©Starsport

Osam golova u Loznici! Borac tri puta vodio i uzeo samo bod

Vreme čitanja: 2min | sub. 14.11.20. | 16:41

Veliki preokreti na Lagatoru i na kraju podela plena - 4:4

Nesvakidašnji rezultat u Loznici, gde je Borac iz Čačka vodio u čak tri navrata, ali je na kraju osvoji osamo bod, uz gotovo neverovatnih 4:4 na kraju.

Već na poluvremenu je postignuto pet pogodaka (2:3). Domaćin je poveo ranim golom Gorana Matića, ali su gosti preokrenuli preko Kuveljića i Bajića. Međutim, tu nije bio kraj golovima u prvom delu igre. Već u 15. minutu Milan Ilić je izjednačio na 2:2, dok je konačan rezultat prvog dela igre postavio Igor Savić u 39. minutu utakmice.

U drugom poluvremenu su dosuđena čak dva jedanaesterca za domaćina. Prvi u 68. minutu, koji je u pogodak pretvorio Dragiša Komarčević, a drugi u samoj završnici meča kada je konačan rezultat postavio Kosta Dražić. U međuvremenu, Borac je došao i do trećeg vođstva na meču, zahvaljujući pogotku Dragana Radosavljevića u 79. minutu, ali to ipak nije bilo dovoljno Čačanima da stignu do prve pobede još od gostovanja Kabelu 10. oktobra.

Loznica je ovim bodom zadržala bod prednosti u odnosu na današnjeg rivala i ostala na sedmom mestu. U narednom kolu Lozničane očekuje gostovanje u Zemunu, dok Borac dočekuje Kolubaru.

Ubedljivo slavlje u Pančevu ostario je IMT (3:0), uz pogotke Ismaila Beka Fofane i Nikole Terzića, dok je konačan rezultat postavio Dušan Plavšić, autogolom u 82. minutu utakmce.