Komentari na vest
Ovacije za Medojevića, prvenac Peranovića i novi rekordi Lala za kraj
t
telepresenta
pre oko 1 mesec
sve su mogućnosti da Vojvodina bude slučaj za izučavanje
P
Predikat
pre oko 1 mesec
Bravo za Vosu i bravo za namesteno prvenstvo.
A
Alberto Moreno
pre oko 1 mesec
Poštujem Medojevića ali ovaj povratak je baš bio nepotreban samo je popunjavao broj jer se vratio kad više nema šta da doprinese klubu. Došao je samo da bi se reklo da je uzeo trofej a na kraju ga nije ni uzeo.... Uvek ću biti zahvalan Bošku Jankoviću, Nikoli Žigiću, Dušanu Basti pa i Mirku Vučiniću koji su nas odbili da dodju u Zvezdu na zalasku karijere jer su svesni bili da ne mogu da doprinesu ničemu i neće da im klub služi za rehabilitaciju i lečenje povreda... To je poštovanje prema klubu i navijačima iako su idalje mogli da uzmu još koji dinar treba znati kad je dosta
Dušan Petrović
pre oko 1 mesec
ma biće dobro samo vremena
Sijanda Ksulu
pre oko 1 mesec
Moraju se dobro pojacati pred evropu
k
kikica1971
pre oko 1 mesec
Napred Voso do grupne faze evropskog takmicenja
m
mixica
pre oko 1 mesec
Vojvodina mora da napravi iskorak u Evropi ove godine odlicno igraju
Z
Zvezdas87
pre oko 1 mesec
Evo ga Peranovic o kome sam pricao nakon utakmice omladinaca protiv nas. Decko ima mozak i tehniku Tadica, nadam se da ce nastaviti da se razvija.
bordeaux
pre oko 1 mesec
Cuo sam da ce Lalat u Loznicu
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
ma bice dobro samo veemena
nebojsaprikic@gmail.com
pre oko 1 mesec
Sve čestitke Vosi. Lep fudbal se mogao videti
O
Od mlađih
pre oko 1 mesec
Su tu još Ninković 20 g na pozajmici u Kabelu vezista pa 17 g ekstra kadeti Davidov desni bek i Pejović vezni. I svako nekoliko vrsnih igrača za Evropu
Nikola Lazarević
pre oko 1 mesec
Čudo svaka čast. Prosto neverovatno šta su ljudi uradili. Zaslužili su sve stonim se dešava. Šteta sto će ispasti sledeće godine
djordje505
pre oko 1 mesec
Srecno vosi u kvalifikacijama, red bi bio da konacno igraju grupnu fazu
I
Ivan...
pre oko 1 mesec
I Liga Konferencije bi bio korak napred za pocetak. Mnogo gori klubovi, albanski, makedonski, bosanski su je igrali...
k
kabelovac
pre oko 1 mesec
boskan je usao odlicno u mec i ucestvovao je kod treceg gola
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
Lako je pobediti indosponiran tim kada zna da igra kao revijalnu tekmu . Jer nikom ništa ne znači . Bitno je bilo da ne dođe do povreda .
M
MileSenjakBG
pre oko 1 mesec
bravo Vošo, koliko bi samo dobro bilo za sve a posebno Srbiju da Voša bude prvak. To bi bio znak da se lepše živi
Uskekruske
pre oko 1 mesec
Dobra igra domacina
P
Prva beogradska
pre oko 1 mesec
Legenda Voše Medojević
B
Bjelajac
pre oko 1 mesec
I opet je ubacio sina u postavu. Neverovatno…
Sloba
pre oko 1 mesec
zasluzene ovacije
Masa112
pre oko 1 mesec
Rutinski nema sta jeste da su ostali bez trenera ali svakako mislim da se ne bi nissta promenilo u rezultaskom smislu
Novi
pre oko 1 mesec
Ovo je bila poslednja utakmica i Lalatovica na klupi Pazara, steta bas su imali neku simpaticnu povezanost.
N
Nataas99
pre oko 1 mesec
Rutinski protiv maleng pazara
D
Doradora12
pre oko 1 mesec
Otisao im Lalat inace ne bi bio ovako ubedljiv rezultat
F
Firmas iz Melburna
pre oko 1 mesec
Odlicna sezona sledece jos bolje. Smo napred Vojvodina
3
34❤️
pre oko 1 mesec
JEDAN JE MEDA KAPITEN!💪❤️
Z
Zvlat BG
pre oko 1 mesec
Kako Lala trza na visoke, krupne crnke, čudo jedno! Dragana, kazni ga! Ne daj mu ... ruku!

.jpg.webp)





.jpg.webp)
