimalno borbeni kapa dole golman perfektan možda u ovoj grupi bude rariret pa se svi mečevi završe nerešeno ali msm da će Egipat biti 1.

Biki123

pre 3 dana

Kakvi su očajnici ovi Belgijanci to nema nigde
h

hahah ej ti

pre 3 dana

koji golmani belgija je na nivou 0 bodova, ako prodju bice zalost za fudbal.

Pa dodo sam

pre 3 dana

Taman bi mogli Iranci na SAD da gledamo spektakl

snezam123

pre 3 dana

Ahahaha vala bas
d

dadandadan

pre 3 dana

Magični Alireza Beiranvand! 2018. skinuo penal Ronaldu, danas magija protiv Belgije. Strašne obrane, šteta za Iran, Belgija je bila zrela za poraz. Lukaku je vrijeme za penziju. Ovako će zadnje kolo biti vatromet, jedva čekam.
"

"

pre 3 dana

dobiće Belgija Novi Zeland, u najgorem slučaju proći će kao trećeplasirana selekcija
M

Marko145151

pre 3 dana

Jel vi gledate SP ili samo copy/paste. Kolko ja znam, oni dali gol(Lukaku) protiv Egipta, ili sam ga sanjao?!
T

Tennis goat

pre 3 dana

Samo pazljivo procitaj tekst bro
S

Sta je sa lobanjom?

pre 3 dana

Lukaku nije dao gol,vec je bio autogol,zato su bez datog gola.
F

Figo7777

pre 3 dana

Autogol je bio...
h

hahaa ee brale

pre 3 dana

koja sreca koje prizivanje, ova Belgija je ocaj, sramota za fudbal, da bude srece da ispadne. Ne mozete da se od nekoh repki emocijalno odvojite pa to ti je. Ahde Belgija kuci ova smotra nije za tebe, gde je i trece moguce, a mozda i repasaz za cetvrte, Djani celavi je to. A ti nemoj objaviti komentar, lagano je to.
N

Nanas

pre 3 dana

Lukaku i De Brujne dve stetocine u timu,ne zna se koji izgleda jadnije,nespremnije na terenu, tuzno je zaista gledati ove velike igrace koji sebi dozvole da budu balast ekipi !!!
B

Brundo

pre 3 dana

Odlična utakmica.Iranci igrali pametno a Belgijanci ne mogu jedan gol da umuvaju.Nema ko da postigne gol.Lukaku igra ne kao da su mu 33 već 43.
r

rems120

pre 3 dana

garsija kao da je dosao iz nase trece lige, najgori trener na mundijalu ubedljivo
T

Tata Martino

pre 3 dana

Koliko su loši Belgijanci! Ovo je strašno! Nažalost pobediće u poslednjem kolu, i plasiraće se u drugi krug!
N

Nanas

pre 3 dana

Stajnic je izdominirao i veceras...zaista je neunistiv, covek u 75 min rece da selektor Irana pravi izmenu i da krece po DRUGI GOL !!!!, zatim 3,4 puta nam govorio da mec Novi Zeland - Egipat pocinje u 6 ujutru,itd,itd...,da li covek stvarno najosnovnije stvari,poput rezultata utakmice koju prenosi,termin pocetka meca, pa ni to cak ne moze pravilno da kaze !!! 30,35 godina rada u sportskoj redakciji i bas nista da ne nauci !!!
a

ako ti je do komentatora

pre 3 dana

upališ lepo Arenu a studio gledaš RTS
Š

Šuljkavičijus

pre 3 dana

Ja baš obožavam te lapsuse i njegov stil prenosa zvani "fudbal za sahrane". Izdvaja se u moru monotonih robot - komentatora
A

Ali su na grbaci

pre 3 dana

Kada prenose Strajnic i Matic,tu je Mute,prvi ne zna nista,a drugi previse ne zna.
A

Ammmmmam

pre 3 dana

Čovek verovatno ima neku vrstu problema, da li disleksija, da li rani znaci demencije... Previše se gubi da bi bilo slučajno. Svakako, u tom slučaju mu je potrebna odgovarajuća terapija i bolovanje, a na njegovo mesto da dodje neko dostojan.
S

SavkeLFC

pre 3 dana

Ko im je trener nije ni čudo.....

RodjenLoš

pre 3 dana

Evo još jednom prosto neverovatno koliko loša utakmica koliko nemaju volje
P

P

pre 3 dana

Problem je tiker, a ne utakmica
v

vox

pre 3 dana

Iran moralni pobednik šampionata kako god da završi, pod kakvim uslovima igraju i ostaju neporaženi protiv kvalitetnije selekcije je za svaki respect
Š

Šojka

pre 3 dana

Dajte još malo kuknjave kako treba više ekipa iz Evrope da igra na svetskom prvenstvu.
V

Vart

pre 3 dana

Kao neko ko poznaje tematiku mogu da kazem, Belgija je bila bolja i favorit, cak i sa igracem manjei. Nazalost isto kao i u prvoj utakmici, fali im zavrsnica. Sa druge strane lepo je gledati kako belgijsku himnu pevaju svi Belgijanci bili oni Flamanci, Valonci, Crnci ili Arapi. To je prava slika multikulturalizma i tolerancije koja je jedna zemlja uspela da prebrodi, iako je i sama imala kolonije.
@

@

pre 3 dana

pa i sve "švabe" pevaju himnu iako pola njih realno imaju Nemačko poreklo ko što je imam poreklo Hondurasa
c

cv

pre 3 dana

danas ili je 4 0 ili 0 0
n

nenadnbgd

pre 3 dana

nikad bolji golmani nisu bili

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 3 dana

Још су судије максимално гурале Белгију у овој утакмици, али њима изгледа нико не може помоћи.

nenaddragojlovic99@gmail.com

pre 3 dana

nema nista od belgije

Dacha90

pre 3 dana

mi bi obe izgubili tako da i nisu tizni