Komentari na vest

Ovacije za Medojevića, prvenac Peranovića i novi rekordi Lala za kraj

t

telepresenta

pre oko 1 mesec

sve su mogućnosti da Vojvodina bude slučaj za izučavanje
P

Predikat

pre oko 1 mesec

Bravo za Vosu i bravo za namesteno prvenstvo.
A

Alberto Moreno

pre oko 1 mesec

Poštujem Medojevića ali ovaj povratak je baš bio nepotreban samo je popunjavao broj jer se vratio kad više nema šta da doprinese klubu. Došao je samo da bi se reklo da je uzeo trofej a na kraju ga nije ni uzeo.... Uvek ću biti zahvalan Bošku Jankoviću, Nikoli Žigiću, Dušanu Basti pa i Mirku Vučiniću koji su nas odbili da dodju u Zvezdu na zalasku karijere jer su svesni bili da ne mogu da doprinesu ničemu i neće da im klub služi za rehabilitaciju i lečenje povreda... To je poštovanje prema klubu i navijačima iako su idalje mogli da uzmu još koji dinar treba znati kad je dosta

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

ma biće dobro samo vremena

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Moraju se dobro pojacati pred evropu
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Napred Voso do grupne faze evropskog takmicenja
m

mixica

pre oko 1 mesec

Vojvodina mora da napravi iskorak u Evropi ove godine odlicno igraju
Z

Zvezdas87

pre oko 1 mesec

Evo ga Peranovic o kome sam pricao nakon utakmice omladinaca protiv nas. Decko ima mozak i tehniku Tadica, nadam se da ce nastaviti da se razvija.

bordeaux

pre oko 1 mesec

Cuo sam da ce Lalat u Loznicu
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

ma bice dobro samo veemena

nebojsaprikic@gmail.com

pre oko 1 mesec

Sve čestitke Vosi. Lep fudbal se mogao videti
O

Od mlađih

pre oko 1 mesec

Su tu još Ninković 20 g na pozajmici u Kabelu vezista pa 17 g ekstra kadeti Davidov desni bek i Pejović vezni. I svako nekoliko vrsnih igrača za Evropu

Nikola Lazarević

pre oko 1 mesec

Čudo svaka čast. Prosto neverovatno šta su ljudi uradili. Zaslužili su sve stonim se dešava. Šteta sto će ispasti sledeće godine

djordje505

pre oko 1 mesec

Srecno vosi u kvalifikacijama, red bi bio da konacno igraju grupnu fazu
I

Ivan...

pre oko 1 mesec

I Liga Konferencije bi bio korak napred za pocetak. Mnogo gori klubovi, albanski, makedonski, bosanski su je igrali...
k

kabelovac

pre oko 1 mesec

boskan je usao odlicno u mec i ucestvovao je kod treceg gola

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Lako je pobediti indosponiran tim kada zna da igra kao revijalnu tekmu . Jer nikom ništa ne znači . Bitno je bilo da ne dođe do povreda .
M

MileSenjakBG

pre oko 1 mesec

bravo Vošo, koliko bi samo dobro bilo za sve a posebno Srbiju da Voša bude prvak. To bi bio znak da se lepše živi

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobra igra domacina
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Legenda Voše Medojević
B

Bjelajac

pre oko 1 mesec

I opet je ubacio sina u postavu. Neverovatno…

Sloba

pre oko 1 mesec

zasluzene ovacije

Masa112

pre oko 1 mesec

Rutinski nema sta jeste da su ostali bez trenera ali svakako mislim da se ne bi nissta promenilo u rezultaskom smislu

Novi

pre oko 1 mesec

Ovo je bila poslednja utakmica i Lalatovica na klupi Pazara, steta bas su imali neku simpaticnu povezanost.
N

Nataas99

pre oko 1 mesec

Rutinski protiv maleng pazara
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

Otisao im Lalat inace ne bi bio ovako ubedljiv rezultat
F

Firmas iz Melburna

pre oko 1 mesec

Odlicna sezona sledece jos bolje. Smo napred Vojvodina
3

34❤️

pre oko 1 mesec

JEDAN JE MEDA KAPITEN!💪❤️
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Kako Lala trza na visoke, krupne crnke, čudo jedno! Dragana, kazni ga! Ne daj mu ... ruku!