Komentari na vest

Ovakvu šansu nećemo imati u narednih 15 godina

Goran Jovic

pre 4 dana

Нека је са срећом младим репрезентативцима
C

Cmoljo

pre 4 dana

Jao,jao, kakav tekst.Koga briga za neko tamo u 19 EP koje je toliko bitno da se igra mimo fifa termina.Komplet savez, od kafe kuharice do selektora A tima, se ko zaba napeo da se ostvari plasman na nebitni klinaci turnir, umjesto da su od marta podmladili A reprezentaciju sa jedno 10 do 12 momaka do 22 godine, ukljucujuci 4,5 momaka iz ove u 19 generacije, sto bi sa 15 starosjedioca cinilo spoj mladosti iskustva i zalicilo na neku viziju. Jako bi me obradovalo kad bi klubovi jos povukli Bacanina i Milosavljevica i da tako dodatno opale samarcinu celnicima saveza zbog totalno poremecenih prioriteta.

Uskekruske

pre 4 dana

Videcemo jos toga
J

Jolika1985

pre 4 dana

Dobra je to bila generacija
V

Vuk Pavlovic

pre 4 dana

stamota sta im se dopusta
L

Leao

pre 4 dana

Apsolutno nebitno da li ce sve ispod seniora i jedan tim napraviti uspeh. Naravno da je lepo da se pobedjuje i osvajaju odlicja zato se i igra svaki sport ali dzaba sva odlicja ako se ne naprave makar 2,3 seniorska reprezentativca iz svake generacije. Jedino su ti rezultati validni i to je pokazatelj da li sistem funkcionise ili ne. Deca su do sada pokazala odredjeni kvalitet da li ce ga razviti do kraja to je najvazniji deo price. Ako su klubovi odlucili da je bolje da prodju pripreme treba to podrzati da bi sutra za seniore igrali igraci koji igraju u svojim klubovima. Videli smo kako bride obrazi kad se zovu igraci bez nastupa u svim timovima. Mimovic, nedeljkovic i ostale vedete
d

dadagaga

pre 4 dana

Nase reprezentacije svaka kategorija dostize dno
P

Peranovic

pre 4 dana

Vojvodina 2007 je najbolje desnio krilo a nije pozvan. On i Borovina su u omladincima Vojvodine bili najboji tandem lige 2 g ksd je Peranovic asistirao a Borovina davao golove

Bojan Ivanovic

pre 4 dana

Sramota sta se dopusta nekima
P

Petrinjo8282

pre 4 dana

Hahaha, slatko se nasmeja, istorijska šansa ovo ono i Petrić na klupi u istoj rečenici da Iskoristi tu istorijsku šansu.. ovo je smesnije od viceva o perici, hahahah
R

Radde

pre 4 dana

Koji sajtovi to procenjuju da su nasi klinci drugi po vrednosti u evropi u svom uzrastu,srpski fudbal se raspada,svaki dan pise po portalima i komentarima,treba neko tamo iz evrope da nam soli pamet,valjda mi bolje znamo,nate.
R

Ranko1234

pre 4 dana

Pa vi gospodo draga iz FSS i dalje favorizujte CZV.Imali ste u U 18 pozive deci koji nikada pre toga nisu bili deo reprez,mislim 11,12 igraca…a sada noz u ledja…pa im vi pricuvajte kucu ZNAAAAŠ.
B

Branimir Milev

pre 4 dana

Idemo do trofeja. Srećno momci!
G

Gile2

pre 4 dana

Generalno, ova generacija je žrtva lošeg poslovanja FSS-a. Da su se A reprezentativci odazvali pozivu selektora, kao što su obećali, selektor ne bi morao da vodi iznuđene sastave, a samim tim ni Avdić se ne bi povredio i sada bi bio deo tima. I Kostov bi bio u sastavu. Dobar rezultat ove generacije je imperativ, jer bi doneo nadu naciji, s obzirom na to da A tim trenutno nema karakter za bilo kakav ozbiljniji uspeh.
a

acabre

pre 4 dana

Savez bez ideje i bez autoriteta!? Od favorita zbog nazovi zlatne generacije da je nazovemo tako zbog cene koje uglavnom Zvezda pumpa a oni su dokazali u A reprezentacije da su to obicne prevare? Uostalom nas fudbal ide stranputicom neka mi neko navede koji je nas fudbaler igrao u zavrsnici ne Ls nego bilo kog evropskog takmicenja u poslednjim godinama?
P

Pobeda je resenje

pre 4 dana

Srbija moze da osvoji titulu i posle da se o tome snimaju filmovi.

Damir Jovic

pre 4 dana

Neka vam je sa srećom orlići....

Milica03

pre 4 dana

Bilo je neocekivano

karabasil1985@gmail.com

pre 4 dana

Realno jedna od najboljih mladih reprezentacija u zadnjih sto godina, ovi igraci ce za koju godinu nositi Srbiju A.
c

cirkius

pre 4 dana

Samo se mi lozimo na rezulatte u mladjim selekcijama..Ozbiljne drzave u tim godinama PRAVE igrace za A tim koji ce im igrati narednih 15g..
s

sustina svega

pre 4 dana

Bili smo mi i prvaci sveta pre 11g pa je npr Bajro Zupic imao bolju karijeru od svih tih igraca...Zajedno
N

Nedozvoljena pozicija

pre 4 dana

Smem da stavim lovu da je Bacanin sledeci koji otkazuje…

Jelena Malesic

pre 4 dana

Neocekivano bilo

Slavko Ćosić

pre 4 dana

Nije samo da im treba Kostov , negomora da ostane nepovređen jer ogromna su nadanja da se uzme kinta za njega

jevric79

pre 4 dana

Ко зна можда и нешто урадимо, када год су нас унапред отписивали, ми смо били јачи.
F

Fanste933

pre 4 dana

sve je neočekivano bilo..pa tsko i ovo
R

Roginjo

pre 4 dana

Pa u ovim kategorijama nije u prvom planu osvajanje turnira nego razvijanje i priprema za seniorsku reprezentaciju. Ko uopšte pamti ko je bio prvak Evrope za omladince pre 10-15 godina

urosh

pre 4 dana

Стуб српства опет не пушта своје играче. Баш као и 2015. када нису пустили Јовића и Терзића на СП у Новом Зеланду.
л

лоол

pre 4 dana

Ионако причате како су преваре и појма немају
G

GostJhon

pre 4 dana

Kome su bitna ova takmicenja petlica, kadeta i omladinaca kad oni koji treba da pobede ispadnu od albanije u sred Leskovca
G

Gosttttt

pre 4 dana

Puna podrska za Terzica sto nije pustio Kostova... povreda Avdica nam je izbila iz dzepa preko 10miliona u najnebitnijoj utakmici na svetu.... ovima sto se ne slazu bih odgvorio ali psovke nisu dozvoljene, mada tu ima i navijaca kluba iz Humske....
D

Daj faul

pre 4 dana

Al si naivan… bas Terzic brine za Zvezdinih 10 miliona… vise brine za svoje dzepove i dzepove onih koji takodje ucestvuju u talu! Nemoj biti slep!
B

Babadinga

pre 4 dana

Nemate problema, pojavice se novi drzavni sponzor da vam pokloni 10tak miliona, nema brige ili da se oprosti neki dug, sto da ne
U

Ubvžbmb

pre 4 dana

Drva se slažu. Ljudi se usaglašavaju, ili ne.
N

NN3

pre 4 dana

Nikada kod nas ništa u fudbalu neće biti normalno i bez nekih skandala. I kad smo osvojili SP2015, Zvezda nije dala Joviću da ide koji je smatran tada najvećim talentom, kao i Ristiću. Nikada bez nekih tenzija
а

армата

pre 4 dana

ко мало боље прати терза својевремено Ристићу и Јовићу није дао на свјетско, остало је историја. Реално један од већих гробара репрезентације као и мишко и слични у кошарци.

Salleee

pre 4 dana

Sram te bilo Terzicu. Ovako se zvezda nikada nije ponašala prema nacionalnoj selekciji. Sramota
A

Aleksandar Denic

pre 4 dana

Mozda se skupe i osvoje, bas kad su oslabljeni
Р

Реално

pre 4 dana

Какав наслов, ем покушај стављања неког безвезног притиска, ем омаловажавање.
i

icapopara75

pre 4 dana

Svi su oni sportisti i talenti. Samo napred momci iz kog god kluba da ste!
T

Tarik Abdul Vahad

pre 4 dana

Ti znas majstore da nece biti sanse narednih 15 godina....svaka natedna generacija koja ce doci ce biti bolja od ove...Nemas pojma ko ce se pojaviti u narednim godinama a lupetas ovde...Sramota
J

Jaa

pre 4 dana

Abdul Dzabar kakav Vahad...?
D

Djani85

pre 4 dana

Ajmo momci, možete vi to bre, budite veći mangupi od seniora. Verujem u vas
A

Ab

pre 4 dana

Kakav evro u 19 i pm ... sve treba podrediti da ti najveći talenti ulaze postepeno u A selekciju i da se pravilno razvijaju... polako ulaziti u smenu generacija
J

Juve 892

pre 4 dana

Tjeraj Vlahovica,Opendu i Dejvida,Milik svakako ide...Kambiaso, Kabal i Gati da putuju takodje.Muani,Serlot i jos jedan napadac da se dovede i da zaostre konkurenciju u napadu Juvea.Kim na stopera, Muharemovic takodje, Dibu na gol, Udogie na beka.Puno pola je pred Karnevalijem, ne smije se femkati vec brzo zatvarati igrace koje hoce, da na kraju ne bi opet zavrsili sa panicnim kupovinama na kraju prelaznog roka kao sto je Komoli uradio sa Openedom.
T

Trebinje

pre 4 dana

Ovo je najvece pojacanje sto nema fiktivnih talenata sa rajka. Da su tu verovatno bi kao i protiv meksika i zelenortskih ostrva sami sebi postizali golove
Р

Реално

pre 4 dana

Таман ваше бебаре да се покажу
s

samo

pre 4 dana

Ne igra Pavlovic na Rajku.

gorandavinic1974@gmail.com

pre 4 dana

ni od ove generacije nece biti nista .bar da u budućnosti budu 2-3 igrača za A selekciju
@

@vzz

pre 4 dana

A dobro, sad kad nema "laznih Zvezdinih talenata", mozemo da vidimo ove "prave Partizanove talente". Imace Grobari za koga da navijaju. Vzz sa hiljadu nikova slavi ovakav razvoj situacije, kao i vecina Grobara.
m

mr_wolf

pre 4 dana

Jedina nacija koja se lozi na neki uspeh u18, u20, u21... A svima sluzi za razradu sistema A selekcije. Ako osvoje, osvoje, nikom nista.
P

Partymaker

pre 4 dana

Bez 4 ili 5 startera biće jako nezgodno
M

Mrsss bree

pre 4 dana

Neka igraju partizanove bebice jer kada god igraju avdic ,Kostov Maksimovic Nedeljković oni tu decu pljuju... To su grobari danas u 2026
7

7777

pre 4 dana

Bas mi drago sto nije pušten Kostov je kada god ti mladi igrači igraju oni se prozivaju i pljuju . avdic se pljuje jer je dao autogol??m
P

Pixy

pre 4 dana

"Kako seješ tako žanješ", vredi i za nas.
P

Pedja108

pre 4 dana

Ne znam kada ce ljudi shvatiti da su ta omladinska takmicenja nebitna. Eno recimo generacija Novozelandjana, koliko je od njih postalo vrhunskih igraca? Te mladje selekcije sluze da naprave igrace za A reprezentaciju. To je cilj! I ozbiljne zemlje imaju svoj stil igre, stvaraju se mladji i onda akonse neko stariji povredi, povuce, imas spremnog igraca na istoj poziciji. A u nasem savezu, kao i u ostalim sferama, oni samo postavljaju bezveze selektore. Svaki od njih gaji drugaciju taktiku, i zato i nemamo prepoznatljivu igru.
M

Mamma mia

pre 4 dana

Strategija naših fudbalskih radnika se svodi na to ko će kakvu proviziju klepiti. Ostalo kako bude.
E

Eseks

pre 4 dana

Nije cilj omladinske reprezentacije da stvara igrace vec da se oni tu prikazu na velikoj sceni.Klubovi stvaraju igrace jer su igracu u klubovima a samo kratak period u reprezentativnim selekcija tokom godine
N

Ništa novo

pre 4 dana

Kad god je frka odmah bežanija, jaki za srpstvo na rečima. Puna podrška Orlovima
G

Gost19990

pre 4 dana

Dokle cemo vise da se bavimo rezultatima u omladinskom fudbalu. Bitno je da ti momci stasaju za A tim. Da igraju moderno, napadacki, visok presing, a ne na rezultat i te fore u mladjim selekcijama. Sta imamo tacnobi gde igraju svi ti osvajaci zlata i srebra? Pola ih je u grckoj, Pavlovski igra po kraju uglavnom od odlaska iz Porta B.
m

mr_wolf

pre 4 dana

Dzabe pricas. Mi mislimo da je mega uspeh biti prvak SP u21. Lozenje na rezultat u mladim selekcijama je samo kompleks nize vrednosti, jer A selekcija nema nikakav uspeh. A mi, kao mi, ubedjeni da vredimo vise od svih, pa tako omalovazavamo sve oko sebe. Zato smo tu gde jeano, i zato ne mlze da nas smisli nijedan komsija. Ali ne, mi smo najpametnij, niko drugi ne valja.
B

Babadinga

pre 4 dana

To je taj klub cuveni "stubovi srpstva", ali samo na recima..Mlade kategorije su nebitne, mora transfer da se odradi, "opere lova", a da je A selekcija, onda se guraju svi - Avdici, Kostovi, Lucici, Maksimovici i ostala bulumenta samo da bi im cena porasla...Dosli smo do toga da je CZ iznad reprezentacije, rade sta hoce, posle se pitate sto se necemo plasirati nigde i primamo po 5 komada...Ipak, to nije bitno, vazno da se "osvajaju" titule i rade transferi...
M

Mrdss

pre 4 dana

Tako je isplaci se
B

Babadinga

pre 4 dana

Nema ja sta da placem, pisem kako jeste...Zbog ovoga propada i reprezentacija, pa posle BiH, Haiti, Kurasao ode na Mundijal, a Srbija ne...Samo slavite lazne titule, ali nece doveka..
D

Dare_cz

pre 4 dana

Pa evo nek igraju partizanove bebe :)
N

Nenad Petrovic

pre 4 dana

... Da je baba deda.. Imala bi... K...
1

1.9.9.2.

pre 4 dana

Zar je moguće da "stub srpstva" ne pušta igrača u reprezentaciju Srbije, a mi Hrvati svoje puštamo? Čedo svih režima, a ovog trenutnog posebno.
L

L'Equipe

pre 4 dana

Mi se borimo svake godine za ulazak u ligu sampiona, dok se vasi omladinci bore samo ko ce se pre okupati u sezoni kupanja. Pa vam nisu ni potrebni.
E

Ejhh

pre 4 dana

Koga ste vi to pustili? Nebitne Igrače ,Aj tisina
1

1.9.9.2.

pre 4 dana

Zar je bitnija Liga šampiona od Srpstva? Zar je Liga šampiona važnija od Srbije? Pa da li je moguće? Dobro, izvinite, od sad ste "Stub lige šampiona", a mi Hrvati nebitni ćemo igrati za Srbiju. Licemjeri kakvi ne postoje u svemiru.
N

Neće da pustite komentar

pre 4 dana

Ljige a, ne treba da vas čovek čita uopšte . Dobre komentare ne pustate a ove razne nepismene pustate
M

Mujagic

pre 4 dana

Puna podrska momcima koji su ostali…ovi koji ne dolaze svakako su menadzerski igraci…ajmo momci, puna podrska za prave talente!

Uskekruske

pre 4 dana

Ne vidim foru...
b

bojanboskovic

pre 4 dana

Znaci 300 godina...
G

GostRadan

pre 4 dana

A nasi pustaju Simica i Kostica. Pitam se, je li uopste neka uprava od osnivanja stitila interese Partizana.
G

Gogsi

pre 4 dana

Partizan svakako ispada u sezoni kupanja u evropi isto im dodje
K

Komentator volonter

pre 4 dana

Aj ne ložite masu. Birajte pošteno i imaćemo generacije i iza ove.
s

stićgo

pre 4 dana

Eeee Mile, od pošteno se maže po glavi.
V

Valderamma

pre 4 dana

Vecito se lozimo na nebitne uspehe a tamo gde je stvarno bitno smo vecito neuspesni. Sta i da osvojimo to, sta dobijamo...nista. Glupost.
M

Mrsss

pre 4 dana

Neka igraju partizanove bebice jer kada god igraju avdic ,Kostov Maksimovic Nedeljković oni tu decu pljuju... To su grobari danas u 2026
V

Venera

pre 4 dana

Kad se guraju u prvi tim preko reda, da bi odradili transfere, a kvaliteta nemaju kao sto smo videli..Sto ne igraju sa vrsnjacima supertalenti Terzini?
P

Plavi10

pre 4 dana

Jesu to oni sto ih Hrvatska nakantala 4:1 a da je igro neko drugi umjesto Durdova bilo bi 8:1.
z

zecpripovedac

pre 4 dana

Не пустити Мостова, имбецилно!
T

Trol

pre 4 dana

Kad su ti deca sampioni Evrope i prvaci Sveta, a u seniorskom fudbalu ne mogu ni kvalifikacije da prodju dovoljno govori o kvalitetu takmicenja U21
m

mr_wolf

pre 4 dana

Nije stvar u kvalitetu takmicenja, nego sta su ciljevi ostalih na turniru. Znas kolko boli Spance, Engleze Italijane da osvoje. Bitnije im je da iz omladinskog pogona dobiju prave seniorske igrace. Vecini sluzi za uspostavljanje veze izmedju omladinaca i seniora. Ako osvojis usput, super, ako ne , opet , super. Nama je cilj da napravimo rezuktat, i ako to nikakve veze nema sa A selekcijom.
D

Daj faul

pre 4 dana

Bas vidim koliko Spance boli uvo, na spisku im je prvotimac Reala Pitarh…
D

Dhdhd

pre 4 dana

Ne vidim foru..

Soko

pre 4 dana

Nasa sportska politika obesmislila je reprezentaciju i vecini koji upravljaju sportom na ovaj ili onaj nacin reprezentacija nista ne znaci.
J

Jaa

pre 4 dana

A kakvu sansu to necemo imati?
7

777777

pre 4 dana

Bas mi drago sto nije pušten Kostov je kada god ti mladi igrači igraju oni se prozivaju i pljuju . avdic se pljuje jer je dao autogol??m
G

Gost555

pre 4 dana

Ma narednih 45 godina necemo imati takvu sansu.
J

Joksaaaa

pre 4 dana

Posto su to sve terziceve prevare kako grobari kazu, onda neka igraju Njihove bebice pljuju sve vreme tu decu a sad kao im problem sto nije pušten Kostov?
9

999

pre 4 dana

A sta ti kazes, evo jel ti kao Srbin podrzavas ovo?

Rosavi

pre 4 dana

Ajde kapiram ove bednike iz Lajpciga i Anderlehta, ali ove lopove iz Zvezde što nisu pustili Kostova ne razumem…
O

Oni su

pre 4 dana

Najveći Srbi ali samo na riječima.
M

Mozguu

pre 4 dana

Nisi čuo za kvalifikacije za Ls??
Б

Бојан767

pre 4 dana

Апсолутно исправна одлука Звезде.Костов је потребан за квалификације,Авдић се већ повредио у акцији репрезентације,велики број играча већ је отпао.Момка очекује трансфер који ће оборити све рекорде.Све друго је шупља прича исфрустрираних навијача из комшилука.
В

Виктор Осмјех

pre 4 dana

Зашто би били бедници из Лајпцига.Платили скупо младог играча,већ годину дана у клубу.Из разних разлога није имао минутажу.Сада желе да прође комплетне припреме и да му дају шансу.Правила им ти дозвољавају.Једино да траже одобрење од навијача из комшилука.Они су заштитници националних интереса,док се не појави неки Нуркић и слични.
F

Fef

pre 4 dana

Pa ionako pričate da je dečko prevara i kombinacija, šta je onda problem
G

Gost1978

pre 4 dana

Pa oni nisu dali luki jovicu da ide na novi zeland. Stub srpstva
S

Smesnoo

pre 4 dana

Došli grobari da prozivaju zvezdu, inace kada god ti Zvezdini klinci igraju oni njih masovno pljuju i teraju iz reprezentacije pricaju kako su to prevare da se guraju za profsju a onda imaju obraza da prozivaju zvezdu jer nije pustila Kostov gde klub nije u obavezi da pusti?
P

Presmesno

pre 4 dana

Za seniorsku reprezentaciju svi su tu, plus moraju da igraju da im cena raste, jer su kao deo prvog tima, a zato za mlade kategorija Zvezda moze da odbija da pusti igrace? Licemeri, licemeri
R

RendiOrton13

pre 4 dana

Koga bre briga za ove dečije turnire. Eto vam Novi Zeland i ta čuvena Litvanija, ako u fudbalu postoje neki beskorisni turniri onda su to ti U20, U17 itd. Pa polovina njih sutra završi u čukaričkom, metalcu, IMTu